Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5x H. Schneider, Divers
Ergebnis: 110 EUR

Vijf maal Herbert Schneider. 1924 - 1983. Vijf maal diverse gekleurde lithografiën op papier. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.

4 Zilveren bestekdelen
Ergebnis: 40 EUR

Vier zilveren bestekdelen, 833/000, met 3 vorken en lepel, in diverse modellen. MT.: o.a. Begeer en Van Kempen. 16-19 cm. ca 166 gram.

W. de Burch, Oosters liggend naakt
Startpreis 80 EUR

W. de Burch. Circa 1930. Oosters liggend naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

IJzeren kluis, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.

Eiken Biedermeier boerenkast, 1840
Ergebnis: 400 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Biedermeier boerenkast. Circa 1840. Uitneembaar. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 205 x 195 x 62 cm. In goede staat.

Zilveren ring amethist
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met een rij met 7 ovaal gefacetteerde amethisten, twee met beschadiging, met aan weerskanten een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, ø55. nieuw

Zilveren ring met diamant
Ergebnis: 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw

Zilveren rijring met zwarte diamant
Startpreis 50 EUR

Mooie zilveren rijring, 925/000, strak gezet met zwarte diamanten. Breedte 2,3 mm. ø 55. Nieuw

Th. Schwartze, Portret kind met muts
Ergebnis: 100 EUR

Th. Schwartze. Circa 1920. Portret kind met muts. Gouache op papier. Afmeting: 42 x 35 cm. In goede staat.

Zilveren armband met barnsteen
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren armband, 800/000, met barnstenen. Armband met langwerpige opengewerkte schakels en 4 ronde schakels met barnsteen. Breedte 12 mm. lengte 19,5 cm. ca 20,4 gram. In goede staat

Facetgeslepen spiegel
Startpreis 40 EUR

Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.

Antieke Delftse plaquette, 1900
Ergebnis: 150 EUR

Antieke polychrome Delftse Fayence plaquette. Vogelkooi decor. Circa 1900. Gemerkt Tichelaar. Twee maal glazuurschade. Afmeting: 26 x 27 x 1 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke religieuze kruizen
Ergebnis: 25 EUR

Vier antieke religieuze kruizen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.

A'damse School spiegel 1925
Ergebnis: 60 EUR

Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.

J. Vogelaar, Riviergezicht
Startpreis 60 EUR

Gesigneerd Johannes (Jan) Vogelaar (1865-1935). Impressionistisch dorpsgezicht met vaart. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Litho Rossi, Figuren in interieur
Startpreis 150 EUR

Litho Rossi. 19e Eeuw. In Rococo-lijst. Figuren in interieur. Litho op papier. Afmeting: 25 x 35 cm. In goede staat.

2 Zilveren armbanden
Startpreis 60 EUR

Twee zilveren armbanden, één armband, 925/000, met gladde plaatvormige schakels, 9 mm, en een pennenband, 835/000, met bolle schakels, met bakslot en veiligheid. 11,5 cm. 19-+20 cm. totaal ca 44 gram....

4x Oude Duitse affiches
Startpreis 100 EUR

Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Harte Männer aus Wildwest + Charleys' Tanta nackt + Dick und Doof, spuk ins jenseits + Der blutrote Adler. Circa 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Griekse ikoon met bladgoud
Ergebnis: 60 EUR

Griekse handgeschilderde ikoon met bladgoud. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Tonnis, Hollands poldergezicht
Startpreis 100 EUR

Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Bomen bij een meer
Startpreis 50 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bomen bij een meer. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Zilveren servies
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren servies, 800/000, Art Deco, servies met zilveren moccakan, melkkan, suikerbak en 6 glazen moccaglazen met zilveren houders. Het geheel is geplaatst op een zilveren dienblad. alles is versier...

2 Zilveren longnetten brillen
Ergebnis: 50 EUR

Twee zilveren longnetbrillen, één met een gecontourneerd handvat met florale versiering met niello en één met handvat met groot oog. BWG, 12-15cm. In goede staat.

Gouden tennisarmband met diamant
Startpreis 2.000 EUR

Geelgouden armband, 750/000, met diamanten. Armband met 27 ronde schakels bezet met een briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,00 ct VS. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 7 mm, lengte 20,...