Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wandspiegel
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten gestoken spiegel met kaarskandelaren, leeuwenkoppen en kammenbakje. Circa 1880. Afmeting: 60 x 60 x 15 cm. In goede staat.

Art Deco spiegelkastje
Ergebnis: 80 EUR

30er Jaren Art Deco spiegelkastje met eikenhouten gestoken panelen met herten decor. Afmeting: 50 x 60 x 21 cm. In goede staat.

Eikenhouten kapstok, 1880
Ergebnis: 80 EUR

Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.

Spiegel in Jugendstil-stijl
Ergebnis: 80 EUR

Mahoniehouten Jugendstil-stijl gesneden spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 98 x B 61 cm. In goede staat.

Antieke Amelander ? vitrinekast
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Amelander ? vitrinekast met briefpanelen en oude bierverf. Twee-delig. 19e Eeuw. Afmeting: 175 x 92 x 36 cm. In goede staat.

19e Eeuwse armleunstoel
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.

Tafel met antieke tegels
Ergebnis: 70 EUR

Smeedijzeren tafel met antieke Makkumer polychroom tegels. In 17e eeuwse stijl. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

2 Bijzettafels oosters gesneden.
Ergebnis: 70 EUR

Twee Oosterse teakhout gesneden bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Neo Gotische meubels
Ergebnis: 70 EUR

Twee Neo Gotische eikenhouten meubelen. Tweede helft 19e eeuw. Eén maal kastje met briefpanelen. Eén maal bijzettafel. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In goede staat.

Franse commode
Ergebnis: 70 EUR

Franse 19e eeuwse mahoniehouten commode met messing beslag. Afmeting: 69 x 71x 42 cm. In goede staat.

Ronde Louis Philippe tafel
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Afmeting: 75 x 98 cm. In goede staat.

Engelse armleunstoel
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met lederen bekleding. Houtgepind. Afmeting: 84 x 60 x 51 cm. In goede staat.

Theetafel, 1890
Ergebnis: 60 EUR

Mahoniehouten theetafel met lade en bronsbeslag. Circa 1890. Afmeting: 77 x 80 x 50 cm. In zeer goede staat.

Ovale spiegel
Ergebnis: 60 EUR

Oude ovale spiegel met messing omranding en stukjes spiegel. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Goudkleurige Barok-stijl salontafel
Ergebnis: 60 EUR

Goudkleurige Barok-stijl salontafel met albasten tafelblad. Chip blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 80 cm. In goede staat.

Antieke toiletspiegel
Ergebnis: 50 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.

Louis Philippe tafel, 1870
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Afmeting: 74 x Ø 74 cm. In goede staat.

Bijzettafel, Jugendstil
Ergebnis: 50 EUR

Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.

Antieke voltaire + voetenbank
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe notenhouten voltaire met goede velours bekleding. Met voetenbankje. Afmeting: 117 x 75 x 75 cm. In goede staat.

Salontafel
Ergebnis: 50 EUR

Mahoniehouten met leder beklede salontafel met Az-teken decor. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 130 x 51 cm. In goede staat.

2x Engelse nachtkastjes
Ergebnis: 50 EUR

Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel, 1880
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.

Art Deco bijzettafel
Ergebnis: 40 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Engelse spiegel met mahoniehouten ovale lijst en bandintarsia. Circa 1900. Afmeting: H 80 x B 57 cm. In goede staat.