Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke menage, 1900
Ergebnis: 90 EUR

Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Kristallen koekjestrommels
Ergebnis: 70 EUR

Twee grote kristallen koekjesdeksel-trommels. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In goede staat.

Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw
Ergebnis: 235 EUR

Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 25 EUR

Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een collier met hanger en een ovaal gourmetcollier. ca 25 gram.

2 Visbestekken in cassette
Startpreis 50 EUR

Twee visbestekken, plated met benen heften, in cassette. Eén cassette bestaand uit een serveercouvert en 6 messen en vorken. En een cassette met 6 viscouverts met benen heften. In goede staat.

Eiken secretaire, 19e eeuw
Ergebnis: 130 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.

Zilveren ring bergkristal en zirconia
Ergebnis: 50 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met gesneden bergkristal versierd met zilveren elementen met zirconia's. breedte 20 mm, ø 56, ca 14 gram. Nieuw

2x Houten speelgoed
Startpreis 70 EUR

Twee oude houten speelgoed figuren met beweegbare ledematen. 50-er/60-er Jaren. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

Trix H0 22587 Ae 8/14 11801
Ergebnis: 75 EUR

Trix H0 22587 Dubbele lok Ae 8/14 11801 met originele verpakking en in goede staat.

Antieke houten schooltas
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1860
Startpreis 400 EUR

Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.

Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890
Startpreis 200 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890. Een porseleinen hoofd met glazen ogen en een haren pruik. Een geleed lijf en antieke kleding van wafelpiqué. Duitsland ca. 1890. Lengte 68 cm.

Oude Diecast spaarautomaat
Startpreis 60 EUR

Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.

Zilveren miniatuur stoelklok
Startpreis 140 EUR

Zilveren miniatuur stoelklok, 833/000, met gezaagde vazen. MT.: J.M. van Waveren, Haarlem. jl.:q:1976. 10x5cm. ca 51 gram. In goede staat

6x Voor-oorlogse spaarpotten
Ergebnis: 90 EUR

Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910
Ergebnis: 360 EUR

Zeldzame antieke Duitse echt huid lederen speelgoed koe met hoornen. Geplaatst op houten basement met ijzeren wielen. Afmeting: 63 x 80 x 30 cm. In goede staat.

2x Kandelaren, 1850
Startpreis 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

6 Zakhorloges
Startpreis 80 EUR

Lot met zes zakhorloges, mechanisch, diverse modellen, waarvan één zilveren, met 2 kettingen. Eén horloge mist de wijzers en het glas. ø 38-48mm.

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Ergebnis: 80 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....

Gouden zakhorloge met slagwerk
Ergebnis: 900 EUR

Bijzonder geelgouden zakhorloge met slagwerk, 750/000, met metalen stofdeksel en grijs bewerkte wijzerplaat. De kast van het horloge is voorzien van een spiraalvormige guilloche bewerking. Gestempeld ...

Antieke Renaissance wandschotel
Ergebnis: 40 EUR

Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.

Mooie armleunstoel, 1860
Startpreis 125 EUR

Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.

Antiek Louis Seize secretaire
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.

Secretaire met intarsia
Startpreis 850 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.