Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren tablet
Ergebnis: 300 EUR

Rond zilveren dienblad, 833/000, met een omgeslagen rand met hamerslag en een opgelegde rand met bolbewerking. ø34x3cm. Gestempeld: Begeer, van Kempen en Vos, jl.: 1928. ca 940 gram. In goede staat.

Zilveren doos, Perzië
Ergebnis: 300 EUR

Zilveren dekseldoos, 835/000, rechthoekig model versierd met Perzisch decor op het scharnierende deksel en aan de zijkanten. 18x10x3cm. Perzië totaal ca 450 gram. In goede staat

Gouden ring met lapis lazuli en diamant
Ergebnis: 300 EUR

Zeer fraaie geelgouden ring, 585/000, met diamant en lapis lazuli. Ring met achthoekige kop in het midden bezet met een achthoekig geslepen lapis lazuli, met daaromheen een rand met 24 singlecut gesl...

Witgouden oorstekers met amethist
Ergebnis: 300 EUR

Elegante fijne witgouden rozetoorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Ronde oorstekers met in het midden een rond gefacetteerde amethist, ø3,2mm, met daaromheen een rand met 24 briljant geslepen...

J.H. Kaemmerer, Landschap met boerin en was
Ergebnis: 300 EUR

J. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Landschap met boerin en was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Ergebnis: 300 EUR

Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren en zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Boerderij met koeien.
Ergebnis: 300 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer
Ergebnis: 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse Zwitserse palissander houten speeldoos met zeven melodieën. Intarsia jachthoorn. Opdraaiveer goed. Afmeting: 43 x 20 x 15 cm. In redelijke staat.

Statenbijbel 1662, Helmich van Cappel
Ergebnis: 300 EUR

17e Eeuwse Hollandse statenbijbel met originele lederen band en koperen beslag. Helmich van Cappel in compagnie met Jan Barentsen Smient, 1662, Dordrecht. Afmeting: 11 x 24 x 36 cm. Randen pagina's ge...

2x Bronzen bloempotten
Ergebnis: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.

Reiswekker in foedraal
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Franse Tiffany & Co. messing reiswekker met halfuur-slag en wekker op gongspiraal. Afmeting: 12 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Engelse eikenhouten staande klok met maanstand en secondenaanduiding. Achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl hoekkast, 1880
Ergebnis: 300 EUR

Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekkast met twee jaloezie deurtjes, messing hekwerk en lade. Circa 1880. Afmeting: 83 x 83 x 58 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Ergebnis: 300 EUR

Prachtige 19e eeuwse notenhouten halspiegel met console en mooi rankensnijwerk en volle Korinthische zuilen. Circa 1860. Afmeting: 259 x 89 x 32 cm. In goede staat.

4x Iepenhouten stoelen
Ergebnis: 300 EUR

Vier iepenhouten stoelen, waarvan één met armleuning. Houtgepind met lyra's in de rugleuning. Circa 1820. Afmeting: 88 x 50 x 49 cm. In goede staat.

Antieke eethoek, tafel + 6 stoelen
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten eethoek met ovale gecontourneerde tafel en zes stoelen met rode velours bekleding. Circa 1860. Afmeting: 75 x 142 x 102 cm. / 95 x 50 x 40 cm. In uitstekende staat.

Hollands damesbureau, 1860
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuws Hollands mahoniehouten Biedermeier damesbureau met uitschuifbaar schrijfblad, drie lades, en spiegel met opzet. Circa 1860. Mooi snijwerk. Afmeting: 155 x 56 x 105 cm. In zeer goede staat.

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Ergebnis: 300 EUR

Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...

Perzisch kleed, 298 x 388 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Groot rood Perzisch kleed. Kirman. Met prachtig floraal decor. Eén hoek met oude reparatie. Afmeting: 298 x 388 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 345 x 247 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed. In de kleuren rood, oker, blauw etc. met floraal decor. Afmeting: 345 x 247 cm. In goede staat.

Bronzen sierschotel Nuss
Ergebnis: 300 EUR

Duitse bronzen sierschaal. Gesigneerd Nuss 48. Fritz Nuss. Duitse School. 1907 - 1999. Rondom figuren/dieren decor. Afmeting: 5 x Ø 30,3 cm. In goede staat.

