Bijzondere zeldzame vuurvergulde bronzen Lenzkirch penduleset ca. 1880 (historisme) met 5-lichts kaarskandelaars. Alle delen gestempeld Lenzkirch Aug. Klok is zeer rijk bewerkt met putti en fabelfiguren. Origineel 8-daags uurwerk (nr. Lenzkirch Aug 61272). In goede conditie zonder beschadigingen 59x30x30cm. en 54x32x17cm.