Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden ring met robijn en diamant
Startpreis 350 EUR

Elegante geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt, in een geelgouden gladomzetting. Om de diamant zit een ovale rand ...

Engelse eiken kist, 18e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Chinese gemberpot met bloemen en ranken decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 12 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren armband
Startpreis 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met 3 bewerkte gevlochten banden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm. breedte 9 mm. ca 23,4 gram. In goede staat

Decoratieve wereldglobe op standaard
Ergebnis: 60 EUR

Decoratieve wereldglobe op houten standaard. Met messing versieringen. Globe met reliëf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 41 cm ø. In goede staat.

Miniatuur modelkastje, 19e eeuw
Ergebnis: 72 EUR

19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.

Lot met diverse edelstenen
Startpreis 45 EUR

Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.

Chinese Sang du Boeuf schotel
Startpreis 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.

Groot edelhertengewei
Startpreis 150 EUR

Groot oud edelhertengewei. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 47 cm. In goede staat.

Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.

Zilveren horloge blauwe plaat
Ergebnis: 55 EUR

Zilveren horloge, 925/000, mechanisch, met vierkante opengewerkte kast met blauwe wijzerplaat, bevestigd aan een bijbehorende zilveren band in gelijke schakel met klipsluiting. Breedte 18-25mm, lengte...

Renaissance-stijl tafelbel, 1900
Startpreis 120 EUR

Renaissance-stijl tafelbel met apostelen en godslampen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,5 x 10 cm ø. In goede staat.

Antieke handwerktafel, 1880
Startpreis 100 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.

Zilveren ring, tijgeroog
Startpreis 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, spiraalvormig met 2 tijgeroogkralen, ø 9 mm. ø 53 ca 6,2 gram. In goede staat

2x Antieke kandelaren, 1800
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke messing kaarskandelaren, waarvan één gerepareerd en verbogen. Circa 1800. Afmeting: 29 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900
Ergebnis: 150 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Zilveren ring met diamant
Ergebnis: 50 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw

Mahonie theekist, 19e eeuw
Startpreis 160 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.

2x Oude Diecast spaarautomaten
Startpreis 60 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

2x Oosters brons
Startpreis 60 EUR

Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Kabinet mahonie, 1850
Ergebnis: 325 EUR

Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.

C. Koppenol, Boeren dorpsstraat met paard en ruiter
Startpreis 350 EUR

C. Koppenol. Nagesigneerd. Boeren dorpsstraat met paard en ruiter. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 200 x 142 cm
Ergebnis: 450 EUR

Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.