Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Rood van kleur. Rond gerafeld. Afmeting: 101 x 220 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke byoux broche, Art Deco stijl in originele etui. Broche uit witmetaal met strasstenen waarvan het middelste gedeelte los te maken is en als oorclip gedragen kan worden. Eén steentje ontbreekt. ...
Chinees porseleinen olielamp met vogelkop en creme-kleurig glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden medaillon, 585/000, ovaal model, opengewerkt aan de voorzijde met een bloem voorzien van een paarse steen, met daarboven en onder een rand met bloemen. Met paars velour. Het ovale me...
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met prachtig kustplaats/pagode decor. Haarlijn en enkele chips. Afmeting: 9 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
Lot zilveren sieraden met diverse oorstekers, choker met parel, 2 kettingen met hanger en een rinkelbandje. ca 40 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal trekpot met bruin glazuur. Eén maal kom met blauw glazuur. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren ring en oorstekers, 925/000, turkoois. Ring en oorstekers met een rechthoekige bolgeslepen turkoois. ring 20x15mm, oorstekers 13x17mm, voorzien van steker en clip. ø 50 totaal ca 21 gram. In ...
Japanse benen gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovaal geslepen saffier in het midden, ca 1,77 ct, aan weerskanten van de saffier zitten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. ...
Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon craquele glazuur. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot edelstenen met 2 ovaal gefacetteerde saffieren, 5,21ct en 5,98 ct, met insluitsels, een ovaal gefacetteerde lichtblauw topaas, 6,15ct, een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 7,58 ct en een ovaal g...
Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.