Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Meerschuim reliëf
Ergebnis: 35 EUR

19e Eeuws meerschuim wandmedaillon in houten lijst met bol glas. Vrouw met kinderen en vredesduif. Afmeting: 19 x 15 x 4 cm. In goede staat.

Zilveren collier en armband
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren collier en armband, 835/000, met een geknoopte bewerking. 46 cm, 21cm. breedte 10-12mm. totaal ca 30,6 gram. In goede staat

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een collier met daaraan een munthanger met een fl 1,- uit 1939, een paar oorstekers en een bijpassende ring met een bolle vorm. Verschillende gehaltes. totaal ca 28...

Zilveren collier met hanger granaat
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren collier met hanger, 835/000, met een glasgranaat. Venetiaans collier met een ronde hanger met parelrand bezet met een rond gefacetteerde glasgranaat. ø23 mm. 60 cm. ca 14,7 gram. In goede sta...

Zilveren ring met kleurstenen
Ergebnis: 35 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met kleurstenen. Ruw bewerkte ring met aan de bovenzijde 2 ovaal cabouchon geslepen tourmalijnen, groen en roze, en 2 gekruiste banden bezet met rond gefacetteerde granat...

Grote zilveren ring met kleurstenen
Ergebnis: 35 EUR

Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...

Zilveren sigatettenkoker
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren sigarettendoos, 800/000 rechthoekig model versierd met een ribdecor. 9x8cm. ca 84 gram. Voorzien van een vergulde binnenzijde. In goede staat

Lot zilver, 6 lepels en vaas
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilver, 800/000, met 6 zilveren theelepels met hartfilet voorzien van monogramgravure, 10 cm, en een trompetvaasje met golvende rand op ronde voet. 10 cm. Totaal ca 86 gram. In goede staat

2x Staffordshire honden
Ergebnis: 35 EUR

Twee antiek porseleinen Engelse Staffordshire honden met bodemmerk (3 boombladeren). Circa 1900. Afmeting: 20-21cm. In goede staat.

3x Antieke beelden
Ergebnis: 35 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Gietijzeren laarzen-schrapers
Ergebnis: 35 EUR

Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.

Antieke hoedendoos
Ergebnis: 35 EUR

Antieke spaanhouten hoedendoos met antiek dames ondergoed en twee poppenhoeden. Afmeting: 49 x 25 x 23 cm. In goede staat.

3x Antieke strijkijzers
Ergebnis: 35 EUR

Drie antieke messing strijkijzers (voor kolen). Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Grote Zwitserse koebel
Ergebnis: 35 EUR

Zeer grote antieke Zwitserse bronzen koebel. 19e Eeuw. Met originele lederen band en wandbevestiging. Afmeting: 62 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Zilver/tin servies
Ergebnis: 35 EUR

Vier-delig 19e eeuws zilver-tin servies met monogram. Afmeting: 9 -22 cm. In goede staat.

3-Delig Petrus Regout kaststel
Ergebnis: 35 EUR

3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

6x Porseleinen vazen (divers)
Ergebnis: 35 EUR

Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Lot porselein (6x)
Ergebnis: 30 EUR

Zes delen antiek porselein. Bestaande uit: Twee maal China vissen decor + bodemmerk, 18e - 19e eeuw en Kang Xi. Vier maal Japan, circa 1900, kraanvogels + waterpartij + bodemmerk. Afmeting: 12 - ø 18 ...

Japanse houtsnede
Ergebnis: 30 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.

5x Antiek Duits porselein
Ergebnis: 30 EUR

Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...

2x Antiek porselein
Ergebnis: 30 EUR

Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

2x Engelse keramieken figuren
Ergebnis: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.

Figurengroep 'Valsspelers'
Ergebnis: 30 EUR

Aardewerken figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Vals spelende kaartspelers. Afmeting: 18 x 24 x 14 cm. In goede staat.

6x Divers
Ergebnis: 30 EUR

Vier 18/19de eeuwse Hollandse tegels, beschadigd, 1x art deco dekselpot v.v. Velsen Holland, gelijmd, 1x Herend porseleinen lampenvoet. Afmeting: 13-23 cm. Matig tot redelijke staat.