Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamanten en robijn. Antieke broche bestaande uit een verlopende rij om -en-om bezet met rond gefacetteerde robijnen en diamanten met een oud briljant slijpsel. to...
Handgeknoopte Perzische loper. Geheel met ruit motief. In diverse kleuren. Rand iets gerafeld en kleed beetje sleets. Afmeting: 311 x 110 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Een paar oorhangers en een armband met lapis lazuli. Oorhangers met ronde zilveren knop met een lapis lazuli en daaronder een peervormige lapis lazuli met zilveren band, cm, en een armband van lapis l...
Voor-oorlogse bakelieten telefoon in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper in de kleurstelling bruin/zwart/creme. Afmeting: 237 x 95 cm. In redelijke staat.
Vier grote Chinees porseleinen plaquettes met Familie Rose berglandschap decor, tekst en signatuur. Met houten omlijsting. Afmeting: H 103 x B 39 cm. In goede staat.
Lot met negen lossen snoeren met witte zoetwaterparels, ø ca 9 mm. lengte per snoer ca 39 cm. Nieuw
Art Deco bronzen antilope op onyx basement. Ontwerp Pierre Le Faquays. Circa 1930. Afmeting: 22 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse grote lederen dokterstas. Afmeting: 35 x 60 x 25 cm. In zeer goede staat.
Collier van parels en malachiet voorzien van een gouden hanger en sluiting, 585/000. Collier van zoetwaterparels en malachiet, ø7mm, met gouden bollen. In het midden van het collier voorzien van een o...
Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.
Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.
Zilveren collier en kruishanger, 925/000, met diamanten. Fijn gedraaid collier aan een kruis, iets gekruld, volledig bezet met diamanten. totaal ca 1,00 ct. P/K. Grootte 25x37mm, lengte 45 cm. ca 5,8 ...
Collier met granaat en broche met carneool beiden met goud, 585/000. Collier van 2 rijen gefacetteerde granaatkralen ø6-8mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting met granaat, 36 cm, en een gouden sta...
Brede zilveren budha-to-budha armband, 925/000, met een platte gourmetschakel. Voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 23 mm. 24 cm. ca 150 gram. Duidelijke gebruikssporen, bekrast, verder in...
Witgouden ring, 585/000, met roze saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde roze saffier, 8x6mm, 1,3 ct, met aan weerskanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ...
Collier en armband met 3 rijen gefacetteerde gitkralen, bevestigd aan een ovale zilveren sluiting met granaat. 22 en 47 cm.
Antiek Hembrug sabel. WO I ? Klewang, Nederlands Indië. Afmeting: L 74 cm. In goede staat.
925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.
Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...