Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.
Pendant van Francois Joseph Huijgens. Belgische School. 1820 - 1908. Landschap met kippen en kuikens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 18,2 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant en robijn. Oorknoppen met een waaierdecor, in het midden zit een markiesvormig geslepen robijn en in de oorknop 26 briljanten diamanten, totaal 0,45 ct. Gr...
Zilveren koffieservies, 934/000, 3 delig, met een theekan, melkkan en suikerpot geplaatst op een rechthoekige voet met filetrand en 4 bolpoten. Het servies is versierd met cannelures dubbele filetrand...
Zilveren tableau, 833/000, schuitvormig opengewerkt model met parelrand. Schoorl, jl.:A: 1910. 37x22x5cm. ca 608 gram. In goede staat.
Hoge Chinees porseleinen vaas in flesvorm. Familie Rose. Met vogel in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Groot, staand, Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Grote boeddha van groene jade. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Antieke majolica plantenzuil met cachépot. Polychroom met floraal decor. Circa 1880. Gemerkt: Longchamp Terre de Fer. Géén beschadigingen! Afmeting: 108 x Ø 35 cm. In zéér goede staat.
Twee-delig Hollands wortelnoten topbureau met bronzen beslag en mooi binnenleven. Gebogen met kelder. 18e Eeuw. Afmeting: 230 x 102 x 63 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, gemaakt uit rechthoekige blokjes-schakels. ø 3x3mm. Voorzien van een bakslot met veiligheid. lengte 42 cm. ca 25,5 gram. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen leeuwen in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke houten gepolychromeerde Venetiaanse figuren. Met wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 87 cm. In goede staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant en saffier. Oorknoppen met een ovale vorm, in het midden zit een markiesvormig geslepen saffier en 24 briljant geslepen diamanten verdeeld per oorknop. Groo...
Geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een bol montuur, in het midden bezet met een grote briljant geslepen diamant en daaromheen in rijen diverse kleine briljant geslepen diamanten gezet i...
Prachtige Omega Constellation horloge, damesmodel, automatic, staal met goud, voorzien van een parelmoeren wijzerplaat. ø kast 27,5 mm. In originele doos en met papier, aankoop 2003. Wat gebruiksporen...
Twee grote, 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose dekselvazen met figuren/dieren/floraal/goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas beschadigd. Beide deksels gaaf. Afmeting: H 62 cm. In matig...
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zeer groot werk van Peter Klashorst, 2019. Bar met figuren. Acryl op linnen. Afmeting: H 162 x B 230 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.
Bijzondere witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en Tahitieparel. Oorknoppen in de vorm van een ovale bloem met in het midden een bijzonder mooie Tahitieparel, ø 11mm. De randen om de parel zijn ...
Twee zilveren kannen, 934/000, vierkant gecontourneerd model met ribben en voorzien van een scharnierend deksel, bevestigd met een pen met ketting. De kan heeft een zilveren knop en een zwart houten g...
Grote zilveren haan, >800/000, voorzien van een Frans importteken. 25x11x18cm. ca 587 gram. In goede staat
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom teksten en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met karavaan in landschap/waterval decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie vert brushpot met figuren/paarden decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waskom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: H 13 x Ø 26,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte brushpot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17,3 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met rondom tekst decor + zegelmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeer grote en zeldzame Italiaanse Albarello uit de 18e eeuw. De voorkant is geheel gedecoreerd met een Italiaans stadsgezicht. Enkele chips, verder goed. Afmeting: H 31 x Ø 23 cm.
Antieke Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met kruispoot. Circa 1900. Afmeting: 230 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok, met edelhert, konijn en jachthond. Notenhout. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Antieke polychrome majolica pendule. Historisme, met stempel op achterkant. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse houtgesneden, en origineel gepolychromeerde Lüsterweibchen hanglamp voor kaarsen. Kaarsenhouder mist. Afmeting; 90 x 72 x 71 cm. In goede staat.
Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Theo Mackaay. 2008. Utrecht 1950 - . Twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 115cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Poldergezicht met windmolens en figuur in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Joh. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Hollands landschap met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 31 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord in bloemvorm met geel glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Bijzonder grote en antieke glazen schenkkan met leeuwenkop. Irisering. Bodemvondst. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: H 30 cm. In zeer goede staat.
