Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Pietra Dura design pop
Startpreis 1.000 EUR

Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.

Pendant Francois Joseph Huijgens, Landschap met kippen en kuikens
Startpreis 1.000 EUR

Pendant van Francois Joseph Huijgens. Belgische School. 1820 - 1908. Landschap met kippen en kuikens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 18,2 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met diamant en robijn
Startpreis 1.000 EUR

Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant en robijn. Oorknoppen met een waaierdecor, in het midden zit een markiesvormig geslepen robijn en in de oorknop 26 briljanten diamanten, totaal 0,45 ct. Gr...

Zilveren set, 3-delig
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren koffieservies, 934/000, 3 delig, met een theekan, melkkan en suikerpot geplaatst op een rechthoekige voet met filetrand en 4 bolpoten. Het servies is versierd met cannelures dubbele filetrand...

Zilveren tableau
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren tableau, 833/000, schuitvormig opengewerkt model met parelrand. Schoorl, jl.:A: 1910. 37x22x5cm. ca 608 gram. In goede staat.

Chinese vaas in flesvorm, H 46 cm.
Startpreis 950 EUR

Hoge Chinees porseleinen vaas in flesvorm. Familie Rose. Met vogel in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Staande boeddha, H 102 cm.
Startpreis 950 EUR

Groot, staand, Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.

Boeddha van jade, H 97 cm.
Startpreis 950 EUR

Grote boeddha van groene jade. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Antieke majolica plantenzuil
Startpreis 950 EUR

Antieke majolica plantenzuil met cachépot. Polychroom met floraal decor. Circa 1880. Gemerkt: Longchamp Terre de Fer. Géén beschadigingen! Afmeting: 108 x Ø 35 cm. In zéér goede staat.

2-Delig wortelnoten topbureau
Startpreis 950 EUR

Twee-delig Hollands wortelnoten topbureau met bronzen beslag en mooi binnenleven. Gebogen met kelder. 18e Eeuw. Afmeting: 230 x 102 x 63 cm. In zeer goede staat.

Gouden schakelcollier
Startpreis 950 EUR

Geelgouden collier, 585/000, gemaakt uit rechthoekige blokjes-schakels. ø 3x3mm. Voorzien van een bakslot met veiligheid. lengte 42 cm. ca 25,5 gram. In goede staat.

Antieke Familie Rose vaas(lamp), H 33 cm.
Startpreis 900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startpreis 900 EUR

Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.

Groene celadon vaas, H 29,5 cm.
Startpreis 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Leeuwen
Startpreis 900 EUR

Twee grote bronzen leeuwen in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Willem III vitrinekast. 1860
Startpreis 900 EUR

Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.

Orgelgebogen kabinet, 1750
Startpreis 900 EUR

Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.

2x Venetiaans figuur
Startpreis 900 EUR

Twee antieke houten gepolychromeerde Venetiaanse figuren. Met wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 87 cm. In goede staat.

K. Heffner, Rivierlandschap met boerderijen
Startpreis 900 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met diamant en saffier
Startpreis 900 EUR

Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant en saffier. Oorknoppen met een ovale vorm, in het midden zit een markiesvormig geslepen saffier en 24 briljant geslepen diamanten verdeeld per oorknop. Groo...

Gouden ring met diamant
Startpreis 900 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een bol montuur, in het midden bezet met een grote briljant geslepen diamant en daaromheen in rijen diverse kleine briljant geslepen diamanten gezet i...

Omega Constellation
Startpreis 875 EUR

Prachtige Omega Constellation horloge, damesmodel, automatic, staal met goud, voorzien van een parelmoeren wijzerplaat. ø kast 27,5 mm. In originele doos en met papier, aankoop 2003. Wat gebruiksporen...

2x Chinese dekselvaas, H 62 cm.
Startpreis 850 EUR

Twee grote, 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose dekselvazen met figuren/dieren/floraal/goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas beschadigd. Beide deksels gaaf. Afmeting: H 62 cm. In matig...

Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm.
Startpreis 850 EUR

Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse apothekerspot
Startpreis 850 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Peter Klashorst, Bar met figuren
Startpreis 850 EUR

Zeer groot werk van Peter Klashorst, 2019. Bar met figuren. Acryl op linnen. Afmeting: H 162 x B 230 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Veldslag
Startpreis 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.

Witgouden oorstekers met parel en diamant
Startpreis 850 EUR

Bijzondere witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en Tahitieparel. Oorknoppen in de vorm van een ovale bloem met in het midden een bijzonder mooie Tahitieparel, ø 11mm. De randen om de parel zijn ...

2 Zilveren kannen
Startpreis 850 EUR

Twee zilveren kannen, 934/000, vierkant gecontourneerd model met ribben en voorzien van een scharnierend deksel, bevestigd met een pen met ketting. De kan heeft een zilveren knop en een zwart houten g...

Grote zilveren haan
Startpreis 850 EUR

Grote zilveren haan, >800/000, voorzien van een Frans importteken. 25x11x18cm. ca 587 gram. In goede staat

Chinees Familie Rose bord Ø 22,4 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 20,3 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 33 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen familie rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese vaas met tekst, H 35,3 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom teksten en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,3 cm. In goede staat.

