Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Porseleinen servies met zilver overlay
Startpreis 40 EUR

60-er Jaren porseleinen koffie/thee servies met zilver overlay. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

Fries' Fayence comfoor met theelicht
Startpreis 40 EUR

Fries' Fayence comfoor met theelicht. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 13,5 x 14 cm. In goede staat.

Bowlpot, 1930
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

3-Delig olie & azijnstel
Startpreis 40 EUR

Groot drie-delig porseleinen olie en azijn-stel met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 28 x 14 cm. In goede staat.

4x Antiek keramiek
Startpreis 40 EUR

Drie delen antiek goudsteen keramiek. Kom + schenkkan 19e eeuw. Eén schenkkan, floraal, circa 1920. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Antiek serviesgoed, 1900
Startpreis 40 EUR

Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2-Delig Delfts kaststel
Startpreis 40 EUR

2-Delig Delfts keramieken kaststel met landschappen decor in coulissen. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 x ø 18 cm. In goede staat.

6x Kutani borden
Startpreis 40 EUR

Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse tazza
Startpreis 40 EUR

Bronzen tazza, gemaakt met Japans porselein. Huwelijk. Circa 1900. Afmeting: H 11 x Ø 12,6 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Aziatica
Startpreis 40 EUR

Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse bronzen plaquette
Startpreis 40 EUR

Chinese/Japanse bronzen plaquette met tekst + signatuur. Prunustak decor. Afmeting: H 21 x B 8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenpot
Startpreis 40 EUR

Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren miniatuur dienblad, Duitsland
Startpreis 45 EUR

Zilveren onderzetter, 830/000, met een geschulpte rand. ø 9,5 cm. ca 58,5 gram. MT.: Deyhle Gebrüder, Schwabisch Gmünd. In goede staat

Zilveren vleesvork, 1907
Startpreis 45 EUR

835/000 Zilveren vleesvork met getorste steel, gecontourneerd en floraal gegraveerd heft. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek. Anno 1907. Afmeting: 20,5 cm. Gewicht: circa 53 gram. In goede staat.

2 Zilveren ringen
Startpreis 45 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...

2 Goud op zilveren hangers, kruis, medaillon
Startpreis 45 EUR

Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.

6x Diversen
Startpreis 45 EUR

Zes maal divers. Bestaande uit: Twee Art Deco kurkentrekkers. Furstenbrunn Tafelwasser zakmes, circa 1920. Twee bronzen mes-afleggers, circa 1920. Eén messing stempel Argument. Afmeting: 3,5 - 10 cm. ...

2x Bronzen beelden
Startpreis 45 EUR

Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

2x China, 20e eeuw
Startpreis 45 EUR

Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Kelkglas met zilv. voet
Startpreis 50 EUR

Fraai geëtst geslepen kristallen kelkglas op 835/000 zilveren poot. Met floraal gedreven afbeeldingen. Afmeting: 7 x 15 cm. In goede staat.

Delfts-blauwe bonbonschaal met zilver, 1947
Startpreis 50 EUR

Florale Delfts-blauwe aardewerken bonbonschaal. Gemerkt aan de onderkant. Met een 835/000 zilveren opengewerkte beugel met pauwen. Mr. Gebr. Huisman-Schoonhoven. Anno 1947. Afmeting:Ø 16 cm. In goede ...

Zilveren kinderlepel + schuifje
Startpreis 50 EUR

835/000 Zilveren kinderlepel. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 32 gram. Zilverfabriek Voorschoten. Anno 1926. Steel met puntfilet en inscriptie 'Joh. & Geertrude 9-10-'26. En een kinderschuifje deels m...

