Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Antieke kop+schotels
Startpreis 50 EUR

Twee grote antieke Duitse/Franse porseleinen chocolademelk kop en schotels. Eén maal Empire handbeschilderd, goud sleets. Eén maal met vrouwen portret, circa 1900. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat...

Antieke miniatuur kop + schotel
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Duits porseleinen kinder kop + schotel. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Ergebnis: 180 EUR

Vijf-delig Delfts Fayence kaststel in Rococo-stijl . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 - 50 cm. In goede staat.

Lot Delfts Fayence borden (7x)
Startpreis 250 EUR

Zeven diverse antieke Delftse Fayence borden. 18e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: ø 17 - 26 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Delftse borden
Startpreis 200 EUR

Vijf stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Enkele randschades. Eén bord gemerkt. Afmeting: ø 22 - 23 cm. Verder in goede staat.

3-Delig Fayence kaststel
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuws drie-delig Delfts Fayence kaststel. Ongemerkt. Restauratie. Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Ergebnis: 950 EUR

Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt A.P.K. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd + kleinere randschades. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delfse tabakspot
Ergebnis: 110 EUR

Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met de drie eikels. Tabaksmerk Makuba. Afmeting: H 38 x ø 22 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Delfts borden
Startpreis 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Gemerkt de Bijl. Eén bord haarlijn + enkele chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

2-Delig Delfts kaststel
Startpreis 80 EUR

2-Delig Delfts keramieken kaststel met landschappen decor in coulissen. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 x ø 18 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Delftse borden
Ergebnis: 60 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor en oker rand. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 - 35 cm. In goede staat.

3x Antieke Delftse Fayence
Ergebnis: 190 EUR

Drie delen antieke Delftse blauw-witte Fayence. Bestaande uit: 18e Eeuwse natfruit lekschaal, gecontourneerd, enkele chips. 18e Eeuws gecontourneerd onderbord voor lekschaal. Eind 19e eeuws zes-kantig...

3-Delig Delfts kaststel
Ergebnis: 70 EUR

3-Delig Delfts Jugendstil keramieken kaststel met landschappen decors. Circa 1915. Eén oorvaas haarlijn. Afmeting: 32 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Delftse APK vaas
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Delftse Fayence APK gemerkte dekselvaas met leeuw/floraal decor. Zes-kantig. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse dekselbak
Ergebnis: 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence dekselbak met floraal/duif decor. Gemerkt met de pot. P. Parea 1759 + Delfts merkteken. Afmeting: 9 x 13,5 x 10 cm. In goede staat.

Antiek Delftse Fayence vaas
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Delftse Fayence vaas met landschap decor. Circa 1900. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen bisquit figuren
Ergebnis: 100 EUR

Twee grote bisquit porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dronken man in kruiwagen. Eén maal kaartspelende heren (vals spelen). Beide figuren gemerkt: Artistic Porcelain Poema design Emi...

Royal Copenhagen figuur
Startpreis 50 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

IJsbeer van Bing & Grøndahl
Ergebnis: 175 EUR

Grote Deense porseleinen Bing & Grøndahl ijsbeer. Nr. 1785 R. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 28 x 8 cm. In goede staat.

4x Porseleinen figuren
Ergebnis: 30 EUR

Vier porseleinen figuren. 20e Eeuw. Twee maal bisquit porseleinen dames, één arm gelijmd. Dame + heer met instrumenten, goed. Afmeting: 16 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Oude porseleinen figurengroep
Startpreis 60 EUR

Grote oude porseleinen figurengroep. Schakende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Ludwigsburg figuren
Startpreis 350 EUR

Duitse Ludwigsburg porseleinen dansende figuur. Nr. 7388A. Eerste helft 20e eeuw. Stukje stok onderkant mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Engelse keramieken figuren
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.

Lladro figuur
Ergebnis: 130 EUR

Groot Spaans porseleinen Lladro figuur. Handwerkende vrouw op stoel. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Antieke keramieken buste, 1900
Startpreis 125 EUR

Antieke keramieken buste van een oude dame met roos. Circa 1900. Ongesigneerd. Roos licht beschadigd. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen figuren
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.

