Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot originele Romeinse munten
Ergebnis: 90 EUR

Lot (8x) originele bronzen Romeinse munten. Afmeting: Ø 1,7 - 2 cm. In goede staat.

Lot munten Amerika
Ergebnis: 100 EUR

Lot diverse munten. 20e Eeuw. USA. Onder andere: Zilver dollars, dollars, halve dollars et cetera. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

Lot diverse medailles
Ergebnis: 140 EUR

Lot medailles. Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duits, Holland, Russisch, DDR et cetera. Afmeting: 1,5 - 5 cm. In goede staat.

Turkse zilveren munten
Startpreis 120 EUR

Lot Turkse zilveren munten. Vijftien stuks. Afmeting: Ø 1 cm. In goede staat.

Zilveren penning Ø 12 cm.
Startpreis 600 EUR

Grote zilveren 835/000 penning, Prins Willem Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus. 27 April 1967. Gewicht circa 580 gram. In goede staat.

Verrekijker in kist
Ergebnis: 40 EUR

Verrekijker in kist. Maritiem-stijl. Uitschuifbaar in lederen foedraal. 21e Eeuw. Afmeting: 7 x 20 x 8 cm. In goede staat.

Moderne decoratieve wereldbol
Startpreis 125 EUR

Moderne decoratieve wereldbol. 21e Eeuw. Messing, bronskleurig gepatineerde voet. Wereldbol is bekleed met leder. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Oude klarinet in koffer
Startpreis 70 EUR

Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.

Antieke koffer-grammofoon Maxitone, 1920
Ergebnis: 60 EUR

Antieke koffer-grammofoon Maxitone. Circa 1920. Afmeting: 14 x 41 x 31 cm. In goede staat.

Antieke Regentone radio
Startpreis 50 EUR

Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.

Kerfsnede stoof
Startpreis 80 EUR

Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.

Biedermeier stoof, 1850
Ergebnis: 60 EUR

Mooie antieke Hollandse notenhouten biedermeier stoof met messing. Met binnenbak. Circa 1850. Afmeting: H 42 x Ø 35 cm. In goede staat.

Theekist, 1800
Ergebnis: 120 EUR

Mooie Louis Seize wortelnoten theekist met notenhout + bandintarsia. Origineel slot. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In goede staat.

Weerstation/baroscoop
Ergebnis: 225 EUR

Weerstation in kersenhouten kast. Baroscoop, luchtdruk, hygrometer, thermometer et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.

Antieke barometer
Startpreis 40 EUR

Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Anatomie figuur
Ergebnis: 160 EUR

Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Franse gobelin, 106 x 133 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Franse gobelin in gotische stijl. Offrande de Coeur. Editions D. Arte Rambouillet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 133 cm. In goede staat.

Amerikaanse spaarpot
Ergebnis: 60 EUR

Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Hand beweegt muntstuk in mond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 x 15 cm. In goede staat.

Duitse WMF hengselmand
Startpreis 50 EUR

Grote Duitse WMF plated hengselmand. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.

4 Wijwaterhouders
Ergebnis: 50 EUR

Vier 19e eeuwse wijwaterhouders. 2x Porselein, 1x vernikkeld metaal, 1x brons met korenschoven, mogelijk ouder. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

2 Boekensteunen in Chinese stijl
Ergebnis: 70 EUR

Twee marmeren boekensteunen in Chinese stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 11,5 x 6 cm. In goede staat.

2 Palissander panelen
Startpreis 150 EUR

Twee antieke palissanderhouten panelen met Jugendstil floraal intarsia. Circa 1910. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.

Antiek Hindoeistisch aquarel, Zonnegod Surya
Startpreis 60 EUR

Antiek Hindoeistisch aquarel. Zonnegod Surya. Heilige hert en godin. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 42 cm. In goede staat.

17e Eeuwse sttatenbijbel
Ergebnis: 140 EUR

17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.

Drie antieke kerkboeken/bijbels
Startpreis 90 EUR

Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Hollandse bijbel
Startpreis 100 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse bijbel. Uitgave Thieme/Arnhem. Met honderd afbeeldingen. Vochtvlekken. Afmeting: 37 x 30 x 9 cm. In redelijke staat.

4 Boeken over zilverwerk
Ergebnis: 80 EUR

Vier boeken over Hollands zilverwerk. Onder andere; meestertekens van Nederlandse goud- en zilversmeden, Fries zilver, zilverlexicon en klein zilver. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.

Antieke Russische documenten
Ergebnis: 2.500 EUR

Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.

Echt struisvogel-ei op standaard
Ergebnis: 70 EUR

Een echt struisvogelei met messing houder. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke doofpot, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Hollandse (Amsterdamse), koperen met messing doofpot voorzien van stadswapen en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Engelse schenkkan, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke Engelse messing schenkkan met houten grip. Met bodemmerk 8. Circa 1900. Arts & Crafts stijl. Minimaal bedeukt. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee antieke koetslampen, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Messing inktstel
Ergebnis: 45 EUR

Historisme-stijl messing inktstel met putto. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 30 x 19 cm. In goede staat.

2 Koperen pannen
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws koperen eventjes-veel-pan + poffertjespan. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.

Lamp van albast met messing
Ergebnis: 60 EUR

Albast lamp met messing. Obelisk vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Antieke kerkelijke lamp
Ergebnis: 120 EUR

Antieke kerkelijke lamp in gotisch-stijl gemaakt van blik. Waarschijnlijk voor lijkkoets. Met beschildering. Paar ornamenten missen. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

5-Lichts hanglamp
Startpreis 50 EUR

Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.

Grote bronzen lamp
Startpreis 650 EUR

Grote bronzen lamp, ballonvormig met glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 50 cm. In goede staat.

Grote albasten tafellamp
Ergebnis: 130 EUR

Grote albasten met verguld messing tafellamp. In de vorm van een Korintische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 46 cm. In goede staat.

Twee hanglampen
Startpreis 60 EUR

Twee hanglampen. 20e Eeuw. (1) Circa 1930, met messing montuur lampenkap, bij fitting beschadigd. (2) Tiffany-stijl lamp, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x Ø 20 cm. / 25 x Ø 41 cm. In redelijk/goe...

Twee antieke lampenvoeten, 1910
Ergebnis: 375 EUR

Twee antieke messing lampenvoeten met ananassen en marmer. Circa 1910. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Antieke drie-delige bronzen kandelaar
Startpreis 150 EUR

Antieke drie-delige bronzen kraag-kaarskandelaar. Met schroefdraad. Demonteerbaar. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Zeldzaam haardscherm in Romeinse stijl
Startpreis 200 EUR

Zeldzaam 19e eeuws messing haardscherm in Romeinse stijl. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 124 x Ø 59 cm. In goede staat.

Franse bronzen kandelaar
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen kaarskandelaar met beschilderde porseleinen lekrand. Landschap/Ontari Kevelaar/goud decor. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

2x Vergulde wandkandelaren, 1900n
Ergebnis: 750 EUR

Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Twee kandelaren
Ergebnis: 200 EUR

Twee zware messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Putti met hoorn des overvloeds zittend op krokodil. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Antieke kaarsenhouder
Startpreis 60 EUR

18e - 19e Eeuws verstelbare smeedijzeren blaker met messing basement, olielamp en kaarshouder. Stelschroef mist. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2 Kaarsenstandaards
Startpreis 100 EUR

Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.

Vier beschilderde dienbladen
Startpreis 100 EUR

Vier 19e eeuwse beschilderde blikken dienbladen met gecontourneerde omranding. Afmeting: 36 - 67 cm. In goede staat.

Lot divers antiek tin
Startpreis 80 EUR

Lot divers antiek tin. Onder andere; strooiers, bestek, maten et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.

Tinnen klepkan
Ergebnis: 110 EUR

Grote 18e eeuwse tinnen klepkan met stempel en initialen. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Antieke tinnen wandhouder 1814
Ergebnis: 130 EUR

Antiek tinnen wandhouder met florale gravering, vogel en annotatie 1814. Afmeting: 16 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.

Lot tin (10x)
Ergebnis: 70 EUR

Tien delen oud/antiek tin. Onder andere; snavelkan, maatbekers, klepkan et cetera. Afmeting: 9 - 31 cm. In goede staat.

Drie delen antiek, divers
Ergebnis: 70 EUR

Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee Societé Ceramique Maastricht kastkommen, 1900. En één beschilderde opaline glazen petroleumlamp, 1900. Afmeting: 16 - 55 cm. In goede staat.

2 Hang petroleumlampen, 1900
Ergebnis: 110 EUR

Twee antieke hangpetroleumlampen. 1x Schippertje, kap gelijmd. 1x Majolica met kandelaren. Circa 1900. Afmeting: Ø 30 - Ø 60 cm. In goede staat.

Twee antieke lampenvoeten, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.

Majolica hangpetroleumlamp
Startpreis 50 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.

Antieke Japanse nSatsuma petroleumlamp
Ergebnis: 150 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren en goud decor. Met messing armaturen. Circa 1890. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Porseleinen petroleumlamp
Startpreis 150 EUR

Grote antieke porseleinen petroleumlamp met floraal decor en messing armaturen. Circa 1900. Afmeting H 79 cm. In goede staat.

Franse petroleumlamp
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Grote schildpad dekseldoos, 19e eeuw
Ergebnis: 140 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos met slot, sleutel en benen pootjes. Eén chip. Afmeting: 7 x 21 x 15,5 cm. In goede staat.

Antieke Brevete speeldoos
Startpreis 350 EUR

Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...

Sigarenkist met snijwerk
Startpreis 100 EUR

Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Antieke loden dekseldoos
Ergebnis: 80 EUR

Antieke loden dekseldoos met eiken-ranken decor + monogram. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Lepeldoos + lepels
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse notenhouten dekseldoos
Ergebnis: 100 EUR

18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Ergebnis: 130 EUR

19e eeuws miniatuur portret van een officier, met vergulde messing omlijsting. Afmeting: H 4 x B 3 cm. In goede staat.

Antiek miniatuur portret
Ergebnis: 60 EUR

Ovaal miniatuur portret van een dame met parelketting. Gesigneerd René. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.

Messing ketel + comfoor
Ergebnis: 70 EUR

Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.

Notenhouten wandconsole
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit wandconsole voor klok. Circa 1880. Afmeting: 18 x 29,5 x 19 cm. In goede staat.

Drie-delige set pronkvazen
Ergebnis: 550 EUR

Drie-delige neo renaissance pronkvazen set. Historisme. Circa 1880. Handbeschilderd porselein met distel decor en vergulde messing monturen. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.

Oude kolenbak met parelmoer
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse zwarte blikken kolenbak met hengsels en parelmoer belijmd. Deels beschadigd. Afmeting: 52 x 55 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

2 Jugendstil reclame voorraadblikken
Ergebnis: 150 EUR

Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame plantenbak met Majolica tegels
Startpreis 600 EUR

Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.

Mangelplank 1744 (kerfsnede)
Ergebnis: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.

Bronzen sluitgewicht
Ergebnis: 200 EUR

Groot bronzen sluitgewicht met diverse stempels en merktekens op afsluitdeksel. Kroon, toren, klaverblad et cetera. De gewichten zijn gemerkt 1 A. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.

Antiek wapenschild, 1800
Ergebnis: 650 EUR

Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Gordon Bradt, Kinetisch figuur
Startpreis 180 EUR

Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Wijnkoeler
Startpreis 150 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.

Groot kruisbeeld belijmd met schildpad
Startpreis 450 EUR

Groot 18e - 19e eeuws met schildpad belijmd kruisbeeld. Met messing Corpus Christi, nature morte + Inri. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

18e Eeuwse bronzen vijzel
Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuwse Hollandse bronzen vijzel. Anno 1727. Amor Vincit, Omnia. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.

Originele Louis Vuitton Triangle tas
Ergebnis: 425 EUR

Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.

Miniatuur schilderij, omstreeks 19e Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor
Ergebnis: 150 EUR

Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.

2 Historisme glazen pronkvazen, 1880
Ergebnis: 180 EUR

Twee historisme glazen neo renaissance pronkvazen met mondgeblazen glas en compositie metalen armaturen. Circa 1880. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Piece de milieu, 1900
Ergebnis: 130 EUR

Piece de milieu van messing. Art Nouveau. Circa 1900. Mondgeblazen glas. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

Lantaarnvormige hanglamp
Startpreis 300 EUR

Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.

Oude barograaf
Ergebnis: 60 EUR

Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.

Molukse kruidnagelboot
Ergebnis: 90 EUR

Zeldzame antieke Molukse kruidnagelboot. Perahu boot (Indonesië). Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.

Zeldzame gobelin, Ganzenhoeder
Ergebnis: 200 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.

Horlogemakers gereedschap
Ergebnis: 450 EUR

Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

Engelse boekensteun
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuwse Engelse coromandelhouten boekensteun met Wedgwood porseleinen plaquettes en vergulde messing versieringen. J. Simonton Grafton St. Dublin. Betjemanns's patent. Afmeting: 40 - 61 cm. In goed...

Grote 50-er jaren-stijl buste
Ergebnis: 100 EUR

Grote 50-er jaren-stijl buste. Kunststof gegoten met bronskleurige patina. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Hoorn des overvloeds
Ergebnis: 130 EUR

Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Bronzen fontein
Startpreis 2.200 EUR

Grote bronzen fontein met meerminnen en wateropvang. Neo Renaissance. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 83 x 50 cm. In goede staat.

Antieke likeurkelder met glaswerk
Startpreis 180 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...

Originele antieke pathefoon, 1910
Ergebnis: 500 EUR

Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...