Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met opstaande randen voorzien van een railzetting met robijnen en zirconia's, allen vierkant geslepen. breedte 5,5 mm. ø 57, ca 2,8 gram. Als nie...
Lot zilveren sieraden, ring met bladmotief voorzien van zirconia's, breedte 7 mm. Thomas Sabo, ø56 en een zilveren gerhodineerde ring met grote zirconia, ø 50, en een paar oorringen met lijnenbewerkin...
Geelgouden collier met hanger, 585/000, bezet met een roosgeslepen diamant. Een fijn gourmetcollier met een grote gouden spiegelchatonhanger, met ronde rand, bezet met een roosgeslepen diamant 9x7,8mm...
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een blauwe opaal triplet en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72...
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat
Twee antieke schildbroches, goud op zilver en goud op messing voorzien van floraal decor en 1 voorzien van 2 kleine zaadpareltjes. 29x58mm, en 58x26mm.
Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat
Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bladvorm, met gouden tekst + bodemmerk. Afmeting: 19 x 21 x 3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese Kantonees porseleinen bloempot met onderschotel. Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Witgouden rijring, 585/000, met diamanten. Ring met uit de band gemaakte zetkasten bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35ct. breedte ring 3,3mm. ø51 ca 3,4 gram In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een ronde band, aan de kop bezet met een roosgeslepen diamant in een ronde zetkast. ø 6 mm. ca 1,8 gram. ø59. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Rechthoekige hanger met een dubbel bewerkte rand en bezet met een kussenvormig geslepen amethist. 24x36mm, voorzien van een dubbelhangeroog. ca 7,0 gram. In g...
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.