Dikke bronzen vogel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Tiroler barok figuur uit de 18e eeuw met herder. Getiteld: Wendelin. Met originele polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws zachthouten gepolychromeerd religieus Maria figuur met kindje Jezus. Noord Italië? Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Kobus Möller, 2002. 1949 - . Mannetjes leeuw. Titel: Solie deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Kobus Möller, 2002. 1949 -. Buffel. Titel: Soli deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Elegante ring, 416/000, met amethist en diamant. Amerikaanse ring met een grote ovaal opengewerkte zetrand, bezet met 4 witte zetkasten bezet met diamanten, totaal ca 0,15 ct. In het midden is de ring...
Geelgouden armband, 585/000, met bloedkoraal. Armband met bloemvormige schakels en ovale opengewerkte schakels met bloedkoraal. Breedte 16,5 mm. Voorzien van een bakslot. Lengte 17 cm. ca 16,4 gram. I...
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. De ring heeft een langwerpige kop voorzien van 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,58 ct. VSI-TW. Breedte 7 mm. ø 60. ca 5,0 gram. In goede staat.
Fraaie zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met een dubbele rand en versierd met floraal graveerwerk. De schaal staat op een rechthoekig gecontourneerde voet. De schaal heeft...
Zilveren theeservies, 835/000, 4 delig. Een theekan, melkkan, suikerbak en een lepelvaas, meloenvormig. De theekan heeft een houten greep en knop. De suikerbak met deksel heeft een houten knop. Alle d...
Zilveren doos met blauw glas, 833/000, ovale opengewerkte zilveren houder met guirlandes, parelrand en 4 klauwpoten met florale decor. De houder heeft een ovale opengewerkte deksel met parelrand en gr...
Zeldzame zes-delige Chinees porseleinen set met kang xi kop + schotels. 18e Eeuw. Met vogel/huizen/floraal en steur decor. Met bodemmerk. Vier kopjes gaaf. Twee kopjes chip. Alle schotels redelijk/goe...
Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas in vat-vorm met vleermuis koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ruby red wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met pioenroos decor. Afmeting: H 10 x Ø 28,3 cm. In goede staat.
Mooi lot art deco tegels 150 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Lot met 134 stuks Hollandse witte wandtegels, zgn. witjes. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Oude bronzen neushoorn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten porseleinkast met klauwpoten. Uitneembaar. Barok. Afmeting: 225 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten barok secretaire. Gepolitoerd. Louis quinze. Met origineel verguld beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting:109 x 109 x 60 cm. In zeer goede staat.
Kapitale Franse polychrome fayence pendule. Floraal/landschap decor. Circa 1880. Historisme. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje mist. Afmeting: 60 x 55 x 20 cm. In redelijk/goede...
18e Eeuws notenhouten bijbelse snijwerk plaquette. Italië. Abrahams offer. Afmeting: 48,3 x 38 x 4 cm. In goede staat.
Franz Kasper Vinck. 1827 - 1903. Oriëntalist. Kanaal in Cairo. Olieverf op linnen. Bedoekt + enkele restauraties noodzakelijk. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In redelijke staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, met een citrien en diamant. Ring met een grote smaragd geslepen citrien met daaromheen een rand voorzien van 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,25 ct. Groott...
Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Choker met een cobracollier en in het midden een geelgouden element met 5 briljant geslepen diamanten, 5x0,05 ct. Lengte 45 cm. ca 7,0 gram. In zeer goede staa...
Massieve geelgouden hanger en oorstekers, 750/000, met parel en diamant. Ring, ø 58, met een massieve gekrulde band aan de bovenzijde bezet met een parel en een briljant geslepen diamant, en een paar ...
Zilveren chocoladekan, 950/000, vierkant model met ingesprongen hoeken, versierd met graveerwerk. De kan is voorzien van een vierkant bewerkte deksel met graveerwerk en knop. De kan heeft een houten ...
Zilveren dienschaal, 925/000, ovaal model met een gecontourneerde gezaagde rand met pompoen en floraal decor. 37x31x7cm. ca 1125 gram. In goede staat.
Kapitaal zilveren dienblad, 830/000, rond model met een openstaande geschulpte rand. ø36x2cm. ca 1220 gram. MT.: Dehle Gebrüder, Schwabisch Gmund. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Zilveren theeservies, 3 delig, 925/000, Deens. Hoge theekan geplaatst op 4 poten met bloemappliqueen aan de pot. De theekan is versierd met floraal graveerwerk. Voorzien van een bijpassende suikerbak ...
Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese dekselvaas, geel glazuur met floraal decor en voorzien van bronzen monturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Zilveren bord en kan, 900/000, Hanoi. Rond bord met een bewerkte rand voorzien van voorstellingen met landschappen en in het midden van het bord een gravure met landschap decor. Met een kan met een gr...