Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Blauwe draken vaas met goud decor
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken decor. Afmeting: 36 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Ergebnis: 700 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose chicken bord. Gecontourneerd. Met fijn geschilderd decor. Afmeting:Ø 22,6 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figuren in tuin/zotjes decor. Afmeting: 41 x ø 25 cm. In goede staat.

Gouden broche met diamant en parel, 19e eeuw
Ergebnis: 650 EUR

Bijzondere geelgouden broche, 585/000, met parels en diamanten. Een broche in de vorm van een margriet met diverse parels als bloemblaadjes en een rozet met diamanten, met een roosslijpsel, als hart v...

Witgouden ring met tanzaniet
Ergebnis: 650 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant en tanzaniet. Ring met een strakke band met in het midden een ovaal gefacetteerde tanzaniet in een geelgouden zetting, 1,08 ct, met aan weerskanten in de band 6 br...

Jos Wong Lun Hing, Dansende vrouw
Ergebnis: 650 EUR

Groot Houten beeld van Jos Wong Lung Hing 1928- beeld getiteld Dansende Shiva gemaakt van naaldhout. beeld is geheel demontabel voor vervoer 240 cm hoog en 255cm breed. in redelijke goede staat stukj...

2x Delftse kommen
Ergebnis: 650 EUR

Twee zeer grote Delfts Bont Fayence kommen met floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø32.5 cm. Lichte randglazuurschade en chips. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese vaas
Ergebnis: 650 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Paar penselen vazen
Ergebnis: 650 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen Familie Rose zes-kantige penselen vazen met figuren en teksten + bodemmerk. Afmeting: 30 x 13 x 11,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met groen glazuur en oren. Etiket bodem. Afmeting: H 24 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinees bord met familiewapen
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen bord met goudrand en heraldiek familiewapen. Samson? Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenvaas
Ergebnis: 650 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.

Chinese pot met oren
Ergebnis: 650 EUR

Chinees porseleinen pot met oren en bruin-grijs glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Japans ivoren figuur
Ergebnis: 650 EUR

Groot 19e eeuws Japans ivoren figuur. Man met wandelstok. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zilveren brandewijnkom
Ergebnis: 625 EUR

Zilveren brandewijnkom, 18e eeuw, versierd met drijfwerk van acanthusbladeren en bloemen. Voorzien van 2 grepen met putti, één is voorzien van een restauratie. 26x13x8cm. ca 227 gram. In goede staat

Onduid.gesign., Berglandschap
Ergebnis: 600 EUR

Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.

F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Ergebnis: 600 EUR

Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.

Reis ikoon
Ergebnis: 600 EUR

18de Eeuwse, op eikenhout beschilderde Tryptichow ikoon, met 5 Heiligen voorstellingen. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 35x49x4 cm. In goede staat

19e Eeuwse schilderij-klok
Ergebnis: 600 EUR

Grote 19e eeuwse schilderij-klok met uurwerk + automaat + slagwerk op drie gongspiralen. Wijzers missen. Losse onderdelen bij. Schilderij in goede staat. Afmeting: 108 x 128 cm. In redelijk/goede staa...

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht
Ergebnis: 600 EUR

Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

2x Grote vazen
Ergebnis: 600 EUR

Twee grote Roemeense keramieken handbeschilderde vazen. 1x Troita Bugaresti en 1x Jozsa Lajos Rorowd. Afmeting 40- 43 cm.

4x Chinese kop + schotels
Ergebnis: 600 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decors. Afmeting: 4 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Chinese schotel met Ming decor Ø 49,8 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinese porseleinen schotel met Ming/hertendecor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,8 cm. In goede staat.

Chinese blauw/witte vaas
Ergebnis: 600 EUR

Grote blauw/witte Chinees porseleinen vaas met rondom figuren en hemel decor. Afmeting: 45 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese vierkante vaas
Ergebnis: 600 EUR

Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Yongzheng landschapkom
Ergebnis: 600 EUR

Antieke Chinese porseleinen yongzheng landschaps kom. Haarlijn. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord
Ergebnis: 600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen/floraal/goud decor. Chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (11x)
Ergebnis: 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Gecontourneerd met kippen in de bodem. Bestaande uit: Zeven kopjes en vier schotels. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.