Familie Rose schaal
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 20 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen bloempot met karavaan in landschap/waterval decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 20 cm. In goede staat.

Bruschpot/Familie Verte
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen familie vert brushpot met figuren/paarden decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese waskom Ø 26,2 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen waskom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: H 13 x Ø 26,2 cm. In goede staat.

Chinese brushpot/Familie Rose Ø 19 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17,3 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom tekst decor + zegelmerk. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

2x Kanton bloempot + onderschotel
Startpreis 800 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.

Zeldzame Italiaanse Albarello Ø 23 cm.
Startpreis 800 EUR

Zeer grote en zeldzame Italiaanse Albarello uit de 18e eeuw. De voorkant is geheel gedecoreerd met een Italiaans stadsgezicht. Enkele chips, verder goed. Afmeting: H 31 x Ø 23 cm.

Vitrinekast met kruisvoet
Startpreis 800 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met kruispoot. Circa 1900. Afmeting: 230 x 170 x 45 cm. In goede staat.

Cartel klok, 1870
Startpreis 800 EUR

Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok, 1880
Startpreis 800 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok, met edelhert, konijn en jachthond. Notenhout. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Antieke majolica pendule, 1880
Startpreis 800 EUR

Antieke polychrome majolica pendule. Historisme, met stempel op achterkant. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Zwitserse Neuchatel klok + console
Startpreis 800 EUR

18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Lüsterweibchen hanglamp
Startpreis 800 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse houtgesneden, en origineel gepolychromeerde Lüsterweibchen hanglamp voor kaarsen. Kaarsenhouder mist. Afmeting; 90 x 72 x 71 cm. In goede staat.

2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Theo Mackaay, Twee figuren
Startpreis 800 EUR

Theo Mackaay. 2008. Utrecht 1950 - . Twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 115cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Poldergezicht met windmolens
Startpreis 800 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Poldergezicht met windmolens en figuur in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Joh. H. Kaemmerer, Hollands landschap met bloembolvelden
Startpreis 800 EUR

Joh. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Hollands landschap met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 31 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven
Startpreis 800 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel
Startpreis 750 EUR

Chinees porseleinen bord in bloemvorm met geel glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (150 st.)
Startpreis 750 EUR

Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Grote glazen schenkkan
Startpreis 750 EUR

Bijzonder grote en antieke glazen schenkkan met leeuwenkop. Irisering. Bodemvondst. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: H 30 cm. In zeer goede staat.

Bronzen vogel
Startpreis 750 EUR

Dikke bronzen vogel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

18e Eeuws houten beeld, Herder
Startpreis 750 EUR

Tiroler barok figuur uit de 18e eeuw met herder. Getiteld: Wendelin. Met originele polychromie. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

18e Eeuws Maria beeld, H 44 cm.
Startpreis 750 EUR

18e Eeuws zachthouten gepolychromeerd religieus Maria figuur met kindje Jezus. Noord Italië? Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Wandtafel met leeuwenkoppen
Startpreis 750 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.

Lenzkirch tafelklok
Startpreis 750 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.

Kobus Möller, Mannetjes leeuw
Startpreis 750 EUR

Kobus Möller, 2002. 1949 - . Mannetjes leeuw. Titel: Solie deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Kobus Möller, Buffel
Startpreis 750 EUR

Kobus Möller, 2002. 1949 -. Buffel. Titel: Soli deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Amethist ring
Startpreis 750 EUR

Elegante ring, 416/000, met amethist en diamant. Amerikaanse ring met een grote ovaal opengewerkte zetrand, bezet met 4 witte zetkasten bezet met diamanten, totaal ca 0,15 ct. In het midden is de ring...

Gouden armband met bloedkoraal
Startpreis 750 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met bloedkoraal. Armband met bloemvormige schakels en ovale opengewerkte schakels met bloedkoraal. Breedte 16,5 mm. Voorzien van een bakslot. Lengte 17 cm. ca 16,4 gram. I...

Gouden ring met diamant.
Startpreis 750 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. De ring heeft een langwerpige kop voorzien van 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,58 ct. VSI-TW. Breedte 7 mm. ø 60. ca 5,0 gram. In goede staat.

Zilveren soezenmand
Startpreis 750 EUR

Fraaie zilveren soezenmand, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met een dubbele rand en versierd met floraal graveerwerk. De schaal staat op een rechthoekig gecontourneerde voet. De schaal heeft...

4-Delig zilveren theeservies
Startpreis 750 EUR

Zilveren theeservies, 835/000, 4 delig. Een theekan, melkkan, suikerbak en een lepelvaas, meloenvormig. De theekan heeft een houten greep en knop. De suikerbak met deksel heeft een houten knop. Alle d...

Zilveren doos met blauw glas
Startpreis 750 EUR

Zilveren doos met blauw glas, 833/000, ovale opengewerkte zilveren houder met guirlandes, parelrand en 4 klauwpoten met florale decor. De houder heeft een ovale opengewerkte deksel met parelrand en gr...

