Zeven delen oud/antiek ivoor; 5x ivoren kammen en 2x ivoren hangers in goede staat 3-8cm.
Negen delen antiek been en ivoor 19e eeuw; 1x viscouvert met ivoor, 1x kurkentrekker been, 1x speld ivoor, 1x bestek ivoor, 1x gebogen voorwerp ivoor, 2x messenleggers ivoor 10-23cm. Cond.: G
Drie delen antiek ivoor, handwerk-gereedschap 19e eeuw; 1x naaldendoosje met schuif, 1x schroefbare looirpikker bewerkt en 1x haakpen 8-15cm. Allen in goede staat
Walvis-been figuur bewerkt tot een banaan met schil 19e eeuw, 12cm. Cond.: G
Twee antiek Chinees ivoren bewerkte sigaretten-mondstukken. rondom bewerkt met drakendecor (1x met floraal decor) 8-11cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren sigaren-mondstuk, rondom bewerkt met drakendecor, in zeer goede originele staat 8xø2cm.
Kleine Chinese antiek ivoren netsuke, voorstellend een Chinese man met vismand ca. 1900, in goede staat 3,5cm.
Antiek ivoren bewerkte olifanten-tand met bloemendecor (haarscheur) 24cm. Cond.: G
Oosterse ivoren houder ca. 1900 met tuinvoorstellingen en Chinese figuren. binnenwerk beschadigd 10,7x6,7x1cm. Cond.: R
Chinees ivoren vis met snijwerk, voorstellend twee Chinese figuren in landschap ca. 1900. In zeer goede staat 18,5x5x1cm.
Japans ivoren erotisch figuur ca. 1900 in goede originele staat 6x3,7x2,8cm.
Twee antieke Chinees ivoren snuifflesjes, bewerkt met figuren en tekst ca. 1900. In goede originele staat 6,3x7,3cm.
Antieke Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis en pijp (voetje gelijmd, verder in zeer goede staat) 15cm.
Twaalf antieke ivoren kaartenhouders voor diner, voorstellend diverse Afrikaanse vrouwelijke besutes 7x3x5cm. Cond.: G
Antieke Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een Chinese man met groente en fruit (gesigneerd) 9cm. Cond.: G
Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een man met kapmes, gesigneerd 4,5x5x3cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een Chinees met kapmes die iets bewerkt (gesigneerd) 4,5x4,5x3cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke, voorstellend een rat op stro ca. 1900, 2x5x3cm. Cond.: G
Chinees ivoren 18e eeuw figuur, zeer gedetailleerd gewaad en paardestaart (chips af) 9,5cm. Cond.: G
Ivoren okimono 19e eeuw, voorstellend een Chinese vrouw met vrucht 11cm. Stukje van de voet mist Cond.: R-G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 11cm. Cond.: G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 9,5cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Grote antieke ivoren geisha staand op houten voet, in goede originele staat 30cm.
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G
Twee antieke Afrikaanse ivoren slagtand-beelden met Afrikaanse bustes. In goede originele staat 37-38cm.
Antiek 7-delige ivoren scheerset, gemerkt R. Hovencen & Son City Road. In originele foudraal en in goede originele staat
Zeldzame prachtige Chinees ivoren figuur ca. 1900. Voorstellend een Chinese man met baard en kikkers. Gesigneerd en in zeer goede originele staat 19cm.