Lot Delfts Fayence borden (7x)
Ergebnis: 300 EUR

Zeven diverse antieke Delftse Fayence borden. 18e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: ø 17 - 26 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose waterpotje
Ergebnis: 300 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Ergebnis: 300 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met karper decor, circa 1900 +zes kopjes, onder andere krabben + karper decor, 19e eeuw. Enkele minimale chips. Drie keer haarlijn. Afmeting: 7 - 12,5...

6x Chinese chocoladekoppen
Ergebnis: 300 EUR

6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.

Yixing trekpot
Ergebnis: 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met geritste bodemmerken en metalen monturen. Haarlijnen + chips. Afmeting: 8,5 x 13,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x 18e Eeuws Chinees porselein Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Drie borden minimale chips, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm.

Chinese celadon vaas
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen zeskantige celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: 12,8 cm. In goede staat.

Chinese lachende boeddha
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen lachende boeddha. Eén chip bedelketting. Afmeting: 22 x 18 x 11 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met groen glazuur en reliëf vijver decor. Sung-stijl. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.

2x Chinees rolschilderij
Ergebnis: 300 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.

2x Kantonese schotels
Ergebnis: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met blauw verlopen glazuur. Afmeting: 5,9 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinees Ming schaaltje, 16e eeuw
Ergebnis: 300 EUR

Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Chinese vleesschotels
Ergebnis: 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotels met landschap decor. Eén chip. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

3x Kapitale Chinese vazen
Ergebnis: 300 EUR

Drie kapitale Chinees porseleinen vazen met Familie Rose en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 - 93 cm x Ø 40 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met saffier en diamant
Ergebnis: 290 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Oorstekers met een witgouden dubbele rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en daaromheen 24 singlecut geslepen diamantje...

5-Delig Makkumer kaststel
Ergebnis: 290 EUR

Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.

Ovaal portret miniatuur, witte jurk
Ergebnis: 280 EUR

Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met zijden kleed en bloemen in het haar. Gesigneerd. V. Haler. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 7,5 x B 5,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws schrijfbureau
Ergebnis: 280 EUR

18e Eeuws eikenhouten dubbelgebogen schrijfbureau met origineel bronzen beslag, vijf lades, mooi nest met lades + kelder. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 126 x 115 x 30 cm. In zeer goede staat.

Zilveren schaal
Ergebnis: 275 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal gecontourneerd model met een opgesoldeerde filetrand. De schaal is voorzien van een hamerslag bewerking. MT.: C.F.Wewer Schoonhoven jl.:T:1929. 31x23x7,5cm. ca 420 gram...

Statenbijbel met zilverwerk, 1889
Ergebnis: 275 EUR

Bijbel met bruin lederen omslag voorzien van een dubbel zilveren slot met samengesteld met zilveren elementen met draagketting. Bijbel, ouden en nieuwen testaments 1886. MT.: Onduidelijk, jl.:x:1889. ...

Gouden ring smaragd en diamant
Ergebnis: 275 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring met een bolle band voorzien van een witgouden ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd en daaromheen een rand met 8 kleine briljant ...

Gouden choker met granaat
Ergebnis: 275 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met granaat. Ovaal gourmetcollier met in het midden een V-vormig element bezet met granaten en voorzien van een grote ovale rozethanger met 14 granaten, verlopend in groott...

Witgouden ring met roze saffier en diamant
Ergebnis: 275 EUR

Witgouden ring, 585/000, met roze saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde roze saffier, 8x6mm, 1,3 ct, met aan weerskanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ...

H. van Gessel, Havengezicht Rotterdam
Ergebnis: 275 EUR

H. van Gessel. Pseudoniem Delfgaauw. Havengezicht Rotterdam. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In redelijke staat.

Batik doek, 120 x 85
Ergebnis: 275 EUR

Ketut Danawirawan Bali. Kaketoes in bloeiende boom. Batik op linnen. Afmeting: H 120 x B 85 cm. In goede staat.

Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap
Ergebnis: 275 EUR

Perzisch schilderij op zijde. 20e Eeuw. Hofhouding in landschap. Gouache op zijde. Afmeting: H 118 x B 86 cm. In goede staat.

M. Ottee, Maasbrug Rotterdam
Ergebnis: 275 EUR

M. Ottee. 1898 - 1981. Circa 1930. Pseudoniem Arnout van Gilst. Maasbrug bij Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas
Ergebnis: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1900. Tiroler man met wijnglas. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren
Ergebnis: 275 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jan Geppert, Cyganska Ballada
Ergebnis: 275 EUR

Jan Geppert. 1929 - . Warschau-Polen. Titel: Cyganska Ballada. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

2x Staande lampen
Ergebnis: 275 EUR

Twee decoratieve blikken beschilderde tafellampen met Florale/gouddecors, met blikken lampenkappen. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.

2x Petroleum lamp
Ergebnis: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met floraal decor en kristalglazen reservoirs. Afmeting: 63 x Ø 12 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule, 1830
Ergebnis: 275 EUR

Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

3-Delig pendule stel, 1870
Ergebnis: 275 EUR

Drie-delig zwaar 19e eeuws Frans okerkleurig klokkenstel. Circa 1870. Second Empire. Met compositie metaal en brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 - 51 cm. In goede staat.

4x Verner Panton stoelen design stoelen
Ergebnis: 275 EUR

Vier design stoelen van Verner Panton S. Vintage. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: 82 x 60 x 49 cm. In goede staat.

Zeldzaam schrijfsecretaire, 18e eeuw
Ergebnis: 275 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Hollands eikenhouten orgelgebogen Louis Quinze schrijfsecretaire met schuine hoeken. Afmeting: 108 x 110 x 56 cm. In goede staat.

Engelse bureaustoel
Ergebnis: 275 EUR

Groen lederen Engelse bureaustoel op zwenkwielen. Eind 20e eeuw. Afmeting: 110 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Mahonie damesbureau
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuws mahoniehouten damesbureau met lade en groen schrijfleder. Afmeting: 75 x 54 x 88 cm. In goede staat.

Mir Sarouk kleed, 276 x 380 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Groot handgeknoopt Mir Sarouk tapijt. Geheel blauw omrand met diverse verschillende patronen. In het midden allemaal verschillende ruitvormige patronen. Afmeting: 276 x 380 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Naakte dame op paard
Ergebnis: 275 EUR

Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.

3x Heilig figuren
Ergebnis: 275 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse houtgestoken Heilig figuren met originele polychromie. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.

Meissen taartschaal Ø 32,5 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Duitse Meissen porseleinen taartschaal met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 275 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Octagonale borden met tuin decor. Eén goed, één met haarlijn, twee met minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese borden (divers)
Ergebnis: 275 EUR

Vijf diverse antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, Familie Rose, floraal/landschap decor. Drie borden haarlijn. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal
Ergebnis: 275 EUR

Chinese celadon aardewerken schaal met ribbels en grijs-groen craquele glazuur. Afmeting: 4,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Ergebnis: 275 EUR

Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

6x Chinese borden
Ergebnis: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot decor. Vier keer chips, twee keer haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Lakwerk naaitafel
Ergebnis: 275 EUR

19e Eeuwse lakwerk naaitafel met goudkleurige chinoiserie beschildering, klauwpoten, klepdeksel, vakverdeling en wolhouder. Afmeting: 75 x 62 x 42 cm. In goede staat.

Chinese kom
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen kom met geel, groen glazuur, en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Zilveren bureauset
Ergebnis: 270 EUR

Zilveren bureauset, 800/000, met een kristallen inktpot, vierkant, voorzien van een zilveren ronde dop met bewerkte rand, 9x9x11cm, een briefopener, been met zilveren heft, 29 cm, een inktdroger met z...

Zilveren tabakspot, Denemarken
Ergebnis: 260 EUR

Zilveren tabakspot, 925/000, rond model versierd met cannelures en een gegraveerde knerrenrand. Voorzien van monogramgravures. Het deksel in voorzien van een houten knop. De ronde voet waarop de pot s...

