Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Franse gestoken garderobe, 1880
Ergebnis: 180 EUR

Grote antieke Franse eikenhouten gestoken garderobe met koperen kleerhaken, ranken en koppen. Circa 1880. Stukje lijst af. Afmeting: 202 x 115 x 36 cm. In goede staat.

Antieke Spaanse salontafel
Startpreis 200 EUR

Antieke Spaanse salontafel met taps toelopende poten, met lade. Afmeting: 172 x 76 x 53 cm. In goede staat.

Antieke wortelnoten commode
Startpreis 200 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten dubbelgebogen 4-laden commode met messing beslag. Circa 1800. Sloten en bovenblad vernieuwd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 80 x 48 cm. In goede staat.

Hang vitrine, 19e eeuw
Startpreis 150 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs hangvitrine. Afmeting: 145 x 95 x 37 cm. In goede staat.

Willem III naaitafel (noten)
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse Willem III naaitafel met gecontourneerd blad en gebogen laden. Circa 1860. Afmeting: 78 x 60 x 46 cm. In goede staat.

Antieke Engelse handwerktafel, 1880
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten handwerktafel met lade en opbergvakken. Circa 1880. Afmeting: 75 x 85 x 45 cm. In goede staat.

Louis Philippe wandtafel, 1860
Ergebnis: 135 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe wandtafel met lade en etage. Circa 1860. Afmeting: 76 x 68 x 40 cm. In goede staat.

Louis Philippe speeltafel, 1860
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 79 x 83 x 44 cm / 79 x 83 x 88 cm. In goede staat.

Louis Philippe wandkast, 1860
Startpreis 50 EUR

Kleine 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe één-deurs wandkast. Circa 1860. Afmeting: 69 x 55 x 25 cm. In goede staat.

Wortelnoten hangkastje
Ergebnis: 40 EUR

Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 67 x 20 cm. In goede staat.

Mahonie klapbuffet
Ergebnis: 250 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.

Spiegel met console, 1830
Startpreis 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten spiegel met console en intarsia. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 60 x 33 x 255 cm. In goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startpreis 100 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.

Engelse eettafel, 20e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 104 x 150 cm. In goede staat.

Orgelgebogen commode, 18e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.

Eiken Empire commode, 1800
Ergebnis: 120 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden commode met gecontourneerd blad en origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 81 x 85 x 50 cm. In goede staat.

Antiek damesschrijfbureau + stoel
Ergebnis: 80 EUR

Antiek Hollands Louis Philippe wit damesschrijfbureau met stoel. Circa 1860. Afmeting: 108 x 85 x 53 cm. In goede staat.

Antieke mahonie tafel, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antieke mahonietafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 90 x 64 cm. In goede staat.

Vitrinekast, gebogen glas
Ergebnis: 150 EUR

Twee-delige wortelnoten vitrinekast met gebogen glas en glasplaten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 215 x 145 x 53 cm. In goede staat.

Antieke mahonie tafel
Ergebnis: 90 EUR

Antieke mahoniehouten ovale Empire tafel met vier klauwpoten. Circa 1820 - 1830. Afmeting: 77 x 84 x 115 cm. In goede staat.

Franse boekenkast, 19e eeuw
Startpreis 450 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten gestoken boekenkast met ranken, figuren en fruit. Bovenblad iets verbogen. kast gerestaureerd recent. Afmeting: 180 x 113 x 42 cm. In goede staat.

Mahonie klapsalontafel met lade
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten klapsalontafel met lade. Circa 1880. Vlekken blad. Afmeting: 61 x 103 x 59 cm / 61 x 103 x 109 cm. In redelijk goede staat.

Engelse mahonie klaptafel
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel met gecontourneerd blad en snijwerk. Y-spant poot. Krimpnaad in blad. Afmeting: 75 x 63 x 142 cm / 75 x 63 x 82 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie spiegel met etages
Ergebnis: 45 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse spiegel met etages en kroon. Afmeting: 160 x 120 x 20 cm. In redelijk/goede staat.