Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Antieke petroleumlamp, 1900
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Bestaande uit: Wit opaline-glas beschilderd floraal, kap kapot + bewerkte messing voet met groen glazen reservoir. Afmeting: H 53 - 54 cm. In redelijk/goede s...

19e Eeuwse stoof (zonder ketel)
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing banden en hengsel. Afmeting: 33 x 40 x 29 cm. In goede staat.

Oud/antiek kruideniersblik, 1915
Ergebnis: 30 EUR

Groot antiek kruideniers voorraadblik. Circa 1915. Pudding fabriek A.J. Polak Groningen. Scharnieren defect. Afmeting: 30 x 46 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Art Nouveau pianokandelaren
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke Jugendstil pianokaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 25 x 8 x 12 cm. In goede staat.

Postzegeldoos+pennenbakje
Ergebnis: 30 EUR

Bronzen drie-vaks postzegelsdoosje met klepdeksel + glazen pennenbakje met gemerkt fraai gedreven bronskleurig deksel. Circa 1920. Afmeting: 13 x 9 x 6 cm / 14 x 5 x 4 cm. In goede staat.

Grote appelketel, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Hollandse roodkoperen appelketel. Afmeting: 31 x 27 cm ø. In goede staat.

5x Oude waaiers, 20e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Vijf oude waaiers. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Europees handgeschilderd, litho. Twee maal Chinees/Japans. Eén maal Spaans drukwerk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

Antieke ivoren toneelkijker, 1900
Ergebnis: 30 EUR

Antieke ivoren toneelkijker. Paar haarscheuren. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 4 cm. In goede staat.

2x Mahjong spellen
Ergebnis: 30 EUR

Twee oude Chinese Mahjong spelen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 34 x 7 cm. In goede staat.

Staande petroleumlamp
Ergebnis: 30 EUR

Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Bronzen Chinese vaas, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen Chinese vaas met abrikozenbomen en vogel decor. Eén deuk. