Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Twee antieke Chinese kommen Ø 28,5 cm.
Startpreis 700 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.

Japanse imari schotel Ø 55 cm.
Startpreis 450 EUR

Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal reliëf decor + kat-achtige koppen. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 8,2 cm.
Startpreis 250 EUR

Kleine Chinees porseleinen bolvaas, met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,2 cm. In goede staat.

Boeddha figuur, H 20,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen lachende boeddha met zotjes. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting; H 20,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Capucijne schenkkan, H 15 cm.
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose capucijne schenkkan met pioenroos decor. Kleine chip aan tuit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Japanse dekselvaas
Startpreis 100 EUR

Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas Ø 19 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinese bolvaas met draken decor in emaille-verf. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma dekselpot, H 60 cm.
Startpreis 250 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Bronzen censer, H 24,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Antiek Chinese bronzen wierookbrander met olifantkoppen en figuur op olifant. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 250 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Wierookbrander, familie rose, met figuren/tekst decor. 1x Drie-delige Chinees porseleinen erotische familie verte kom. Met bodemmerk. Afmeting: 10 - 11cm. In goede sta...

Chinese ghendi, H 20,5 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Zeldzame set Chinees porselein
Startpreis 700 EUR

Zeldzame zes-delige Chinees porseleinen set met kang xi kop + schotels. 18e Eeuw. Met vogel/huizen/floraal en steur decor. Met bodemmerk. Vier kopjes gaaf. Twee kopjes chip. Alle schotels redelijk/goe...

Chinese cheng lung vleesschaal
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 30,5 x 37,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 25 cm.
Startpreis 200 EUR

Mintgroene, Chinees porseleinen celadon vaas met vlinder/aubergine-plant decor. Gat in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 23 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met geisha's in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Startpreis 500 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met figuren op veranda decor. Randfrit + één chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startpreis 900 EUR

Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.

3x Chinees amulet van jade
Startpreis 300 EUR

Drie antiek Chinese amuletten van jade. Divers. Afmeting: 4,3 - 6 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 20 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met tuin/goud decor + gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 11,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kang xi dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose vaas(lamp), H 33 cm.
Startpreis 900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met granaatappel/kylin/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.