Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

47. Januariveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Boeddha, Abhugo Mundea
Ergebnis: 90 EUR

Oude bronzen tien-armige Oosterse boeddha Abhugo Mundea. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws tabaksdozen
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuwse gegraveerde messing tabaksdozen met figuren/spreuken decor. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

Antiek houtgestoken figuur
Ergebnis: 60 EUR

Antiek houtgestoken figuur. Jongen. Vermoedelijk Duitsland. 19e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas
Startpreis 250 EUR

Chinese hoekige celadon vaas met ribbels en grijs craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.

Lot edelstalen sieraden
Startpreis 40 EUR

Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.

Drie schildpad houders
Ergebnis: 150 EUR

Drie schildpad houders. Bestaande uit: Sigarenkoker met inlay, chips deksel. Dekseldoos. Kleine dekseldoos, beschadigd. Afmeting: 9 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren slatang
Startpreis 70 EUR

Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren tabaksdoos, 925/000, rechthoekig, achtkantig geslepen model met scharnierend deksel voorzien van een gegraveerde voorstelling van een stad met vissende figuren. De achterzijde is voorzien van...

Bronzen figuur, E. Picault
Startpreis 2.250 EUR

Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Gouden ring en oorstekers met diamant
Ergebnis: 200 EUR

Witgouden ring en geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Solitairring met een spiegelchaton bezet met een ronde zetkast met een briljant geslepen diamant, ca 0,04 ct, ø 55, en een paar oorknoppe...

Gouden hanger met zirconia
Startpreis 70 EUR

Geelguden solitairhanger, 585/000, met zirconia. ø 8mm. ca 0,7 gram. In goede staat

Chinese celadon oorvaas
Ergebnis: 300 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur molenbeker
Startpreis 100 EUR

Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat

Karaf op zilveren voet
Startpreis 60 EUR

Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat

Perzisch kleed
Ergebnis: 110 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijt met bloemdecor en in de kleuren rood,blauw, wit 164x110 cm in goede staat.

Doosje met diverse sieraden
Ergebnis: 60 EUR

Doos met diverse sieraden, o.a. een seiko horloge, vergulde choker, parels, camee, stalen ringen e.d.,

Lot edelstenen
Startpreis 40 EUR

Lot edelstenen collier met o.a. parels, bloedkoraal, lavasteen en lapis lazuli.

Zilveren Rembrandt lepel, 1905
Startpreis 80 EUR

Antieke 835/000 zilveren Rembrandt lepel met fraai gedreven bak en steel met wapen. Keurkamer Schoonhoven. jl: V 1915. L 22,5 cm. Gewicht circa 83 gram. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 13 cm.
Startpreis 50 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

Oud Perzisch Bidjar kleed, 247 x 198 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Groot oud Perzisch Bidjar kleed. Meerkleurig. Floraal decor. Afmeting: 247 x 198 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen Barok commode
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Hollandse dubbelgebogen eikenhouten Barok commode. Circa 1880. Afmeting: 82 x 50 x 97 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Zilveren brandewijnkom, 1723
Startpreis 500 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, Rond gedreven model op ronde ring, voorzien van grepen met 2 staande leeuwen en kroon. Rotterdam 1723. MT.: vermoedelijk Jacob Bloemerwaart. 23x14x4cm. ca 153 gram. En...

Antiek geweer
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuws Oosters/Perzisch langgeweer met vuursteen mechaniek. Afmeting: L 163 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek sabel, 19e eeuw.
Ergebnis: 120 EUR

Antiek 19e eeuws sabel met hoornen heft en brons. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.