Hollandse mahoniehouten Willem III speeltafel met geschulpt blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 82 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke, Hollandse Willem III speeltafel van notenhout. Afmeting: 80 x 84 x 84 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Oud/antiek etnografisch Balinees houtgesneden figuur. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.
Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
6-Pas tegeltableau. Delfts fayence. Delftshaven. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Koninklijk Delft fayence wandbord met initialen. Molen landschap decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Plated doos, rechthoekig model voorzien van een draak en Japans landschap. 9x15,5x5cm. De doos is voorzien van een houten interieur. Deels verpoetst.
Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
3x Oosters/China. Oud/antiek. 1x Cassette met antieke wit metalen charms immortals. 1x Cassette met Oosterse haarspelden. 1x Nepalees verguld bronzen boeddha figuur, gemonteerd op standaard. Afmeting:...
Chinees porseleinen celadon censer op drie pootjes, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke parfumflacons, waarvan vier met zilveren dop + één plated dop. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren rammelaars, een puttihoofd en bloem, 800/000, beiden met bijtring en een medaillonvormige element met guirlande. 5-10cm. ca 50 gram. In goede staat.
Zilveren lepel en vork met figuren, 800/000, bak voorzien een voorstelling met putti en een dubbel getorste steel bekroond met figuren. 19 cm. ca 101 gram. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een schildersladder met emmer en kwast. MT.: Medusa oro, Italië. 2x3x7cm. ca 35 gram. In goede staat.
Zilveren serveermes, 833/000, met een gecontourneerd blad en een heft met bewerking. MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.:1928. Totaal ca 90 gram. In goede staat.
Bicolour dameshorloge, Charles Jourdan, met een ronde kast en een schakelband met goudkleurige details. ø 25 mm. 17,5 cm. Quarts. Werkend. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een spang voorzien van een ovale hanger met mosagaat, 2 ringen, één voorzien van een labradoriet en één rijkelijk bezet met zirconia's. 2 hangers en een paar oorstekers. ca 5...
Twee dames horloges, een Tissot stylist E243, quarts, bicolour met stalen band. Breedte 19 mm. en een langwerpig goudkleurig horloge Pallas Adora, mechanisch met zwart leren band. Werkend in goede sta...
Zilveren zakhorloge, 800/000. Horloge met een rosé bewerkte rand en een witte emaille wijzerplaat met rosé kleurige wijzers. ø 49. Aan het horloge zit een ketting van nikkel. Werkend.