Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Antieke Duitse steengoed kruiken
Startpreis 50 EUR

Vier antieke Duitse steengoed kruiken. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.

Rosenthal vaas
Startpreis 50 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.

Serie Charles Dickens borden (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.

5 Delen Duits steengoed
Startpreis 50 EUR

Vijf delen antiek Duits steengoed. Schalen en boternap met glazuur. Enkele chips. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Majolica onderzetter, 1915
Startpreis 50 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.

5x Sculpturen Lou Schwirtz
Startpreis 50 EUR

Vijf sculpturen van Lou Schwirtz. 1928 - . Onder andere: wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, schuitvormige sculptuur met spijlen. 60er-Jaren. Afm...

5x Divers antiek
Startpreis 50 EUR

Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...

Lot keramiek koningshuis (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startpreis 50 EUR

Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.

4x Imari dekselpotjes
Startpreis 50 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startpreis 50 EUR

Chinese natuurstenen trekpot met draken decor. Afmeting: 16 x 13 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

2x Japanse eierschaal bekers
Startpreis 50 EUR

Twee Japanse eierschaal porseleinen hoge bekers met landschap/pagode decor + bodemmerk. Eén kop haarlijn. Afmeting: 8,5 - Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenvaas
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met rode draak en creme-kleurige craquele glazuur. Afmeting: H 20 x Ø 14 cm. In goede staat.

Bronzen Ghendi kan
Startpreis 50 EUR

Antieke Perzische bronzen ghendi-kan met gravures. Afmeting: 23 x 21 x Ø 18 cm. In goede staat.

3 Cloisonne vazen
Startpreis 50 EUR

Drie Japanse Cloisonne vazen. Een keer set Floraal/goud circa 1900. Een keer groot Floraal 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm.

Chinees dekseldoosje (kokosnoot)
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinese dekseldoos. Gemaakt van kokosnoot. 19e Eeuw. Gemerkt. Met karaktertekens en gelukstekening. Afmeting: 11,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinese houtgestoken wandplaquette met figuren in tuin bij pagode decor. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x 19,3 x 2,3 cm. In goede staat.

3x Chinees houtsnijwerk
Startpreis 50 EUR

Drie Chinese plaquettes. Houtsnijwerk. Bestaande uit: Twee Chinese houtsnijwerk wandplaquettes. Vogels bij bosschage decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 x 49 cm. En een plaquette in lijst. Panorama/figure...

4x Celadon porselein
Startpreis 50 EUR

Vier delen Oosters/China celadon porselein. Bestaande uit: Vierkante wierookbrander, Ghanesha (tand af), wierookbrander, haan. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.

Boeddha-hoofd op standaard
Startpreis 50 EUR

Oosters bronskleurig terracotta boeddha-hoofd op standaard. Afmeting: 45 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas
Startpreis 50 EUR

Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

4 Delen div. China/Japan
Startpreis 50 EUR

Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.

2x Oosters/Chinees porselein
Startpreis 50 EUR

Twee maal Oosters/Chinees porselein met floraal/wapen decor. Bestaande uit: Kan met wapen Engeland. En een bord met floraal decor, Samson? Afmeting: H 22 x Ø 14 cm./ Ø 22,5 cm. In goede staat.

Zilveren roomkan
Startpreis 55 EUR

Zilveren melkkan, 934/000, Empire, bolmodel geplaatst op een ronde voet voorzien van een greep met filetrand. MT.: onduidelijk jl.: Z:1834. 11x8x9cm. totaal ca 128 gram. In goede staat

2x Antieke figuren, 1920
Startpreis 55 EUR

Twee antieke bronskleurige compositie metalen figuren. Circa 1920. Boeren man en vrouw. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede staat.

Zilveren schaaltje met bloemen
Startpreis 60 EUR

Rond zilveren schaaltje, 800/000, voorzien van bloemenmand. Met opengewerkte rand versierd met bloemen. ø13cm, ca 107 gram. In zeer goede staat

Roomkom + roomlepel
Startpreis 60 EUR

Fries' draadglas roomkom op zilveren voet Ø 5,5 cm. met parelrand, en een zilveren Biedermeier roomlepel met getorste haaksteel en opengewerkt floraal heft. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.