Lenzkirch wandklok, 1890
Ergebnis: 260 EUR

19e Eeuwse messing historisme Lenzkirch wandklok met stil uurwerk. Circa 1890. Afmeting: 10 x Ø 40 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers smaragd & diamant
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met smaragd en diamant. Halve creolen met een witgouden ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd en daaromheen een rand met 8 kleine briljant geslepen diam...

Gouden ring met diamant, Le Chic
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000 met diamant, Le Chic. Bolle massieve ring met een witgouden zetkast met een geelgouden rand bezet met een briljant geslepen diamant, 0,12 VS-TW. ø54 ca 8,8 gram. In originele ...

Witgouden oorstekers met diamant
Ergebnis: 250 EUR

Witgouden rozet-oorstekers, 585/000, met diamant. Bloemvormige rozet voorzien van 7 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ø rozet 8,5 mm. Totaal ca 2,3 gram. In goede staat

Gouden ring met bloedkoraal
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Rozetring met een ovale kop, in het midden bezet met een ovaal cabouchon bloedkoraal. Daaromheen een rand met 14 ronde cabouchon bloedkoralen. Grootte kop 23...

Gouden horlogeketting
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een opengewerkte schakel en een groot veeroog met musketonhaak. Lengte 39 cm. ca 8,2 gram. In goede staat

Gouden ring met saffier (set)
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een geelgouden band, voorzien van een witgouden rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier met daaromheen een rand met 8 b...

Gouden broche met saffier
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden broche, 750/000, met saffier en diamant. Broche in de vorm van een opengewerkte bloemenmand versierd met een driehoek, 6x6mm, bezet met 6 ronde gefacetterde saffieren en een rozet met een s...

Gouden ring met slangen
Ergebnis: 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met slangenkoppen. Ring met ene slag met daarin 2 slangenkoppen bezet met smaragdstenen als ogen. Breedte 14,5 mm. ca 4,5 gram. ø 57 In goede staat

Nel Pot Fontein, Indonesische jongen met vogel.
Ergebnis: 250 EUR

Nel Pot Fontein. 1918 - 2011 Leidschendam. Indonesische jongen met vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Degennaro, Prima della pesca
Ergebnis: 250 EUR

Degennaro. Prima delle pesca. Nettenboetsers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tafelschaal
Ergebnis: 250 EUR

Art Deco-stijl tafelschaal met marmeren basement, bronzen stam en kraanvogels. Handbeschilderde porseleinen schaal met floraal/goud decor. Lichte glazuurschade aan rand schaal. Afmeting: 25 x 38 x 22 ...

2x Bronzen wandlampen
Ergebnis: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen twee-lichts wandlampen met glazen lampenkappen. Historisme. Afmeting: 52 x 45 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Ergebnis: 250 EUR

Grote antieke bronzen Rococo-stijl kroonluchter met porseleinen fittingen. 16-Lichts. Circa 1900. Eventueel nieuwe bedrading nodig. In goede staat. Afmeting: 75 x Ø 100 cm. In goede staat.

3x Antieke pistolen
Ergebnis: 250 EUR

Drie antieke pistolen. Bij twee mechanisme onschadelijk. Afmeting: 13 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Grenen 2-deurs kast, 1824
Ergebnis: 250 EUR

Grenen twee-deurs kast met afneembaar kopdeel. Circa 1824. Afmeting: H 242 x B 185 x D 52 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur
Ergebnis: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten spiegel bonheur. Circa 1870 Louis Philippe met mooi snijwerk. Afmeting: 220 x 110 x 50 cm. Krimpnaad aan de zijkant. Verder in zeer goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau
Ergebnis: 250 EUR

Antiek eikenhouten Engels schrijfbureau met negen lades en schrijfleder. Circa 1900. Afmeting: 150 x 77 x 79 cm. In goede staat.

6 Horrix stoelen, Willem III
Ergebnis: 250 EUR

Zes 19e eeuwse Willem III Horrix stoelen met prachtig bloemen snijwerk in de kroon. Afmeting: 102 x 55 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse kist
Ergebnis: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.