Vroeg 19e eeuws miniatuurschilderij met adelijke figuren/lanzen/jachthonden decor. Messing bewerkte lijst met adelijk familiewapen. Verso gegraveerd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Francine. 21e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H. Schlenk. 20e Eeuw. Elegant paar bij avond en rijtuig. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.
Twee kleine ovale schilderijtjes. 20e Eeuw. Portret jongen en meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.
K. Laan. Kees. 1902 - 1975. Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met paarden en geiten bij knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Hendrik Broer, 1929. 1886 - 1968. Art Deco landschap Giethoorn. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lektuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerderij met koeien. Beschadigingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Francois Nicot. 1873 - 1945. Franse School. Marokkaanse markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Piet Rackwitzs. 1892 - 1968. Huis met figuur aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Perzisch schilderij op zijde. 20e Eeuw. Hofhouding in landschap. Gouache op zijde. Afmeting: H 118 x B 86 cm. In goede staat.
Ketut Danawirawan Bali. Kaketoes in bloeiende boom. Batik op linnen. Afmeting: H 120 x B 85 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Lot met 6 zilveren ringen, met o.a. markesiet, onyx, zirconia;s parelmoer en parel. totaal ca 418,3 gram. Diverse gehaltes. In goede staat