Antiek Hollands zilveren vesta rondom voorzien van handgravures. Bodem behoeft restauratie 5x2,5x1cm. ca. 16gr. Cond.: R
Grote silverplated siertablet Wallace Silverplate made in USA. Bewerkt met monogram 20e eeuw ø39cm.
Zes aparte Art Deco plated messenleggers ca. 1930 9x4x2,5cm. Cond.: G
Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G
Vier delen plated 20e eeuw o.a; flesonderzetter, suikerstrooier, toasthouder en servetring 5-16cm. Cond.: G
Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G