Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij (Latems?)
Startpreis 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Ca. 1930. Latemse school? Verso Gerhagen 1934. Voorstelling: Wit huis aan rivier. Olieverf op paneel. Afm. 55x60 cm. Cond.: G.

H. Hermans (naar)
Startpreis 60 EUR

Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. Cond.: G.

Granaatcollier met gouden streekslot
Startpreis 320 EUR

Collier van granaat met gouden streeksluiting, 585/000. 3 Rijen granaten bevestigd aan een grote streeksluiting, rond model met geschulpte rand voorzien van filigrain en bloemapplicaties. Ontbreekt ee...

Gouden armband met diamantjes
Ergebnis: 625 EUR

Gouden armband, 585/000, met diamanten. Gouden slavenband, platmodel met scharnier met aan de bovenzijde een ovaal bewerkt schild met een rand versierd met bloem elementjes en granaatjes. In het midde...

Gouden verlopend collier
Ergebnis: 125 EUR

Gouden collier, 585/000, gevlochten collier, 2 mm, met verlopende staafjes, 3-9mm. Lengte 45 cm. ca 7 gram. In goede staat

Gouden emaille portret hanger
Startpreis 240 EUR

Fraaie geelgouden, 750/000, emaille portrethanger. Rond model met brede stralenrand met in het midden een emaille vrouwenportret. Afm. ø hanger 35 mm. Ca 8,3 gram. In goede staat.

Van Haanen dame bij vaas
Ergebnis: 35 EUR

Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G

A. Berker
Ergebnis: 80 EUR

A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.

Heinz Baden
Startpreis 40 EUR

Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afm. 50x70 cm. Cond.: R/G.

Bijbel met zilveren hoeken en sluiting
Startpreis 720 EUR

Antieke bijbel met zilver. Bijbel met bruin lederen omslag, uitgave 1839,voorzien van gekleurde platen en enig antiek knipwerk. Verder is de bijbel versierd met prachtige zilveren rand met 2 zilveren ...

Zilveren servies met stoofje
Startpreis 750 EUR

Zilveren servies, 835/000, Hollands, bolvormig servies met parelrand, op ronde voet. 4 Delig, bestaande uit een theekan, melkkan, suikerpot met deksel en een stoof op ivoren pootjes. MT.: Van Kempen, ...

Witgouden ring met briljant en smaragd
Startpreis 4.950 EUR

Kapitale royale witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Witgouden ring met oplopend fantasie rozet bezet met 2 navette geslepen smaragden, 10x5 mm, met een mooie groene kleur voorzien van in...

Porseleinen koekdoos+onderschotel en presenteerschaal
Startpreis 50 EUR

Twee delen antiek porselein met florale decor, ca. 1900. Eén maal koektrommel met onderschaal, één maal verdeelschaal. (deksel koektrommel haarlijn). Afm. 20-28 cm. Cond.: R/G.

2 Stoelen
Startpreis 75 EUR

Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G

Ronde eettafel
Startpreis 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G

Plafondlamp (kristal)
Startpreis 100 EUR

Mooie antieke kristallen hanglamp met facet geslepen glas (één chip). Ca. 1910. Afm. 22x39 cm. ø. Cond.: R/G.

Duits kerkboekje met zilver, Anno 1891
Startpreis 100 EUR

Duits kerkboekje met zilveren beslag. Zwart kerkboek met zilveren rand versierd met acanthusbladeren en op de hoeken voorzien van uitgewerkte bloemen. 18x12x3cm.

Doos met interessante schilderijen
Ergebnis: 60 EUR

Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.

Pastel naakt (P. Schumann)
Ergebnis: 40 EUR

P. Schumann, ca. 1930. Naakte dame aan waterkant. Pastel op papier. Afm. 38x32 cm. Cond.: G.

Zilveren tasbeugel
Startpreis 100 EUR

Zilveren tasbeugel, 800/000, met gecontourneerde rand versierd met dansende en muziekmakende putti's omlijst met een rand met c-voluten. 14x20 cm. In goede staat.

Fries zilveren kan
Ergebnis: 825 EUR

Friese zilveren kan, rijkelijk versierd met gedreven motieven van cartouches en krullen. De schenktuit is gemaakt in de vorm van een zeemeermin met hoorn. Het bewerkte deksel van de kan is voorzien va...

Zilveren kraankan (glad)
Startpreis 1.000 EUR

Grote gladde zilveren kraantjeskan op drie houten bolvoetjes met houten greep 925/000. ZI gekeurd. Totaalgewicht ca. 1125 gram. Afm. 35 x ø 13cm. In goede staat. (Deukje in de deksel).

Jan Sirks, Binnenhof
Startpreis 40 EUR

Jan Sirks, 1885-1938. Voorstelling: Binnenhof, Den Haag. Ets op papier. Afm. 44x26 cm. Cond.: G.

Jaap van Kregten, Midwinterhoornblazer
Ergebnis: 85 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.