Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Collier van citrienkwarts met gouden hanger
Ergebnis: 220 EUR

Collier van citrienkwarts met gouden hanger en gouden slot, 585/000. Collier van gefacetteerde citrienkralen, ø 7,5mm, in het midden versierd met een gouden hartvormige hanger bezet met een rand en ee...

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een collier met bladhanger, een camee, armband met melksteen, een ring, knopbroche en een collier met gezaagde munthanger. Totaal ca 34 gram

Zilveren broche
Startpreis 50 EUR

Zilveren broche, 800/000, ovaal zilveren bewerkte rand met daarin een porseleinen plaquette met een deels geschilderde voorstelling met figuren. Enkele chips. 6,5x5,5cm. In redelijk goede staat.

Gouden oorknoppen met saffier en diamant
Ergebnis: 290 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Oorstekers met een witgouden dubbele rozet in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde saffier en daaromheen 24 singlecut geslepen diamantje...

Gouden broche met robijn en diamant
Ergebnis: 200 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamanten en robijn. Antieke broche bestaande uit een verlopende rij om -en-om bezet met rond gefacetteerde robijnen en diamanten met een oud briljant slijpsel. to...

Oorbellen en armband, Lapis Lazuli
Ergebnis: 40 EUR

Een paar oorhangers en een armband met lapis lazuli. Oorhangers met ronde zilveren knop met een lapis lazuli en daaronder een peervormige lapis lazuli met zilveren band, cm, en een armband van lapis l...

Lot met 9 snoeren zoetwaterparels
Startpreis 50 EUR

Lot met negen lossen snoeren met witte zoetwaterparels, ø ca 9 mm. lengte per snoer ca 39 cm. Nieuw

Grote Familie Verte vaas
Startpreis 150 EUR

Grote Chinees porseleinen zes-kantige Familie Verte vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 44 x 18,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Collier van parels en malachiet met goud
Startpreis 240 EUR

Collier van parels en malachiet voorzien van een gouden hanger en sluiting, 585/000. Collier van zoetwaterparels en malachiet, ø7mm, met gouden bollen. In het midden van het collier voorzien van een o...

Zilveren kruis met diamant
Startpreis 200 EUR

Zilveren collier en kruishanger, 925/000, met diamanten. Fijn gedraaid collier aan een kruis, iets gekruld, volledig bezet met diamanten. totaal ca 1,00 ct. P/K. Grootte 25x37mm, lengte 45 cm. ca 5,8 ...

Chinese kom
Ergebnis: 190 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: 7,6 x Ø 13 cm. In goede staat.

Granaat collier en broche
Ergebnis: 100 EUR

Collier met granaat en broche met carneool beiden met goud, 585/000. Collier van 2 rijen gefacetteerde granaatkralen ø6-8mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting met granaat, 36 cm, en een gouden sta...

Kantonese vaas
Ergebnis: 80 EUR

Mooie Chinees porseleinen vaas met Kantonees figuren decor en salamanders. 20e Eeuw. Afmeting: 36,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Budha-to-budha armband
Startpreis 450 EUR

Brede zilveren budha-to-budha armband, 925/000, met een platte gourmetschakel. Voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 23 mm. 24 cm. ca 150 gram. Duidelijke gebruikssporen, bekrast, verder in...

Grote Chinese vaas
Ergebnis: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.

Witgouden ring met roze saffier en diamant
Ergebnis: 275 EUR

Witgouden ring, 585/000, met roze saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde roze saffier, 8x6mm, 1,3 ct, met aan weerskanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ...

Antieke Chinese vaas
Startpreis 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Ingekort. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Collier en armband met 3-streng gitten
Startpreis 220 EUR

Collier en armband met 3 rijen gefacetteerde gitkralen, bevestigd aan een ovale zilveren sluiting met granaat. 22 en 47 cm.

Chinese bronzen vaas
Startpreis 50 EUR

Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

4x Imari (divers)
Ergebnis: 50 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

Tibetaans kistje
Ergebnis: 50 EUR

Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.

Antieke Hembrug sabel
Ergebnis: 110 EUR

Antiek Hembrug sabel. WO I ? Klewang, Nederlands Indië. Afmeting: L 74 cm. In goede staat.

Bronzen sierschotel Nuss
Ergebnis: 300 EUR

Duitse bronzen sierschaal. Gesigneerd Nuss 48. Fritz Nuss. Duitse School. 1907 - 1999. Rondom figuren/dieren decor. Afmeting: 5 x Ø 30,3 cm. In goede staat.

Zilveren cabaret, 1856
Startpreis 260 EUR

925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.