Klein antiek Perzisch kleed (rand iets rafelig) 90x54cm. Cond.: R-G
Drie oude/antieke Oosterse kleedjes in lijst 104x40cm. Cond.: G
Oud/antiek Perzisch kleed, kanten beschadigd en gerepareerd 200x146cm. Cond.: M
Drie oude Perzische kleden: 1x roodtinten 153x90cm., 1x bruintinten 125x220cm. en 1x loper 140x42cm. Cond.: R
Klein Perzisch handgeknoopt tapijt, paars-blauw-rood. 131x75 Cond:G
Oud rood-blauw-zwart pezisch kleed 20e eeuw( franjes beschadigd) 150x102cm Cond:R-G
Oud perzisch handgeknoopt tapijt 20e eeuw(slijtplekken) 214x142 Cond:R
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, blauw\rood (hoek beschadigd) 204x125 Cond: R
Antiek fijngeknoopt Perzisch tapijt (beschadigd) 190x132 Cond:M
Zeer groot apart antiek Perzisch handgeknoopt tapijt (versleten en beschadigd) 340x450 Cond: Matig\Slecht
Antiek Perzisch kleed in de tinten briquerood-blauw 162x115cm. Cond.: R-G
Zeer groot oud Perzisch fijngeknoopt kleed met florale decors in aardetinten 400x300cm. Cond.: G
Groot oud perzisch kleed 20e eeuw, rood-blauw, 198x292 Cond:G
Zeer groot antiek fijn geknoopt tapijt(versleten) 461x324 Cond: slecht
Groot oud oosters kleed, creme-rood-blauw. 2e helft 20e eeuw 198x308cm Cond:G
Groot Perzisch zijden kleed 2e helft in roodtinten 370x240cm. Cond.: R-G