Schaal met zilveren beugel
Startpreis 50 EUR

Kristallen ronde schaal met gelobde rand voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met een parelrand. ø27x24cm. In goede staat

Kristallen flessenbak met zilver
Startpreis 50 EUR

Geslepen kristallen onderzetter/flessenbak voorzien van 835/000 zilveren opstaande rand met parelrand. N.V. Kon. Utrechtse Fabriek van Zilverwerk C.J. Begeer Utrecht. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Startpreis 50 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rond model met ribbewerking en opgesoldeerd schild. ø 51mmx22mm. ca 27,5 gram. MT.: H.J. van halteren Schoonhoven, jl:E:1839. In goede staat

Zilveren sauslepel, 1846
Startpreis 50 EUR

835/000 Zilveren sauslepel met vierkante bak, steel met filetranden. Mr. J.H. Eversbag-Amsterdam. Anno 1846. En winkeliersmerk 'Benten'. Afmeting: 14 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.

Cassette met zilveren taartvorkjes
Startpreis 50 EUR

Cassette met 12 zilveren taartvorkjes, 833/000, met een waaiervormige steel. 11 cm. ca 108,6 gram. MT.: Onduidelijk. In goede staat

2 Zilveren ringen
Startpreis 50 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met zirconia en steen. Ring met ronde zwarte gesneden schijf met zirconia´s en een ring met hartvorm uit blauwe steen met randen met zirconia´s. Als nieuw

Oorhangers met hematiet
Startpreis 50 EUR

Oorhangers, 333/000, met hematiet. Brisures met een kegelvormige hematiet. Lengte 40 mm. In goede staat

Zilveren broche
Startpreis 50 EUR

Zilveren broche, 800/000, ovaal zilveren bewerkte rand met daarin een porseleinen plaquette met een deels geschilderde voorstelling met figuren. Enkele chips. 6,5x5,5cm. In redelijk goede staat.

Zilveren armband met bedels
Startpreis 50 EUR

Zilveren jasseronarmband, 835/000, met 10 zilveren bedels. 18 cm. voorzine van veiligheidsketting. ca 19,7 gram.In goede staat

Lot met 9 snoeren zoetwaterparels
Startpreis 50 EUR

Lot met negen lossen snoeren met witte zoetwaterparels, ø ca 9 mm. lengte per snoer ca 39 cm. Nieuw

Collier van zwarte zoetwaterparels
Startpreis 50 EUR

Collier van zwarte zoetwaterparels, geknoopt en bevestigd aan een witmetalen veeroog. ø parel 11 mm. lengte 47 cm. Nieuw

Lot zilveren hangers
Startpreis 50 EUR

Lot met 18 zilveren hangers, met o,a, diverse zodiacs. ca 26 gram. In goede staat

Zilveren armband bijbelslot
Startpreis 50 EUR

Zilveren armband, 833/000, gemaakt uit een bijbelslot met fraai opgesoldeerde elementen. Voorzien van veiligheid. 22 cm. ca 35 gram. In zeer goede staat

Lot zilveren hangers, zodiac
Startpreis 50 EUR

Lot met 24 zilveren hangers, met o.a. diverse zodiacs. ø16-20mm. ca 27 gram. In goede staat

Zilveren rijring met diamant
Startpreis 50 EUR

Mooie zilveren rijring, 925/000, strak gezet met zwarte diamanten. Breedte 2,3 mm. ø 55. Nieuw

2 Parelcolliers
Startpreis 50 EUR

Twee colliers met parels gemaakt uit organisch materiaal voorzien van magneetsluiting. Eén collier met parels in donkergroene tinten, ø 14 mm, 45cm, en een collier met parels in beige, champagne en gr...

Lot edelstenen colliers
Startpreis 50 EUR

Lot edelstenen colliers met o.a. lapis lazuli, parels, rozenkwarts en een schelpen collier.

Zilveren camee met een dubbele kop
Startpreis 50 EUR

Zilveren hanger, 835/000, met camee. Een ovale hanger met een brede rand met daarin een schelpcamee gesneden met 2 vrouwenhoofden. Grootte 23x45mm, inclusief oog. ca 6,9 gram. In goede staat

Zilveren armband met hangers
Startpreis 50 EUR

Zilveren armband met hangers, 925/000. Armband met ovale jasseronschakels met daaraan 5 ronde hangers met een ster, met o.a. zirconia's. Voorzien van een carabijnhaak. 20 cm. ca 36 gram. Gebruiksporen...

