Zeldzame antieke Twentse kortstaart-klok met eiken kast, toegeschreven aan Johannes Meckeveldt ca. 1800. Bevat wekkerfunctie en met houtgesneden poppen. In goede staat 105x34x23cm.
Oude Engelse messing Sneck tafelklok onder stolp met tweezijdige wijzerplaten 1e helft 20e eeuw met ketting uurwerk in goede staat 36xø22cm.
Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...
Franse vergulde bronzen wekkerklok ca. 1850 met bronzen voorwerpen erop gemonteerd en emaille wijzerplaat (Louis Seize stijl) (geen beschadigingen) 24x15x89cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Boulle console pendule met schildpad "Brisset a Paris" met vuurvergulde bronzen applicaties. Wijzerplaat en uurwerk gesigneerd "Brisset a Paris". Halfuurslag. In goede originele staat...
Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.
Zeer grote oude Zaanse klok met wortelnoten kast en zwaar bronzen uurwerk. Slagwerk met drie hamers op twee bellen (ook wekkerfunctie). Grote peervormige bronzen gewichten en bronzen armaturen (4-gewi...
Engelse 19e eeuwse staande klok met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie gave kast (mahoniefineer en bandintarsie). S. ...
Engelse staande klok 19e eeuw met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk, seconden- en dagaanduiding (slingergaffel is afgebroken). Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie eikenhouten kast (mah...
Vernis Martin 18e eeuwse console pendule met kwartierslag en repetitie (4 hamers op dubbelebel). Origineel latoenkoperen beslag (oudere restauratie). Originele beschildering, oude wormbeval 105x40x15c...
Prachtig groot Frans 3-delig klokkenstel ca. 1870 met zwart marmer, compositie metalen figuur en kandelaar. "Pour L'independance" Rousseau met 8-daags uurwerk en halfuurslag. In goede originele staat ...
Weense tafelklok (Stockuhr) 18e eeuw met prachtig uurwerk. Brons met repeteerslag, kwartierslag (dubbele bel). Gegraveerde originele wijzerplaat, uurwerk ,achterplaat. Originele beschilderde kast en ...
Grote Historisme tafelklok ca. 1880 met zware bronzen armaturen. 8-Daags uurwerk en halfuurslag, eikenhouten kast. Geheel in goede staat 57x18x23cm.
Frans pendulestel ca. 1850 (brons verguld), tweekleurig met marmer. Kandelaren gesigneerd Leon Bureau. Bevat putti en bloemenkelken als kaarskandelaars. Pendule voorstellend een vrouw met putti, plaqu...
Franse figurenpendule ca. 1870, voorstellend 2 putti die een klok dragen (compositie metaal). Bevat 8-daags Frans uurwerk, gesigneerd Samuel Marti 37x23x13cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uuwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Porseleinen pendule op voet ca. 1870 (beschadigd en mist stuk uit voet) 41x16x29cm. Cond.: S
Prachtige Franse pendule ca. 1850 met twee wijndrinkende drinkebreoders en vergulde kast (plaquette centraal onder). Gave emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk met halfuurslag (touwtjesslinger) 46cm.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Brede uitvoering, prachtige originele wijzerplaat met maanstand en datumaanduiding (kwartierslag). Mooie patina in goede staat (poppen nie...
Frans 3-delig roodmarmeren klokkenstel ca. 1870 met beeld. Gesigneerd Ch. Ruchot. Compositie metaal met 8-daags uurwerk (halfuur slag), slinger en sleutel. Lichte beschadigingen 54-57cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse vuurvergulde Franse pendule ca. 1850, voorstellend een Griekse vrouw met spoorweg-gereedschap en locomotief bij de voeten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 40x63x1...
Oude Engelse notenhouten tafelklok met maanstand en halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw in goede werkende staat 31x22x16cm.
Franse houtgestoken 18e eeuwse cartelklok met emaille wijzerplaat (uurwerk mist) Louis Seize ca. 1780. Kast is in originele staat 28x20x8cm. Cond.: R
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Empire stijl 2e periode. Gemaakt van marmer ne compositie metaal met vergulding (Sphinxen en adelaar met lauwerkrans). Bevat 8-daags uurwerk met veerslinger en ...
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Antieke Hollandse Friese staartklok met wekkerfunctie en originele poppen (originele patina) 135x40x22cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Mooie ornamenturen, verguld en beschilderde wijzerplaat. In goede staat 65x30x25cm.
Prachtige grote marmeren met bronzen glaspendule met kuikslinger , bronzen leeuwen en Corinthische zuilen mer armaturen ca. 1870, Empire 2e periode met 2 dekselcoupes in goede staat 46x35x17cm.
Eikenhouten gestoken 18e eeuwse Luikse staande klok met tinnen wijzerplaat anno 1783. Het uurwerk is echter van een Schwarzwalder klok (dus niet origineel). Prachtige gestoken kast 255x45x30cm. Cond.:...
Kleine Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met veerslinger en halfuurslag (prachtige vergulding) in uitstekende staat 30x23x12cm. Cond.: G
Bronzen bewerkte reiswekker in Historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x10x9cm. Cond.: G
Engelse staande klok met 8-daags uurwerk en mooie mahoniehout fineer kast. Geheel in goede staat. Prachtige beschilderde wijzerplaat (seconden- en dagaanduiding), J.H. Maughan Cateshead 234x53x23cm.
Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap en geschilderde panelen. Mooie meerkrab gekleurde eikenhouten kast met gave beschilderde wijzerplaat. Uurwerk met wekkerfunctie en halfuurslag. Prach...
Driedelig Frans pendulestel met keramieken Delftse stijl ca. 1880 met compositie metalen ornamenturen, 8-daags uurwerk met halfuurslag. Keramiek pendule is gerestaureerd 50x36x16cm. en 34x20x14cm. Con...
Franse pallisanderhouten fineer 19e eeuwse kolompendule met intarsia in goede originele staat. Origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag 42x13x22cm.
Duitse porseleinen klok ca. 1900 met twee figuren en opgewerkt rozendecor, gemerkt (eenvoudig uurwerk zonder slag). Top rocaille gelijmd (waarschijnlijk Thuringen) 37x17x14cm. Cond.: R-G
Antieke eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw met origineel beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie 140x35x21cm. Cond.: G
Oude Franse wekker ca. 1950 van messing met porseleinen figuur en porseleinen rozen, in goede staat 22x16x8cm.
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Glaasje mist pendule en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Antiek Frans 8-daags uurwerk met halfuur-slag, compleet met slinger ca. 1900, 12x17x14cm. Cond.: G
Schitterende grote Franse pendule ca. 1850 vuurverguld (vergulding) brons met marmer. Voorstellend een engel met toorts, putti en stervende adelaar. bevat 8-daags gesigneerd Frans uurwerk met veerslin...
Franse bronzen pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 35x34x13cm.
Oude mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt J. van Brons in goede staat 34cm.
Duitse notenhouten Junghans vrijlsinger ca. 1890 met geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele staat 87x40x20cm.
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1860 met bronzen edelman op stoel en boekentafel. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 56x42x20cm.
Oude Engelse messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" 36c15c20vm. Cond.: G
Louis Seize stijl wit marmeren pendule ca. 1870 met zonneslinger en vergulde bronzen ornamenten (minimale chip). 8-Daags uurwerk met halfuurslag (minimale chip) 43x22x11cm. Cond.: G