Set met 2 zilveren lepels en een bakje
Startpreis 60 EUR

Set met 2 zilveren lepels en bakje, 800/000. Twee zilveren lepel met een ronde bak met geschulpte rand voorzien van vergulding met een steel met meander bewerking en een verguld bakje met omgeslagen r...

4 Zilveren miniaturen
Startpreis 60 EUR

Vier zilveren miniaturen, 800/000, voorzien van een kar, 2 kruiken en een ring met gravering. Totaal ca 110,9 gram. 3-8,5cm. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Startpreis 60 EUR

Twee zilveren miniaturen op plaat, 835/000, met een schilder met schildersezel, 5x3,5x4cm en een man met kar met vat, 5,5x3x3cm. MT.: Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988 totaal ca 52 gram. In goede staat

4 Delen zilver/plated
Startpreis 60 EUR

Lot met vier delen, met een zilveren taartschep, 833/000, met het rijkswapen, 24cm. een zilveren morellenlepel met een getroste steel met biedermeierbewerking, 28cm, en twee plated briefopeners. In re...

Kristallen zoutvaatje met zilver, 1852
Startpreis 60 EUR

Antiek zes-vlaks geslepen kristallen zoutvaatje met gecontourneerde rand (schilfertje/chipje), op fraaie zes-vlaks 835/000 zilveren voet. Mr. Hendrik Kuilenburg-Schoonhoven. Anno 1852. Afmeting: 8,5 x...

Vaas met zilverwerk
Startpreis 60 EUR

Grote kristallen vaas met slijpwerk, voorzien van een gladde zilveren rand, 835/000. ø 18x33cm. In goede staat

2 Kristal met zilver
Startpreis 60 EUR

Twee kristallen schalen met zilver, 833/00, bonbonschaaltje versierd met ruitslijpsel voorzien van een zilveren beugel met parelrand, ø14x15cm, en een schuitvormig kristallen schaaltje met matte bewer...

Leren sigarenkoker met zilverwerk
Startpreis 60 EUR

Leren sigarenkoker versierd met zilveren monturen langs de randen, een paard en een element met monogram. 833/000. 14x8cm. Oren van het paard ontbreken. Verder in goede staat.

Zilveren gembercouvert, 1856
Startpreis 60 EUR

835/000 Zilveren Biedermeier gembercouvert met gecontourneerde stelen en florale graveringen. Mr. G.W. Uriot-Amsterdam. Anno 1856. Afmeting: 18 cm. Gewicht: circa 40 gram.

5x Zilveren gebaksvorken
Startpreis 60 EUR

Vijf 835/000 zilveren gebaksvorken met spitse stelen en parelrand. Mr. G. Greup-Schoonhoven. Circa 1890. Afmeting: 11 cm. Gewicht: circa 67 gram. In goede staat.

Zilveren ring met rutielkwarts
Startpreis 60 EUR

Abstracte zilveren ring, 925/000, met rutielkwarts. Gladde brede ring met een driehoekig gecontourneerde cabouchon geslepen rutielkwarts. ca 20x15mm. Breedte ring 22 mm. ø 56 ca 13,2 gram. Nieuw

Zilveren armband met stenen
Startpreis 60 EUR

Zilveren armband, 925/000, met epidoot. Mexicaanse armband met brede schakels met bolletjes ( één ontbreekt) en voorzien van geslepen epidootstenen. Voorzien van een bakslot. Breedte 23 mm. 18 cm. ca ...

Zilveren collier
Startpreis 60 EUR

Zilveren collier, 925/000. Zilveren collier gemaakt uit rechthoekige staafjes met een matte en een gepolijste bewerking. Voorzien van een carabijnhaak. Breedte 5 mm, lengte 41-44 cm. ca 26 gram. Nieuw

Zilveren ring met topaas en ioliet
Startpreis 60 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met ioliet en blauw topaas. Brede ring pave bezet met diverse ioliet en blauw topaas stenen. Breedte 20 m. ø 55. ca 12,2 gram. Nieuw

Zilveren slavenband met bollen
Startpreis 60 EUR

Zilveren klemband, 835/000, met bollen aan de uiteindes. ø bol 10 mm. ø armband 62 mm. ca 24,8 gram. In zeer goede staat

Lot met 2 zakhorloges
Startpreis 60 EUR

Lot met 2 kleine zilveren zakhorloges, ø27-30mm, voorzien van een achterzijde met graveer bewerking.

