Hollandse antieke platelen schenkkan van De Distel (Amsterdam). Polychrome, Art Deco. Circa 1920. Schilder D.Z. Nr. 69/Leci. Haarlijnen in handvat. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Set van geelgouden sieraden met diamant, 585/000, bestaande uit een hanger, een ring en oorknoppen met een witgouden halve maan bezet met een briljant geslepen diamant. totaal ca 0,16 ct. ø 56, lengte...
Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke C.J. Lanoij glazen bolvazen. Circa 1919. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met zes tekens bodemmerk. Met figuren/floraal decor. Afmeting: 21 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse porseleinen schotel met bodemmerk en roofvogel in boom. Afmeting: 11 x 66 cm ø. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse glazen bruidskaraf met dubbele oorgrepen, opgelegde slingers en diverse gematteerde gegraveerde afbeeldingen. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 13 x 32 cm. In goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse gravures stadsgezichten Kopenhagen. Door Johan Jacob Bruun. 1715 - 1789. Gravures op papier. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.
Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.
Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000, een paar rechthoekige manchetknopen met barnsteen en een paar gehamerde manchetknopen in driehoekige vorm bezet met een koraal. totaal ca 21,6 gram. 20-25mm....
C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte klapmuts kom, met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 9,5 x 20,8 cm ø. In goede staat.
Groot antiek Frans figuur. Henry Fugere. 1872 - 1944. Fluitspelende man. Fluit mist. Geplaatst op een marmeren basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen olielamp met vergulde monturen. Voet verbogen. Afmeting: 77 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.