Zeldzame set Chinees porselein
Startpreis 700 EUR

Zeldzame zes-delige Chinees porseleinen set met kang xi kop + schotels. 18e Eeuw. Met vogel/huizen/floraal en steur decor. Met bodemmerk. Vier kopjes gaaf. Twee kopjes chip. Alle schotels redelijk/goe...

Twee antieke Chinese kommen Ø 28,5 cm.
Startpreis 700 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.

Chinese celadon vaas Ø 14,3 cm.
Startpreis 700 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas in vat-vorm met vleermuis koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 13,3 cm.
Startpreis 700 EUR

Chinees porseleinen ruby red wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Fam Rose vaas, H 28 cm.
Startpreis 700 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 28,3 cm.
Startpreis 700 EUR

Chinees porseleinen schaal met pioenroos decor. Afmeting: H 10 x Ø 28,3 cm. In goede staat.

Lot tegels/licht blauw (150 st.)
Startpreis 700 EUR

Mooi lot art deco tegels 150 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.

Lot tegels/witjes (134 stuks)
Startpreis 700 EUR

Lot met 134 stuks Hollandse witte wandtegels, zgn. witjes. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Neushoorn
Startpreis 700 EUR

Oude bronzen neushoorn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startpreis 700 EUR

18e Eeuws Hollandse wortelnoten porseleinkast met klauwpoten. Uitneembaar. Barok. Afmeting: 225 x 170 x 50 cm. In goede staat.

Hollands Louis Quinze secretaire
Startpreis 700 EUR

Prachtig 18e eeuws mahoniehouten barok secretaire. Gepolitoerd. Louis quinze. Met origineel verguld beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting:109 x 109 x 60 cm. In zeer goede staat.

Kapitale Franse porseleinen pendule, 1880
Startpreis 700 EUR

Kapitale Franse polychrome fayence pendule. Floraal/landschap decor. Circa 1880. Historisme. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén stukje mist. Afmeting: 60 x 55 x 20 cm. In redelijk/goede...

Gestoken (bijbelse) plaquette 43 x 39 cm.
Startpreis 700 EUR

18e Eeuws notenhouten bijbelse snijwerk plaquette. Italië. Abrahams offer. Afmeting: 48,3 x 38 x 4 cm. In goede staat.

Franz Kasper Vinck, Kanaal in Cairo
Startpreis 700 EUR

Franz Kasper Vinck. 1827 - 1903. Oriëntalist. Kanaal in Cairo. Olieverf op linnen. Bedoekt + enkele restauraties noodzakelijk. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In redelijke staat.

Witgouden ring met citrien en diamant
Startpreis 700 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met een citrien en diamant. Ring met een grote smaragd geslepen citrien met daaromheen een rand voorzien van 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,25 ct. Groott...

Gouden choker diamant
Startpreis 700 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Choker met een cobracollier en in het midden een geelgouden element met 5 briljant geslepen diamanten, 5x0,05 ct. Lengte 45 cm. ca 7,0 gram. In zeer goede staa...

Gouden ring en oorstekers met parel en diamant
Startpreis 700 EUR

Massieve geelgouden hanger en oorstekers, 750/000, met parel en diamant. Ring, ø 58, met een massieve gekrulde band aan de bovenzijde bezet met een parel en een briljant geslepen diamant, en een paar ...

Zilveren schenkkan
Startpreis 700 EUR

Zilveren chocoladekan, 950/000, vierkant model met ingesprongen hoeken, versierd met graveerwerk. De kan is voorzien van een vierkant bewerkte deksel met graveerwerk en knop. De kan heeft een houten ...

Zilveren dienschaal
Startpreis 700 EUR

Zilveren dienschaal, 925/000, ovaal model met een gecontourneerde gezaagde rand met pompoen en floraal decor. 37x31x7cm. ca 1125 gram. In goede staat.

Zilveren dienblad
Startpreis 700 EUR

Kapitaal zilveren dienblad, 830/000, rond model met een openstaande geschulpte rand. ø36x2cm. ca 1220 gram. MT.: Dehle Gebrüder, Schwabisch Gmund. In goede staat.

Italiaanse apothekerspot
Startpreis 675 EUR

17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 1900
Startpreis 675 EUR

Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Franse directoire pendule
Startpreis 675 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.

3-Delig zilveren servies
Startpreis 675 EUR

Zilveren theeservies, 3 delig, 925/000, Deens. Hoge theekan geplaatst op 4 poten met bloemappliqueen aan de pot. De theekan is versierd met floraal graveerwerk. Voorzien van een bijpassende suikerbak ...

Celadon vaas (geribt)
Startpreis 650 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas met brons, H 59 cm.
Startpreis 650 EUR

Antieke Chinese dekselvaas, geel glazuur met floraal decor en voorzien van bronzen monturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Zilveren bord & kan (Vietnam)
Startpreis 650 EUR

Zilveren bord en kan, 900/000, Hanoi. Rond bord met een bewerkte rand voorzien van voorstellingen met landschappen en in het midden van het bord een gravure met landschap decor. Met een kan met een gr...