Bijzonder stuk, zilveren klemschaartje in de vorm van een ooievaar rustend op een schildpad. Aan de binnezijde bevindt zich een afbeelding van moeder met kindje. ca. 35gr. H.: 8cm. Cond.: U
Zeven Hollandse zilveren miniaturen: 1 kabouter en 6 muzikanten: trompetist,saxofoon,violist,gitarist,accordeonist en tubaspeler. Totaal 63 gr., cond.:U
Zilveren opengewerkte flessenonderzetter met blauwglazen inzetbak op drie pootjes 925/000 zilvergewicht ca. 74cm. 4xø12cm. Cond.: U
Drie zilveren penningen met vogelvoorstellingen; 1x Mockingbird, 1x Belted Kingfisher en 1x California Quaele 1973, totaal zilvergewicht ca. 198gr. ø5cm. Cond.: U
Grote zilveren Franse taartschep met vergulde bak met acanthusmotieven op de steel L.: 30cm. Cond.: U
Kristallen coupe, fraai geslepen met olijfmotief op Hollands zilveren voet 835/000, groot keur. MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten eind 19e eeuw. Zilveren voet met tekst Cond.: U
5 Antieke zilveren vingerhoeden, waarvan 4 zijn voorzien van het oude belastingstempel (invoer Buitenlandse merken). Samen 29 gr., Cond.:G
Hollands zilveren miniatuur van een draaiorgel, MT: onduidelijk ca. 74gr. 7x5cm. Cond.: U
Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R
Engels sterling zilveren ovaal bonbonmandje 925/000, fraai ajourgezaagd, jaarletter G, Chester 1907, MT: Georg Nathan & Rieley Hayes ca. 168gr. 29x11cm. Cond.: G
Twaalf Hollands zilveren theelepels met fruitmotief op steel (o.a; ananas, pompoen, druiven etc.) 835/000 ca. 145gr. Cond.: U
Twaalf antieke Hollands zilveren advocaatlepeltjes met getorste steel en parelrandje in origineel etui ca. 1850, MT: Johannes Schijfsma & Zn. Sneek. Totaal gewicht lepels ca. 62gr. L.: 8,5cm. Cond.: U
Fraaie grote ovale silverplated schaal op voet met 2 handgrepen en floraal decor 47x27x18cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren antieke natfruitschep met Amsterdams wapen, jaarletter G: 1908, Hollands grootkeur 835/000 ca. 46gr. 12xø6cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter I: 1843, MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U
Wandelstok met zilveren greep 800/000 met florale motieven L.: 82cm. Cond.: U
Twee schildpad deksels, voorzien van Hollands zilveren monturen 14x8cm. Cond.: U
Antieke geëtste kaasstolp met mooie grote zilveren knop. Stolp ø 15.5 cm.. Totale hoogte 19 cm., Cond.:U
1x Verzilverde belletjesrammelaar en 1x zilveren beertjesrammelaar. Zilvergewicht ca. 26gr. Cond.: U
Zilveren tasbeugeltje, filigrain bewerkt ca. 21gr. 9cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel met psalmenboek. Zilveren slot 835/000 begin 1800, MT: Arend Wegterholt Deventer Cond.: R
Twee zilveren miniaturen: Hollandse sjees met echtpaar en een zilveren hoekkast met 2 openslaande deuren. samen 51 gr., Cond.:U
Vier delen antiek filigrain ca. 1900; 1x kathedraal met deurtjes (voor ikoon, licht beschadigd) 17xcm., 1x fotolijst 10,7x13cm., 1x blaker (beschadigd) 4,5x10x8cm. en 1x koets met paarden en figuren (...