Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Vier zilveren bestekdelen, 833/000, met 3 vorken en lepel, in diverse modellen. MT.: o.a. Begeer en Van Kempen. 16-19 cm. ca 166 gram.
W. de Burch. Circa 1930. Oosters liggend naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Biedermeier boerenkast. Circa 1840. Uitneembaar. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 205 x 195 x 62 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met een rij met 7 ovaal gefacetteerde amethisten, twee met beschadiging, met aan weerskanten een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, ø55. nieuw
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Mooie zilveren rijring, 925/000, strak gezet met zwarte diamanten. Breedte 2,3 mm. ø 55. Nieuw
Th. Schwartze. Circa 1920. Portret kind met muts. Gouache op papier. Afmeting: 42 x 35 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 800/000, met barnstenen. Armband met langwerpige opengewerkte schakels en 4 ronde schakels met barnsteen. Breedte 12 mm. lengte 19,5 cm. ca 20,4 gram. In goede staat
Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Delftse Fayence plaquette. Vogelkooi decor. Circa 1900. Gemerkt Tichelaar. Twee maal glazuurschade. Afmeting: 26 x 27 x 1 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke religieuze kruizen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.
Gesigneerd Johannes (Jan) Vogelaar (1865-1935). Impressionistisch dorpsgezicht met vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Litho Rossi. 19e Eeuw. In Rococo-lijst. Figuren in interieur. Litho op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.
Twee zilveren armbanden, één armband, 925/000, met gladde plaatvormige schakels, 9 mm, en een pennenband, 835/000, met bolle schakels, met bakslot en veiligheid. 11,5 cm. 19-+20 cm. totaal ca 44 gram....
Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Harte Männer aus Wildwest + Charleys' Tanta nackt + Dick und Doof, spuk ins jenseits + Der blutrote Adler. Circa 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Griekse handgeschilderde ikoon met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bomen bij een meer. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 800/000, Art Deco, servies met zilveren moccakan, melkkan, suikerbak en 6 glazen moccaglazen met zilveren houders. Het geheel is geplaatst op een zilveren dienblad. alles is versier...
Twee zilveren longnetbrillen, één met een gecontourneerd handvat met florale versiering met niello en één met handvat met groot oog. BWG, 12-15cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, met diamanten. Armband met 27 ronde schakels bezet met een briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,00 ct VS. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 7 mm, lengte 20,...