Antieke messing petroleumlamp met glazen reservoir. ca 1900. In goede staat.
Antieke witte opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde porseleinen petroleumlampen met floraal/vlinder decor en verguld messing. Eén lamp geëlektrificeerd. Afmeting: H 40 - 42 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen petroleumlamp met goud/damesportret decor. Circa 1880. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke bureauset met bronzen reebok + inktpotten en marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 35 x 22 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke tinnen klepkannen met duimrust. Twee met bodemmerk. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met twaalf tinnen lepels. Afmeting: 45 x 26 x 3 cm. In goede staat.
Zes delen antiek tin. Bestaande uit: vijf kannen + één konische beker met natuurstenen. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Vier grote antieke tinnen borden. 19e Eeuw. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 30 - 33 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
7x Divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, snavelkan, kelk en zoutstrooier. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tinnen stamtafel bierpul. Met datering 1856 + diverse namen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee zware messing penkandelaren. Naar oud voorbeeld. Renaissance-stijl. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee plated kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Christofle France. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Empire-stijl wandkandelaren met engelen. Twee-kleurige patina. Afmeting: 35 x 22 x12 cm. In goede staat.
Zeer grote neo-gotische messing kaarskandelaar op leeuwenpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil schaal met negroïde man in oesterschelp. Circa 1910. Afmeting: 16 x 13 x 4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse tabaksdoos met spreuken en Heilige figuren voorstelling. Afmeting: 4 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.
Twee fijnbewerkte 19e eeuwse albasten plaquettes met vergulde lijsten. Barok voorstelling. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.
Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Drie voorwerpen met wandtegels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Jugendstil tegels in lijst. Tafel van smeedijzer met vier tegels. En een kapstok met tegels, circa 1920. Afmeting: 48 - 80 cm.kapstok tege...
Antieke 19e eeuwse Duitse vergulde historisme vaas met porselein decor Damast floraal. Royal Bonn. Circa 1880. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Twee messing vergulde miniatuurkistjes met kristalglas. Rondom 20e eeuw. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Gesigneerd A. Peia Amsterdam. Afmeting: 119 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glazen tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Koffer met vrijmetselaar voorwerpen. Engels. 20e Eeuw. Onder andere: Staffordshire buiktas, ceremonie-boek, oorkonde/teken met halsband, linten, visitor oorkonde, dolk, president hamer 1956, stropdas ...
Koffer vol met vrijmetselaars artikelen. Engels. 20e Eeuw. Onder andere: 4x buiktas, vaandel, linten, tinnen brandewijnkom, Masonic Tarot kaartenset, boekje Constitutions Free Masons. In goede staat.
19e Eeuws Engelse messing draaispit met opdraai-mechanisme. Afmeting: 36 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek metalen toverlantaarn. Projectie-apparaat met diverse projectie-glazen. In diverse houten kisten. Circa 1920. Gemerkt Optica. Afmeting: 28 x 60 x 32 cm. In zeer goede staat.
Oude octagonale geëboniseerde grammofoon met messing trechter. Grammofon Soundmaster. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Vijf delen metaalwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Antiek bronzen lavabo. Tripod bronzen steelpan. Grote koperen hengselpan. Koperen hengselpan. Strijkijzer. Afmeting: 19 - 48 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde bronzen Empire kandelaren met originele bobeches. Eén deukje bij onderrand en iets krom bij één kandelaar. Afmeting: 24 cm. In redelijke/staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen pronkvazen met putti/druivenranken/faunkoppen decor. Eén vaas voet iets verbogen. Lichte bedeuking. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten boulle likeurkelder met inhoud. Niet compleet. Met tien borrelglazen, vier karaffen, waarvan één niet origineel + stop beschadigd. Likeurkist verder in goede staat....
Antieke lamp met vergulde bronzen figuur en hond omstreeks 1900.Amor met hond plus bloem. 46x30x16, in goede staat
Zuid Amerikaans speksteen gesneden figuur + rapport. Verslag van Constatery Mezcala/Balsas-Juerrero. Periode 300 -100 voor Christus. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Majolica hangbloempot met kaarskandelaren. Afmeting: H 23 x Ø 45 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Franse bronzen Charles Dix kandelaren met kariatiden. Twee-kleurig. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Aristocrat Kingsway gokkast. Eén-armige bandiet. Quadreel Gie it a wirl. Metalen kast met chrome. Aristocrat Automatics, Great Britain. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 38 cm. In goede staat...
Vier 19e eeuwse handbeschilderde spaanhouten hoedendozen. Divers. Afmeting: 10 - 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse koperen samovaar, kraantjeskan met atlas. Circa 1820. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws sier snijwerkstuk. Voortellende een zittende vos omringd met fruit/blad decor. Afmeting: 62 x 34 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Carrara marmeren kaarskandelaren met vergulde bronzen putti. Circa 1870. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten globe. Aardglobe door Dr. R. Neuse. Nederlandse bewerking R. E. Kalthofen. Columbus Verlag Berlin. Afmeting: H 59 x Ø 46 cm. In goede staat.
Oud houten draaiorgel met papieren speelrollen. Doos vol. Electronische met box ingebouwd eigenbouw naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 60 x 130 cm. In goede staat.
19e Eeuws koloniaal reiskabinet met zilveren BWG beslag. Origineel slot + sleutel. Tien lades achter de deuren. Teak met ebbenhout. Eén stukje fineer mist. Afmeting: 29 x 39 x 29 cm. In goede staat.