Oude Hummel jongenspop van Gummi ca. 1960, gemerkt M.J. Hummel 2C GW. Originele kleertjes, geheel in goede staat H.: 26cm.
Duitse Kathe Kruse pop, Astrid 80-er jaren in doos, onbespeeld 25cm. Cond.: G
Grenenhouten 19e eeuws paard gemaakt van segmenten (schommelvoet mist) 62x70x23cm. Cond.: R
Vijf oude soldaten; 4x tin, 1x kunststof 20e eeuw 5,5-13cm. Cond.: R-G
Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Zeldzame blikken Japanse "concept car" auto A-1955 18,5x8x5,5cm.