Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Kruideniersscheppen
Ergebnis: 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse koperen kruideniersscheppen met noten handvatten. Afmeting: 44 - 46 cm. In goede staat.

Grote lijst met stucwerk
Startpreis 120 EUR

Grote opengewerkte houten lijst met stucwerk. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Binnenmaat/spanning H 101 x B 71 cm. In goede staat.

Damasten servet, 1955
Startpreis 120 EUR

Damasten servet. Circa 1955. Ontwerp M.C. Escher. 1898 - 1972. Met zeepaarden/vissen decor. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.

Oud edelhert gewei
Ergebnis: 160 EUR

Oud edelhert op houten tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Ketel + stoof
Startpreis 40 EUR

Antieke messing theeketel met origineel comfoor + porseleinen handvatten. Circa 1880. Afmeting: 35 x Ø 25 cm. In goede staat.

Lot tin (10x)
Ergebnis: 110 EUR

Tien delen antiek tin. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Drie kruiken, inktpot, carbidlamp, tinnen borden en warmhouder. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.

Koperen boulloir
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuws koperen boulloir met houten handgrepen. Afmeting: 40 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Grote schemerlamp
Ergebnis: 40 EUR

Grote terracotta bronskleurige tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 60 cm. In goede staat.

2x Schemerlampen
Startpreis 30 EUR

Twee terracotta lampen met witte lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 x Ø 45 cm. In goede staat.

Houten wandversiering, 1920
Startpreis 110 EUR

Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.

3x Antieke ketels
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke 19e eeuwse ketels. Eén maal roodkoperen appelketel. Eén maal messing waterketel. Eén maal messing theepot. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

4x Kaarskandelaren
Ergebnis: 50 EUR

Vier diverse oude/antieke messing kandelaren. Bestaande uit: Renaissance-stijl, 19e eeuw. Gotische-stijl, 19e eeuw. Engels, 19e eeuw. Kleine kandelaar, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 53 cm. In goede staat.

Bakelieten telefoon
Ergebnis: 50 EUR

Telefoon met messing en bakeliet. Midden 20e eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 16 cm. In goede staat.

8x Speculaas/koek vormen
Ergebnis: 40 EUR

Acht stuks 19e eeuwse houten koekjes/speculaasvormen. Divers. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

5x Wandborden van koper
Startpreis 40 EUR

Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.

Kolenkit + emmer
Startpreis 40 EUR

Antieke kolenkit + bronzen emmer met smeedijzeren hengsel. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - Ø 32 cm. In goede staat.

2x Typemachines
Ergebnis: 70 EUR

Twee typemachines. 20e Eeuw. Waarvan één Continental rekentypemachine. En typemachine Everest Italië. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

4x Koper, divers
Ergebnis: 40 EUR

Vier maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Chocoladekan, schaal, vaas (zonder deksel) en hengselpan. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

2x Italiaans albast
Startpreis 50 EUR

Twee maal Italiaans albast. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tazza en een bal. Afmeting: Ø 8 - Ø 22 cm. In goede staat.

2 Antieke kaarskandelaren, 1870
Startpreis 260 EUR

Twee antieke bronskleurige compositie metalen kaarskandelaren met zwevende engelen. Circa 1870. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Bronzen inktstel
Ergebnis: 60 EUR

Antiek historisme messing inktstel met lakstempel. Glazen binnenhouders beschadigd. Circa 1880. Afmeting: 12 x 28 x 22 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse wandkandelaren
Startpreis 220 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Napoleon III wandkandelaren. Verguld en gepatineerd. Afmeting: 24 x 27 x 18 cm. In goede staat.

5x Schilderij lampjes
Ergebnis: 100 EUR

Vijf oude koperen schilderij belichtingslampjes. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.

2x Sabel + wandelstok
Ergebnis: 40 EUR

Decoratieve sabel en degen + vernikkelde wandelstok met olifantenkop. 20e Eeuw. Afmeting: L 91 - 105 cm. In goede staat.