Collier van barnsteen
Startpreis 50 EUR

Collier van barnsteen, verlopend met ovale kralen, 7-10mm/18-24mm. met sluiting uit barnsteen. 55 cm. In goede staat

3 Sieraden met barnsteen
Startpreis 50 EUR

Drie sieraden met barnsteen, een lang verlopend collier met achtkantig geslepen barnstenen, ø 15 mm, 75 cm en 2 driehoekig gevormde hangers van barnsteen met zilveren hangeroog. 3x7cm inclusief oog. ...

Zilveren sieradenset
Startpreis 50 EUR

Zilveren sieradenset, 835/000, met een choker, armband, ring met open scheen, oorstekers en een broche. Allen gemaakt uit grillig gevormde staven. 50 cm, 18 cm, ca ø 50, 2x2cm en 5,5x2cm. totaal ca 46...

G. Krol, Verso achter vliegveld
Startpreis 50 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Verso achter vliegveld. 1933 Krol. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.

2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten
Startpreis 50 EUR

Gerard Diepeveen. Enschede. Twee-luik. Twee werken met muziekinstrumenten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Studio J.F. Millet, Boerderij met figuren
Startpreis 50 EUR

Studio J.F. Millet. 1814 - 1875. Franse School. Boerderij met figuren. Eau Forte originale de Victor Maunier. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 22 cm. In goede staat.

C. Zelo, Landschap met landarbeiders
Startpreis 50 EUR

C. Zelo. Hongaarse of Roemeense School. Landschap met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Janneke Brinkman-Salentijn, Stilleven met bloemen en bessen
Startpreis 50 EUR

Janneke Brinkman-Salentijn, '91. Nr. 180/250. Stilleven met bloemen en bessen. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 56 cm. In goede staat.

Monogram W.B., Pratende dames
Startpreis 50 EUR

Monogram W.B. 1948. Hollandse School. Pratende dames. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 13 cm. In goede staat.

Lot etsen (6x),
Startpreis 50 EUR

Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startpreis 50 EUR

Monogram M.P. Circa 1900. Moud Porter? Twee vissers aan het converseren. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vaas op tafel met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.

J. Jendron, Stadsgezicht Parijs met terras en figuren
Startpreis 50 EUR

J. Jendron. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met terras en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

Francine, Figuren op strand
Startpreis 50 EUR

Francine. 21e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Koperen tabaksdoos
Startpreis 50 EUR

18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Graan maatbekers, tin met eik merk
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Hollandse graanmaatbekers. Tin met eik merk. 0,5 Liter H.v.G en 1,0 Liter J.K. Afmeting 10 - 12 cm. In goede staat.

3x Antiek koperwerk
Startpreis 50 EUR

Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kandelaar, wierookbrander, houder. Afmeting: 17 - 60 cm. In goede staat.

2x Antiek koperwerk
Startpreis 50 EUR

Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...

Bronzen kroonluchter
Startpreis 50 EUR

Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.

Plafondlamp met geslepen glas
Startpreis 50 EUR

Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Beschilderd dienblad
Startpreis 50 EUR

Blikken dienblad met handgeschilderd bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.

Antieke accordeon, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke zes-kantige accordeon in originele doos. Circa 1900. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In zeer goede staat.

Oude Engelse microscoop, 1920
Startpreis 50 EUR

Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse bakelieten telefoon
Startpreis 50 EUR

Voor-oorlogse bakelieten telefoon in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Kodak Six 20F Box + foedraal
Startpreis 50 EUR

Kodac Six F Box Camera in lederen foedraal. 1955- 1957. Afmeting: 10 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

Afrikaanse kunst, (6x)
Startpreis 50 EUR

6x Afrika. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot masker met huid en schelpen. Klein masker met polychromie. Beeld met twee gezichten. Drie maal kralen sieraden. Afmeting: 20 - 57 cm. In redelijk/goede staat....

Lot diversen met klokomranding, vazen, kan en keteltje
Startpreis 50 EUR

Lot diversen met Duitse klokomranding plated, twee jugendstil vazen uilendecor, koperen ketel en kan. Afmeting: 18 - 38 cm. In goede staat.

