Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm. 43 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.