Twee grote decoratieve bronzen vazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 49cm. Cond.: G
Grote oude marmeren 3-delige zuil 20e eeuw in goede staat 87xø15cm.
Grote ovale houtgesneden plaquette met vergulding, voorstellend Maria met kindje Jezus 19e-20e eeuw met etiket van een antiekzaak in Milaan 61x48cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse Historisme bowlpot met rocailles, leeuwekop en familiewapen. Compositie metaal en glazen reservoir in goede originele staat 45x38xø24cm.
Groot fossiel van een reuzenmossel (2-delig) ca. 150 miljoen jaar oud 25x16x17cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve beelden met natuurstenen voet en gipsen consoles 2e helft 20e eeuw. Beelden zijn van een soort composiet H.: 110cm. Cond.: G
Jugendstil inktstel met floraal decor ca. 1910 (1 pootje af) 5x25x13cm. Cond.: M
Antieke Arabische tondeldoos van leder, koper en metaal in goede originele staat 5x11x1,5cm.
Twee 19e eeuwse bronzen vaasjes met putti en vergulding ca. 1870, 3-kleurig zwart/goud/brons. In zeer goede originele staat 17xø6,5cm.
Grote antieke Renaissance schouw 19e eeuw, 6-delig met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen en leeuwen. Eikenhouten koplijst en accessoires in goede staat 183x77x162cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.
Oude tafellamp ca. 1930-1950 met putti (compositie metaal) en houten voet. Art Deco stijl met 2 losse glasplaten 28x19x14cm. Cond.: G
Decoratieve pronkschaal ca. 1880, historisme. Gemaakt van verguld compositie metaal en handbeschilderd keramieken schaal (vermoedelijk Duitsland) 32x32xø27cm. Cond.: G
Kleine antieke ijzeren geldkist ca. 1900 met sleutel en slot in goede staat 9,5x8x12cm.
Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.
Oude zak kroonluchter 20e eeuw met kristal en brons in goede staat (6 lichts) 80xø60cm.
Zeldzaam groot geelkoperen sluitgewicht met diverse versieringen (mist 1 klein gewichtje). 16KG met fraai bewerkt hengsel en sluiting als eendekop. Bevat diverse onbekende merken en keuren
Boulle theekistje ca. 1900 met schildpad en been inleg en koperen beslag (1 binnendeksel mist). Mooi exemplaar compleet met slot en sleutel in goede staat 15x24x13cm.
Aparte 19e eeuwse marmeren cassette met bronzen ornamenten ca. 1860, origineel slot en sleutel. geheel in goede originele staat 13x24x12cm.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.
Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.
Twee zeldzame originele empire 4-lichts kaarskandelaars ca. 1810. Vuurverguld brons en afneembare vleugels bij de figuren (2-kleurig brons). In goede staat met eerste vergulding (kleine beschadiging) ...