Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.
Twee grote zilveren miniaturen, 835/000, met een ophaalbrug, 9,5x4x5cm, en een figuur bij bedstede. 6,5x6,5x4cm. MT.: Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. Totaal ca 116 gram. In goede staat
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser bij de branding. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Kristallen lepelvaas met zilveren rand met parelbewerking, 833/000, ø6x8cm, gevuld met 12 zilveren theelepels, Art Deco, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven. 11cm. ca 115 gram. In goede staat
Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Lot met zilveren bestekdelen, 833/000, met 11 taartvorkjes, 2 roomlepels en een taartschep versierd met een Louis XVI bewerking. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:H,I,J: 1917-1918-1919. 13-25 cm....
Pendant. Indonesische School. Circa 1970. Oude heer met hoed + oude dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met lederen bekleding. Houtgepind. Afmeting: 84 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Ton Meijer. Juillet 1939. 1892 - 1984. Le Solidor St. Servan. Franse kustplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, 3 lichts, ovaal met kantelrand, met strak gevormde armen, geplaatst op een ovale voet met kantelrand. MT.: Wolter Otto, Schwabisch Gmund. 21x7x10cm. ca. 158 gram. In goede...
Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.
Zilveren eierlepel, 833/000, met een bak voorzien van een geschulpte rand. De steel in gecontourneerd en versierd met graveerwerk. MT.: T.L.Uriot, Amsterdam jl.: S:1877. 20 cm. ca 53 gram. In goede st...
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Verso geparketteerd. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
A. Wulfse. 1896 - 1979. Pot met bloemen. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...
Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.
Sigarettenkoker en parfumflesje met zilver, 833/000. Lederen koker met stalen scharnier versierd met zilveren elementen voorzien van getrembleerde bewerking, 10x13x1,5cm, en een kristallen parfumflesj...
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Stadsgezicht Amsterdamse gracht met boten. Olieverf linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.
Drie antieke zilveren lepels met Haags Lofje. Mr. Hendrik Overhulsman-Amsterdam. Anno 1809 - 1810 en herkeurmerken. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 183 gram. In goede staat.
A. Durieux. (Alfred). 1921. 19e - 20e Eeuw. Herder met zijn schapen bij bosrand. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 27 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Rood van kleur. Rond gerafeld. Afmeting: 101 x 220 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.
Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000, Schaar met zilveren grepen, MT.: Weissich, Middelburg, 1817-1828, bevestigd aan een jasseronketting, voorzien van een rokhaak in schildvorm met ribdeco...
Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Beladen van Aken met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Gesigneerd Tilly Moes. Circa 1950. Zonnebloemen op vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinese/Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. Grote vaas heeft chip, verder in goede staat. Afmeting: 15 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee karaffen met zilver, 833/000. Karaf met een geëtste meanderbewerking voorzien van een zilveren kraag en dop en een ring met ketting. ø15x32cm en een karaf met greep en een geëtste florale bewerki...
A. Peczely. 1891 - 1963. Tsjechoslowakije. Figuren in een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Friese draadglas theebus met 835/000 zilveren montuur met dubbele parelrand en idem dop met parelrand. Mr. P.J. Bierenbrootspot & J.P. v.d. Starre-Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 12 cm.
Antiek Chinees porseleinen octagonale celadon vaas. Okerkleurig met craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met bomen. Met gave zwarte lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met in het midden een oud kussenvormig geslepen diamant met aan weerskanten 2 peervormig geslepen diamanten. Om deze middenstenen zitten 2 rand...
J.G. Gerstenhauer. 1858 - 1931. Schaal met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.
Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 strakke rozetten bezet met briljant geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,99 ct. Breedte ring 8,3 mm. ø 55, ca 4,3 gram...
18de Eeuwse, op eikenhout beschilderde Tryptichow ikoon, met 5 Heiligen voorstellingen. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 35x49x4 cm. In goede staat
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...