Johannes Hendrik Weissenbruch (Den Haag 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, zeilboot met figuren in een rivier (iets verkleurd) 44x26cm. Cond.: G
Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G
Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boer met ezel 36x30cm. Cond.: G
A. Borckmann (August) (1827 - 1890 Berlijn Duitse School), olieverf op linnen, Berlijns interieur met moeder, spelende kinderen, baroksecretaire etc. 85x62cm. Cond.: G
Henry Schouten ( 1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G
Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G
Monogram F.H.H. (Fredericus Hendericus Hendriks 1808 - 1865), olieverf op linnen, bosgezicht met watermolen en figuur 59x46,5cm. Cond.: G
Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), acryl op linnen, voorstelling Formule 1 80x100cm. (met origineel taxatierapport van Koos van Dijk, management Herman Brood) Cond.: G
Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 24x18cm. Cond.: G
Dirk Peter van Lokhorst (Utrecht 1898 - ), olieverf op linnen, koeien bij de drenkplaats 54x85cm. Cond.: G
Frans Mortelmans? ca. 1930 (vermoedelijk Frans Mortelmans Belgische School 1865 - 1936), olieverf op linnen, stilleven 40x30cm. Cond.: G
Jan Fabius (Delft 1820 - 1889 Amsterdam, leerling van J.W. Pieneman), olieverf op linnen, getiteld "openbare verkoping". Oudere doublering en restauratie (inclusief taxatierapport van FL. 37.500 gulde...
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, twee fantasiefiguren 20x14cm. Cond.: G
Nadja Bernard Recihelts ca. 1950 (Duitse School), olieverf op linnen, binnenplaats met boerin en kippen 24x30cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op linnen, twee fantasiefiguren getiteld "De Krog en de kip" 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bedelen bij de keringang 46x50cm. Cond.: G
Louis Meijer ( 1809 Amsterdam - 1866 Utrecht), olieverf op paneel, strandgezicht met boten en figuren (laat werk) 37x24cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Koekkoek (1843 - 1890), olieverf op paneel, romantisch zomers landschap met figuren 49x35cm. Cond.: R-G
Baartman? ca. 1940, olieverf op paneel, boerderij met bloeiende fruitbomen 35x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd? 19e eeuw, pastel op papier, portret van een jonge vrouw in zondagse kledij 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School?), olieverf op linnen, landschao met figuren en Fachwerkhuizen 65x44cm. Cond.: R
Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G
R. Arden ca. 1900, aquarel op papier, kerk van Katwijk 36x27cm. Cond.: G
P. Renard 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende figuren 90x60cm. Cond.: G
Tweeluik Michael van den Besselaar ( 1954 - ), olieverf op linnen, "Action men" diverse tentoonstellingen o.a. Pulchri Studion 2004, USA, etc. 120x150cm. Cond.: G
Henry van Os Delhez (1880 - 1976), olieverf op linnen, stilleven met porselein, fruit en koperen ketel 40x60cm. Cond.: G
Gert Stegeman ( 1858 Aalten - 1940 Arnhem), olieverf op linnen, Doorwerth veldwachtershuisje 1933, 51x61cm. Cond.: G
J. Buizer ( Jan Buizer 1873 - 1944), olieverf op linnen, Hollands landschap met sloot, boerenhoeve, boer en koeien bij avond (melktijd), groot werk 125x167cm. Cond.: G
TheKla Back 1899 (Duitse School), olieverf op linnen, dansen bij muziek 42x30cm. Cond.: G
H. Peerson 41 (Engelse School), olieverf op paneel, tijgerkop 32x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (verso gegraveerd P.W en restetiket Wouwermans), olieverf op paneel, soldatenkamp met vele figuren en paard 49,5x37,5cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, "Paringsdans" 23x34cm. Cond.: G
Gesigneerd Herman ten Kate ca. 1880, olieverf op paneel, havengezicht met figuren 32x21cm. Cond.: G
Gesigneerd Herman ten Kate 1874, olieverf op paneel, stadsgezicht met markt en vele figuren 32x21cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, kubus met vlieg 58x77cm. Cond.: G
H. Bogman junior ( 1890 Den Haag - ), olieverf op paneel, gezicht op kerk 23,5x13,5cm. Cond.: G
H.M. Horrix (1845 - 1923), olieverf op linnen, Zeeuwse familie in moestuin 53x36cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, interieur met moeder en 2 kinderen aan de eettafel 30x40cm. Cond.: R-G
Willen Oppenoorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met boer in paardenkar 60x40cm. Cond.: G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
H(Herman).J. Wijngaard (1922 - 2012), olieverf op linnen, gezicht op IJssel met boten 60x90cm. Cond.: G
Cor Noltee (1903 - 1967 Deventer), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuur 19,5x20cm. Cond.: G
Ter Meulen ca. 1900 (toegeschreven aan Frans Dieter ter Meulen 1843 - 1927), olieverf op linnen, spinnende vrouw in Larensch interieur 30x26cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, schroef met bal 60x80cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G