Lot zilveren bestek
Ergebnis: 550 EUR

Lot zilveren bestek, 833/000, model Haags lofje, met 8 tafellepels, 8 tafelvorken, 7 dessertvorken en 5 dessertvorken, allen voorzien van een monogramgravure aan de achterzijde. MT.: Gerritsen en van ...

Zilveren kelk
Ergebnis: 550 EUR

Zilveren goldplated kelk, 13 lothe, 812/000, op ronde voet versierd met bladdecor. De kelk is rijkelijk versierd met guirlandes en bloemen. Vermoedelijk Troppau, Austria 1827. 15x25cm. ca 570 gram. Ge...

Gouden rozetring met saffier en diamant
Ergebnis: 550 EUR

Geelgouden rozetring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een bolle band voorzien van een opgesolderde rozet bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier, met daaromheen een rand met 14 brilj...

2x Foo-honden
Ergebnis: 550 EUR

Twee vroege Chinese metalen gepolychromeerde Foo-honden/Tempelhonden. 17e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 14,8 x 10,8 x 6,3 cm. In goede staat.

2x Chinese rolschilderijen
Ergebnis: 550 EUR

Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.

2x Chinees rolschilderij
Ergebnis: 550 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen met floraal decor en tekst. Gesigneerd. Afmeting: H 190 x B 115 cm. In goede staat.

Antieke Japanse plaquette
Ergebnis: 550 EUR

Antieke Japanse bronzen plaquette in houtgestoken lijst. Gesigneerde plaquette met visarend en vis in water. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.

Chinese kom
Ergebnis: 550 EUR

Chinees porseleinen oker geglazuurde kom met kraanvogel/wolken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x ø 17,5 cm. In goede staat.

5x Zilv. lepels+1x vork, 1798
Ergebnis: 500 EUR

Vijf 18e eeuwse zilveren lepels en één bijbehorende zilveren vork. Steelaanzet Amsterdams Lof en steeleinde Haags Lofje. Mr. Roelof Helweg-Amsterdam. Allen jaarletter P= 1798 en meerdere herkenringen....

2 Schaaltjes met emaille
Ergebnis: 500 EUR

Twee vergulde schoteltjes, uit een zilverhoudende legering, versierd met cloissonne. Schoteltjes aan de bovenzijde versierd met floraal emaille decor, voorzien van parelrand met blauw emaille. ø12cm...

Gouden ring met diamant met oud slijpsel
Ergebnis: 500 EUR

Fraaie geelgouden alliancering, 585/000, met diamanten. Alliancering met 2 zigzag rijen bezet met in totaal 24 diamanten met een oud ovaal slijpsel, totaal ca 1,5 ct.één steen is wat beschadigd. ø63 c...

A.M. Gorter, Bosven
Ergebnis: 500 EUR

Arnold Marc Gorter. Bosven met knotwilgen en eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens
Ergebnis: 500 EUR

Henk ten Cate. 1867 - 1955. Poldergezicht met visser en windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Evert Moll, Stilleven met vaas en bloemen
Ergebnis: 500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven met vaas en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 66 cm. In goede staat.

Hendrik Frauenfelder, Boer melkt koeien
Ergebnis: 500 EUR

Hendrik Frauenfelder. 1885 - 1922. Boer melkt koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.

Alois Boudry, Boerenvrouw in interieur
Ergebnis: 500 EUR

Alois Boudry. 1851 - 1938. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.

Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten
Ergebnis: 500 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Hollandse binnenhaven met steiger en boten. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek draaiorgel + muziekrollen, 1900
Ergebnis: 500 EUR

Antiek houten draaiorgel van Orchestra Organette, met twee blaasbalgen (lek) en originele polychromie. Met papieren muziekrollen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 40 x 31 cm. In goede staat.

Franse tafelklok
Ergebnis: 500 EUR

Zeldzame Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Met ronddraaiende slinger en tijdsaanduiding. Afmeting: 18 cm. In goede staat.