2x Kunststof bustes
Startpreis 50 EUR

Twee kunststof beschilderde bustes. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

2x Italiaans albast
Startpreis 50 EUR

Twee maal Italiaans albast. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tazza en een bal. Afmeting: Ø 8 - Ø 22 cm. In goede staat.

5x Olielampen
Startpreis 50 EUR

Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs baby bad, 1930
Startpreis 50 EUR

Voor-oorlogs uitklapbaar babybad in origineel Bijenkorf karton. Green Bay Box Compagny. Circa 1930. Afmeting: 30 x 77 x 43 cm. In goede staat.

Antieke olielamp, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke wit opaline-glazen tafel petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

29x 1 Cent 1913 t/m 1944
Startpreis 50 EUR

29x 1 Cent 1913 t/m 1944. Compleet. In goede staat.

Antiek Indonesisch kapmes, 1930
Startpreis 50 EUR

Groot antiek Indonesisch kapmes met hoornen heft en houten schede. Circa 1930. Afmeting: L 75 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke uurwerken (7x)
Startpreis 50 EUR

Lot (7x) oude/antieke uurwerken. Onder andere: regulateur werken. Niet getest. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

Junghans regulateur
Startpreis 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1920
Startpreis 50 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.

Amerikaanse tafelklok
Startpreis 50 EUR

Antieke Amerikaanse houtgestoken Ansonia tafelklok. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Venetiaans glazen wandklok
Startpreis 50 EUR

Venetiaanse glazen wandklok met halfuur-slag. Slinger mist. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 12 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke Duitse beukenhouten Junghans schoolklok. Circa 1900. Afmeting: ø 33 cm. Functie niet getest. In goede staat.

Electronisch Yamaha keyboard
Startpreis 50 EUR

Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Startpreis 50 EUR

Antieke spiegel met 19e eeuwse mahoniehouten lijst. Afmeting: H 95 x B 46 cm. In goede staat.

2x Afrikaanse bronzen beelden
Startpreis 50 EUR

Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Afrikaanse figuren. Eén maal figuur in de stijl van Modigliani. Afmeting: H 33 - 53 cm. In goede staat.

Kunstglazen eend in Murano-stijl
Startpreis 50 EUR

Grote kunstglazen Murano-stijl eend. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Kristalglazen fruitschaal
Startpreis 50 EUR

Grote kristalglazen fruitschaal in schuitvorm. Afmeting: 30 x 28 x 17 cm. In goede staat.

2x Kunstglazen katten
Startpreis 50 EUR

Twee moderne kunstglazen katten. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 24 - 26 cm. In goede staat.

4x Kunstglas
Startpreis 50 EUR

Vier maal glaswerk. Bestaande uit drie vazen en één Art Deco schaaltje. Eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.

Kunstglazen vaas
Startpreis 50 EUR

Zware moderne mondgeblazen glazen vaas met voorwerp. Kwalvormig binnenin. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x Ø 12 cm. In goede staat.

Moderne fruitschaal
Startpreis 50 EUR

Grote moderne glazen fruitschaal. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x Ø 50 cm. In goede staat.

Moderne vaas
Startpreis 50 EUR

Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Lot vazen, (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf vazen waaronder: vier maal oud/antiek glaswerk en één porseleinen vaas, Lichte VEB. Onder andere: opaline glas. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.

Duits warmhoud plateau
Startpreis 50 EUR

Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.

3x Delftse vazen
Startpreis 50 EUR

Drie antieke Fayence vazen, Delftse stijl met Florale/molen decors. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

5 Delen Delfts
Startpreis 50 EUR

Vijf delig Delfts Fayence. 20e Eeuw. Een schaal, drie borden en 1 pot oud Delfts. Afmeting: 20 -28 cm. In goede staat.

8x 2-Pas tegeltableau's
Startpreis 50 EUR

Acht maal 2-pas tegeltableau's met ambachten en spreuken. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt met G. Afmeting: 30 x 15 cm. In goede staat.