C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Poldergezicht met windmolens en figuur in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische Schoo. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische School. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.
Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.
Willem Korteling. 1889 - 1964. Deventer School. Stilleven met kruik en documenten. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J.J. Doeser. 1884 - 1970. Ree met reebok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Ulco, Glimmerveen. 1958. Reigers bij Paaseiland figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Robert Hammerstiel. Nr. 19 - 100. 1933 - 2020. Titel: die Jungfrau. Houtsnede op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.
Robert Hammerstiel. Nr. 125/290. 1933 - 2020. Stilleven poezen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Pand langs de IJssel bij Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Margaretha Roosenboom. 1843 - 1896. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Stanislaw Lewkowicz. 1956 - . The savior of the world, 1989. Nr. 120/135. Serigraph op kunststof. Afmeting: H 69,5 x B 47 cm. In goede staat.
M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Vrouw met wandelstok en bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.
Theo Beerendonk. 1905 - 1979. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboot in rivierbocht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Wintergezicht met vogelhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Gesigneerd Peter. 21e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 52 cm. + H 70 x B 52 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Bogaerts. Hollandse School. Portret koningshuis Juliana. Olieverf op linnen. Afmeting: H 111 x B 100 cm. In goede staat.
Michel Huisman, '89. 1957. Titel: Snake hiding. Litho op papier. Afmeting: H 136 x B 63 cm. In goede staat.
Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Vier etsen. Onder andere 2x Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Nr. 112/350. Stadsgezicht met markt. Kleurets op papier. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Vroeg werk van Ton Schulten, Ootmarsum (Twentse kunstenaar). Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, '89. 1922 - 2010. Nr.: 19/25. Vrouw met man. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 49 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. 1922 - 2010. Ongesigneerd. Drukwerk. Twee naakte vrouwen. Litho op papier. Afmeting: H 48 x B 48 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. 3x Ontwerp tekening stadswapens, onder andere Friesland. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
Pieter van Borselen. 1802 - 1873. Hollands wintergezicht met schaatsende figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Charles Rochussen. 1814 - 1894. Kerkinterieur met figuren te zwaard. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In goede staat.
Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.
Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bosgezicht met zandpad, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 B 60 cm. In goede staat.
Twee Nederlandse schilderijen in barok-lijsten. 1x H. Noordam, boerderij. 1x A. Thijsen, riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H. Mansveld. 20e Eeuw. Pastel Stadspoort met markt en figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
H.P. Koekkoek. 1843 - 1890. Landschap met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.
Hendrick Weegewijs. 1875 - 1964. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 102 cm. In goede staat.
Pol Jong. 1944. Nr. 2 van 10. Ets betreffende onderdrukking WO II. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 81 cm. In goede staat.
Eugene Brands, '68. H.C. gesigneerd. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 37 x B 30 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The Surinam daw + verso tekst + deel handgeschreven !!! 2. The lark-heeled cuckoo + ve...
Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The black-backed eagle, verso tekst + deels handgeschreven !! 2. The red crowned barbe...
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Zeilboten op ruwe zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 79 cm. In goede staat.
Berry Brugman. 1915 - 1996 Almelo. Landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
L. Valckenaere. 1853 - 1926. Strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting; H 28 x B 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. Bastion Gelderland in Batavia. Door Francoisx Habermann. 1721 - 1796. Figuren in Bastion. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In redelijke staat.
Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.
Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
Drukwerk naar Keith Haring. Nr. 147/200. Verstrengelde figuren. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1987. 1924 - 2005. Figuren voorstelling. Tekening op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap Zwitserland. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.
R. Hoiting. Hollandse School. 20e Eeuw. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse tangka met boeddhistische voorstelling. 20e Eeuw. Gouache op zijde. Afmeting: 39 x 29 cm. In goede staat.
A. Torie. 1896 - 1969. IJsselgezicht met boten. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 47 cm. In goede staat.
L. Lombart. Mediterraanse dorpsstraat met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Franse School. Stilleven met bloemvaas en fruit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
W. van Pelt, 1897. Landschap met windmolen. Craquelé. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In redelijke staat.
Drukwerk naar Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Hollands polderlandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 24x B 27 cm. In goede staat.
Theo Mackaay. 2008. Utrecht 1950 - . Twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 115cm. In goede staat.
Gerriet Postma. 1932 - 2009. Abstracte compositie. Mixed media. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Busstation met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.
Litho in de stijl van Marc Chagall. Ongesigneerd. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met steengoedkruik en tabakspijpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Emile Viegers. 1921 - 1984. Landschap Frankrijk. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.
Nadruk Salvador Dali. Voorzien van nummer + watermerk. Fantasie voorstelling. Drukwerk op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.
P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.
Kobus Möller, 2002. 1949 -. Buffel. Titel: Soli deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.
Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Ingelijst Andy Warhol 2 Dollar biljet + certificaat. The Andy Warhol Collection. Nr. 3002 62. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Lucien Jonas. 1880 - 1947. Ets. Pierrot, moor en tandpatiënt. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. '97. Toegeschreven. Vroeg werk. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5x B 17,5 cm. In goede staat.
Kobus Möller, 2002. 1949 - . Mannetjes leeuw. Titel: Solie deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
E. van der Ven. 1910. Wilde bloemen compositie. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.
Van Dongen. 20e Eeuw. Hollands poldergezicht met windmolen en visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.
Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1900. Jongen met hond en kreeft Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 13 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Platbodem in sloot bij huizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.