H. Mansveld. 20e Eeuw. Pastel Stadspoort met markt en figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met lila stenen. Armband met rechthoekige schakels voorzien van een bewerkte rand en in het midden bezet met ovaal gefacetteerde lila zirconia's. Met bakslot en veiligheid. ...
Zilveren choker, 925/000, met kleurstenen. Een Y-choker met rechthoekige staafjes, versierd met 10 roze en lila gefacetteerde stenen. 40-43cm. ca 21,6 gram. In zeer goede staat.
Lot zilveren sieraden met een armband met een ronde koning schakel, een armband met gestanste schakels en een broche rechthoekig opengewerkt model, MT.: Jeroen Krabbe. 835/000 en 925/000. totaal ca 28...
Lot met 4 paar zilveren oorsieraden, 925/000, deels met zirconia's. Totaal 23,5 gram. In goede staat.
Lot met 7 zilveren hangers en een ring. Diverse hangers met een blauwe steen, een engel met steen en een ring met zirconia's. Als nieuw. ca 31 gram. In goede staat.
Lot met 2 horloges, quarts, een Dugena horloge, met een ronde goudkleurige kast en een bruin leren band. ø 38,5 mm. en een Bicolour horloge gemerkt garde met een bruin leren band. ø 33,5 mm. Werkend e...
Twee colliers. Een collier met diverse rijen kleine oranje en gekleurde kralen. Voorzien van een slot met een knoop. 41 cm. En een collier van diverse rijen met kleine zwarte kralen en in het midden e...
Zilveren ring en oorstekers, 925/000, met multi colour zirconia's. Bandring en bijpassende halfronde creolen beiden pavébezet met zirconia's in multi colour. De zetkast is voorzien van een geoxideerde...
Twee zilveren hangers, 835/000, zodiac, in de vorm van een boogschutter en een vrouwfiguur. Totaal ca 46,4 gram. In goede staat.
Collier en armband met gefacetteerde amethistkralen. Collier met amethistkralen, ø14 mm. lengte 44 cm. En een armband, ø 10 mm., op elastiek. In goede staat.
Collier en armband van grote ronde hematiet kralen. ø 12 mm. lengte 49 cm. 18 cm, op elastiek.
Zeldzaam Orient vintage horloge, unisex, bicolour Quarts ,met een gecontourneerde vierkante kast, met dag en datumaanduiding. Kras op het glas. breedte 32 mm. Met een bicolour stalen band. Werkend. 58...
Hanger van een olifant met geelgouden versiering en een robijntje in het oog. 26x20mm. ca 3,1 gram. In goede staat.
Lot met diverse zilveren oorstekers. Diverse modellen met o.a. zirconia, parels, jade, lapis lazuli en granaat.
Twee zilveren armbanden, 925/000, met een ovale schakel en lichtblauwe zirconia's. De enen armband is gematteerd en de andere is gepolijst. 19,5cm. ca 18,8 gram. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met diverse broches, oorstekers, ringen, hanger en een collier van roze zoetwaterparels met zilveren slot. zilver ca 44,7 gram. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, mechanisch, AERO Neuchatel, met een witte wijzerplaat met bloemdecor. Werkend. 47,5 mm. In goede staat.
Twee horloges, een Calvin Klein met een rosé goudkleurige ronde kast, ø 42 mm., en een zwart leren band. En een double Lacoste horloge met zwarte wijzerplaat, ø 42 mm., en een fijn gevlochten band. Qu...
Zilveren kandelaar, 925/000, laag model op een ronde voet met een opengewerkt licht voorzien van een spijlendecor. ø7.5x8cm. ca 130 gram, met een gevulde voet. Rand iets uit model verder in goede staa...
Cassette met daarin 12 silverplated ijslepels, WMF 100-1,5. met een ronde bak en een steel in barokstijl. 14 cm. In zeer goede staat.
Zilveren borstel, 833/000, ovaal model voorzien van een religieuze voorstelling met figuren. 15x9cm. In goede staat.