Zakhorloge
Startpreis 60 EUR

Zakhorloge, witmetaal met sleutel aan een witmetalen ketting. Werkend. ø5 cm. Geplaatst in een geelmetalen beschermkast, scharnier defect.

Gouden oorstekers met steentjes
Startpreis 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met zirconia. Oorknop in de vorm van een bloem met een rond gefacetteerde zirconia. ø oorknop ø7mm. ca 1,2 gram. In goede staat

Zilveren ring en oorstekers met turkoois
Startpreis 60 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 925/000, turkoois. Ring en oorstekers met een rechthoekige bolgeslepen turkoois. ring 20x15mm, oorstekers 13x17mm, voorzien van steker en clip. ø 50 totaal ca 21 gram. In ...

3 Zilveren hangers met kleurstenen.
Startpreis 60 EUR

Drie identieke zilveren hangers, 925/000, met kleurstenen. Hangers in een bladvorm met blauw en wittopaas, citrien, amethist en peridoot. 15x30mm, inclusief oog. totaal ca 10,5 gram. Nieuw

Zilveren oorclips met tijgeroog
Startpreis 60 EUR

Fraaie zilveren oorclips, 925/000, met tijgeroog. Grote rechthoekige oorclips met een rechthoekig cabouchon geslepen tijgeroog. Grootte oorclips 18x22mm. totaal ca 19,6 gram. Nieuw

Zilver vergulde ring/luipaard
Startpreis 60 EUR

Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat

Cultivé parelcollier (grijs)
Startpreis 60 EUR

Collier van grijze cultivé parels, wat grillig gevormd, ø 6,5-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, in bloemvorm met een witte parel. lengte 56 cm. In goede staat.

3 Barnstenen sieraden met zilver
Startpreis 60 EUR

Zilveren armband, ring en hanger, 925/000, met barnsteen. Armband met 5 ovale stenen, 19 cm, een ovale broche met zilveren rand en barnsteen, 20x28mm, en een ring met floraal decor. ø 54. Totaal ca 2...

A. Thierry, Bloemstilleven
Startpreis 60 EUR

Alfons Thiery. 1932 München. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Jea Lurcat, Haan
Startpreis 60 EUR

Jea Lurcat. 1892 - 1966. Haan. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

Charles Eijck, Damesportret
Startpreis 60 EUR

Charles Eijck. 1897 - 1983. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 36 x B 28 cm. In goede staat.

J. Mels, Zuid-Hollands landschap
Startpreis 60 EUR

Jacques Mels. 1899 - 1974. Zuid-Hollands landschap. Mixed media op papier. Afmeting: H 32 x B 55 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Portret Russische man
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1930. Portret Russische man. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 19 x B 12 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startpreis 60 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.

2x Ton van Os, Abstract
Startpreis 60 EUR

Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.

2x Gravures
Startpreis 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse handingekleurde gravures met krab en kreeftsoorten. Bernard Fecit, Martinet del 1725 - 1804. Afmeting: H 37 x B 24 cm. In goede staat.

17e- 18e Eeuwse penkandelaar
Startpreis 60 EUR

17e - 18e Eeuwse bronzen penkandelaar met brede druiprand. Afmeting: 32 x Ø 14 cm. In goede staat.

2x Kaarskandelaren
Startpreis 60 EUR

Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.

2x Bronzen kwispedoor
Startpreis 60 EUR

Twee antieke bronzen kwispedoren. 19e Eeuw. Oosters. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

2x Antieke Franse siervazen
Startpreis 60 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Beschilderd dienblad
Startpreis 60 EUR

Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Startpreis 60 EUR

Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø

Tafelschaal + koektrommel
Startpreis 60 EUR

Twee maal Jugendstil glaswerk. Circa 1910. Eén maal koektrommel met draadglas. Eén maal messing tafelschaal met facet geslepen glas. Afmeting: 14 x Ø 20 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Startpreis 60 EUR

Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm

Schaalmodel 'Concorde'
Startpreis 60 EUR

Groot ijzeren bureau schaalmodel van de 'Concorde'. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 60 x 26 cm. In goede staat.

