Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot oude/antieke reclame blikken (21x)
Ergebnis: 120 EUR

Lot van éénentwintig oude/antieke reclame voorraadblikken. Divers. Onder andere: Stroop, Flipje, snoep, chocolade et cetera. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke terracotta dames buste
Ergebnis: 550 EUR

Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil tegels
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Oude bronzen boeddha
Startpreis 1.000 EUR

Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startpreis 1.500 EUR

Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot tin/koper (7x)
Ergebnis: 110 EUR

Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

2 Visbestekken in cassette
Startpreis 50 EUR

Twee visbestekken, plated met benen heften, in cassette. Eén cassette bestaand uit een serveercouvert en 6 messen en vorken. En een cassette met 6 viscouverts met benen heften. In goede staat.

Chinees bord
Ergebnis: 140 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met vogels in boom decor. Afmeting: 6 x 29,8 cm ø. In goede staat.

Lot antieke/oude houten doorlopers etc.
Ergebnis: 30 EUR

Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.

Antieke houten schooltas
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord, 19e - 20e eeuw
Startpreis 200 EUR

19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor en bodemmerk. Gecontourneerd. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Grote Japanse Kakimon kom, 17e-18e eeuw
Startpreis 800 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Japanse Kakiemon porseleinen kom met aardbeien decor. Met bodemmerk. Professioneel gerestaureerd. Octagonaal. Afmeting: 10 x 21 x 21 cm. In goede staat.

Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800
Ergebnis: 400 EUR

Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats
Ergebnis: 190 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Antiek emaille bord Torpedo
Ergebnis: 170 EUR

Zeldzaam antiek emaille reclamebord (voor fietsen) van Torpedo Vrijwiel-Remnaaf. Voor 1930. Bijschildering langs de kanten. Afmeting: 50 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Diecast spaarautomaat
Startpreis 60 EUR

Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.

IJzeren kluis, 19e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.

Oude paspop
Ergebnis: 200 EUR

Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.

3x Antieke voorraadblikken
Ergebnis: 150 EUR

Drie antieke kruideniersvoorraadblikken. Eén maal De Bruyns Koffie/Thee Tilburg. Eén maal Sonja Koffie/Thee. Eén maal KEG's Koffie-Zaandam. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijke staat.

E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau
Ergebnis: 375 EUR

E. Lermer. 1924 - ......... Duitse School. Kosmische prägung Jungfrau. (DM 12.000,=) Olieverf op paneel. Afmeting: 120 x 70 cm. In goede staat.

6x Voor-oorlogse spaarpotten
Ergebnis: 90 EUR

Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Ergebnis: 80 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....

Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startpreis 1.000 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.