Vergulde messing cloisonne tafelklok met mechanisch uurwerk en centrale secondenwijzer. eind 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 8,5 cm. In goede staat.
Groot antiek onyx klokkenstel met verguld messing. Circa 1900. Citadel vorm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 38 cm. In goede staat.
Antieke Weense notenhouten regulateur. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bracket klok met snek. Achtdaags stil uurwerk van messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Vrouw bij duif. Mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met handbeschilderde aardewerk plaquettes. Gesigneerd A. Couvin. Beschilderde wijzerplaat haarscheuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met compositie metalen figuur. Marmer is goed, ornamenten missen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 54 - 65 cm. In redelijke...
19e Eeuwse Franse boulle klok met messing, schildpad en parelmoer inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Slingervork mist aan slinger. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staa...
19e Eeuws messing zuilen klokje onder stolp. Frankrijk. Touwtjesslinger. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Schwarzwalder eikenhout gesneden wandklok met Lenzkirch reiswekker en decoratieve houten gewichten. Circa 1900. Afmeting: 36 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke marmeren Art Deco pendule met bronskleurige vogel. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 33 x 52 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Franse marmeren met onyx Art Deco pendule. Met compositie metalen dame. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 66 x31 x 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren klok met panter. Art Deco. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, slinger + bel missen, rest goed. Afmeting: 33 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse bronzen pendule. Circa 1880. Historisme. Met kariatiden, leeuwenkoppen met hengsels. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen klokken. Circa 1900. Eén maal bureauklok met inktstel. Eén maal wekkerklok, Neo Rococo. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule Jugendstil. Circa 1900. Vrouw en kind op scheepsboeg. Compositie metaal met onyx. Middelste bloem op basement beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Friese eikenhouten Biedermeier staartklok met wekkerwerk. Poppen later. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen Cartel wandklok met ophang ketting met stil enchappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: 23 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten miniatuur staande klok met enchappement uurwerk. Circa 1880. Met messing. Eén koplijstje mist. Afmeting: H 38 cm. Verder in goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker en enchappement en wekker op bel. Wijzerplaat iets beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7,5 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Engelse eikenhouten tafelklok met intarsia en koperen wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 38 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten tafelklok met intarsia en Frans uurwerk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.