Grote sierpot, 50er jaren
Startpreis 60 EUR

Grote 50er jaren houten bloempot met kopergeslagen tussenstukken. Afmeting: H 45 x Ø 43 cm. In goede staat.

Grote lampenvoet, 1910
Startpreis 60 EUR

Grote antieke Jugendstil keramieken lampenvoet met bronzen versiering. Circa 1910. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Geëtst raam in omlijsting
Startpreis 60 EUR

Glazen venster met geëtst, gematteerd paard in eikenhouten omlijsting. Circa 1920. Afmeting: H 101 x B 61 cm. In goede staat.

22x 1 Cent 1877 t/m 1907
Startpreis 60 EUR

22x 1 Cent 1877 t/m 1907. Compleet. In goede staat.

2x Draken set schaakspel
Startpreis 60 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.

2x Zuid Afrika schaakspelen
Startpreis 60 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...

Duitse regulateur
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Kinderspeelgoed kastje
Startpreis 60 EUR

Antiek mahoniehouten kinderspeelgoed kastje. Circa 1915. Afmeting: 67 x 47 x 25 cm. In zeer goede staat.

2 Bronzen figuren
Startpreis 60 EUR

Twee bronzen figuren. Een: Lantaarn ontsteker. Twee: Wandelaar met stok. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur
Startpreis 60 EUR

Moderne glazen sculptuur. Gesigneerd Blommers 2004. Glasfusing. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Startpreis 60 EUR

Grote mondgeblazen roze-kleurige glazen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startpreis 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie diepe bordjes met zotjes en één gecontourneerde schaal met figuren decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.

Majolica dekselschaal
Startpreis 60 EUR

Twee-delige Majolica dekselschaal + onderschaal. Portugal. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 29 x 25 cm. In goede staat.

2x Porseleinen schalen
Startpreis 60 EUR

Twee delen porselein. Bestaande uit: Majolica schaal in eendvorm, gemerkt Schram. En een goudkarper schaal. Afmeting: 28 - 44 cm. In goede staat.

3x Bierkruiken
Startpreis 60 EUR

Drie oude keramieken bierkruiken. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Duitse Reservisten bierpullen naar oud voorbeeld + een Toby Jug, Franse Fayence. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.

Empire kop+schotel
Startpreis 60 EUR

Vroeg 19e eeuws porseleinen Empire chocolade kop en schotel met sepia wapen decor en opschrift L.H. Paraorcini de Casieli. Haarlijnen. Afmeting: 11 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Royal Copenhagen schaal
Startpreis 60 EUR

Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.

Satsuma boedha
Startpreis 60 EUR

Japanse satsuma porseleinen Boedha met gouddecor en bodemmerk. Afmeting: 21 cm. Mist twee vingers, verder in goede staat.

4x Chinees/Kantonees porselein
Startpreis 60 EUR

Vier maal Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Startpreis 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Met floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Imari schotel Ø 31 cm.
Startpreis 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

2x Gouaches op zijde
Startpreis 60 EUR

Twee Perzische schilderijen op zijde. Figurenvoorstelling. 19e - 20e Eeuw. Gouaches op zijde. Afmeting: H 70 x B 100 cm + H 80 x B 110 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse wandelstok
Startpreis 60 EUR

Antieke Oosterse wandelstok, met been gesneden paradijsvogel als heft en zilveren ring. Circa 1900. Snavel mist. Afmeting: L 85 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese miniatuurvaasjes
Startpreis 60 EUR

Zes Chinees porseleinen miniatuurvaasjes in cassette. Afmeting: H 5 - 6 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startpreis 60 EUR

Chinese plated messing wierookbrander met draak en koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 9 cm. In goede staat.

3 Delen zilver, divers
Startpreis 65 EUR

Drie delen zilver met een herinneringslepel voorzien van een voorstelling met molen in de bak en bekroond met een zeilschip op de steel, 925/000, met Engels importeurmerk, 19,5 cm, scheurtje in de bak...

Antieke tafelklok, 1900
Startpreis 65 EUR

Antieke notenhouten tafelklok met houtinleg. Circa 1900. A. Gerome Rouen. Achtdaags Frans uurwerk, met bovenliggende balans. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.