30-er Jaren handgeschilderde KLM reclame ontwerp 'De tijd vliegt'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken Heilig kruis met inri + doodshoofd. Doden herdenkingskruis. Afmeting: 44 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Jaren '60 blikken globe. Chad Valley made in England. Hofleverancier. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In zeer goede staat.
Zilveren gembercouvert, 833/000, met filetrand, MT.: J.H. Eversbag & D. van Outvorst, Amsterdam, jl.:f:1890 ,17 cm, in cassette. En een taartschep met een opengewerkte gecontourneerde schep, met een d...
Choker, 333/000, met stenen. Ankercollier met in het midden een staafje met daaraan 2 rond gefacetteerde steentjes en onderaan een peervormig gefacetteerde steen. 44 cm. ca 1,6 gram. In goede staat
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Djokja zilveren schalen, bakje en vingerhoed, 800/000. Grote ronde zilveren Djokja schaal, 800/000, met accolade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. ø 28 cm, een ovaal schaaltje, 21x10 en een hoog ...
Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren inktstel. In Barokstijl, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. Met 2 inktpotten. Voorzien van Pseudokeuren. 84 zolotniks ( 875/000) z...
Saffier, ovaal gefactteerd, 4,52 ct, met een groen blauwe kleur. Voorzien IGI certificaat.
Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...
Zilveren theezeef en suikerschep, 833/000, met ivoren greep. 11-14cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met robijnen. Ring met een markiesvormige rozet bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 18x14mm. ca 3,3 gram. ø 53. In goede staat
J. Damstra. Hollandse School. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 18,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Twee zilveren staande miniatuur klokjes, 833/000, staande klok met atlas en slinger en een staande klok met witte aangetaste wijzerplaat met kuif. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm. In redelijk goe...
Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...
Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...
Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat
Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi La Royale platinum". Platinum pen, rondom gegraveerd en met diamanten rand op het uiteinde. Nr. 30/99 met originele doos en papieren. In zeer g...