Antiek gipsen figuur
Ergebnis: 250 EUR

Groot antiek gipsen figuur. Griekse vrouw. Was lampenvoet. Circa 1900. Bij hand beschadigd. Afmeting: H 110 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Engelse Staffordshire honden
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Engelse keramieken Staffordshire honden. Circa 1900. Afmeting: 23 x 16 x 11 cm. In goede staat.

3x Antieke bisquit figuren
Ergebnis: 50 EUR

Drie antieke porseleinen bisquit figuren. Ansbach? Circa 1900. Duitsland. Bestaande uit: Twee engelen, minimale chip. Dame, arm mist. Heer, vinger mist, twee chips. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/g...

Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startpreis 75 EUR

Antieke Royal Dux porseleinen schaal met wolf. Circa 1915. Jugendstil. Afmeting: 14 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Parapluhouder, Petrus Regout
Ergebnis: 90 EUR

Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Delftse schenkkan
Ergebnis: 120 EUR

Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

3x Antiek Hollands aardewerk
Startpreis 60 EUR

3x Antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. 1x Makkumer test, handbeschilderd landschappen decor, zeldzaam, goed. 1x Gouda plateel sierschotel, randschade. 1x Regout vleesschaal met landschap decor, goe...

5x Sculpturen Lou Schwirtz
Startpreis 100 EUR

Vijf sculpturen van Lou Schwirtz. 1928 - . Onder andere: wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, schuit-vormige sculptuur met spijlen. 60er-Jaren. Af...

17e - 18e Eeuws Delfts-blauw wijwaterbakje
Ergebnis: 120 EUR

Zeldzaam 17e - 18e eeuws Delfts-blauw Fayence wijwater-wandbakje met engelen en heilig kruis. Afmeting: 16 x 9 x 5 cm. In goede staat.

2 Delen aardewerk
Startpreis 35 EUR

Twee delen aardewerk. Bestaande uit: Engels terracotta wandbord, Olde London street. Circa 1900. Chip + haarlijn. Groen geglazuurde kan met bodemmerk. 20e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: 21 x ø ...

18e Eeuwse Delftse schotel
Startpreis 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Jugendstil vaas
Ergebnis: 180 EUR

Grote porseleinen Jugendstil vaas met floraal en goudfazanten decor. Gemerkt Rozenburg Den Haag 737 H. Vermoedelijk naar Rozenburg. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

4x Antieke bisquit porselein
Ergebnis: 50 EUR

Vier maal antiek bisquit porselein. Groen-wit. Genummerd. Circa 1915. Jongen met mandoline. Hand beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 18 - 21 cm.

Royal Albert servies
Ergebnis: 425 EUR

Uitgebreid Royal Albert porseleinen koffie-thee servies. Decor Moonlight Rose. Bestaande uit: Theepot + theelicht, cakeschaal, melk/suiker set, cake-bordjes, 18x theekopjes + schotels, 3x mocca-koppen...

Majolica bloempot
Ergebnis: 180 EUR

Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.

4x Japanse porseleinen schotels
Ergebnis: 100 EUR

Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.

2x Franse bloempotten + schotels
Ergebnis: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Franse gemerkte handbeschilderde porseleinen bloempotten met onderschotels. Diverse blindmerken + goud decor. Afmeting: H 17 x ø 18 cm. In goede staat.

Franse vaas
Ergebnis: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Haarlijn. Afmeting: H 43 cm. In redelijke staat.

Franse petroleumlamp
Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen petroleumlamp. Handbeschilderd. Gerestaureerd. Afmeting: H 58 cm. In redelijk/goede staat.

Lot keramiek koningshuis (5x)
Startpreis 80 EUR

Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

2x Antieke rijstkommen
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke porseleinen rijstkommen. Eén maal 18e eeuw, Amsterdams Bont, landschap met figuren/huizen/goud decor. Eén maal Imari, floraal decor, één chip. Afmeting: ø 13,5 -14,5 cm. In redelijk/goede...

Societé Maastricht vaas, 1910
Startpreis 40 EUR

Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.