Franse tafellamp van koper, op marmeren basement. Meisje op hek bij lantaarn. Circa 1930. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie antieke delen t.b.v. distelleer werk. 1x Cassette met thermo/meters + gesigneerd Adam, 19e eeuw. 2x Trechter. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In nieuwstaat.
Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 - 68 cm hoog. In nieuwstaat.
Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Prachtige plated en vergulde art nouveau schenkkan, met Louis Seize decoratie. Bodemmerk met adelaar. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke weegschaal van ijzer, met gewichten. Circa 1900. Afmeting: 48 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Drie antieke koffiemolens. 2x Groot van notenhout met messing. 1x Klein, van messing. Circa 1900 en ouder. Afmeting: 4 - 31 cm. In goede staat.
Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten tafelklok met bronzen versiering en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Friese kortstaartklok met maanstand. Gemaakt uit iepenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.
Lot met 9 miniatuur klokjes in diverse vormen. Goudkleurig messing. Tweede helft 20e eeuw. Quartz. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Reproductie van een Engelse lantaarnklok. Messing. John Smith London. Halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle regulateur met pronkslinger. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse klokken, mechanisch. 1x Emaille klok, Schatz Germany, tweede helft 20e eeuw. 1x Schwarzwalder stijl, schilderij klok, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.
Kersenhouten TV-meubel, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.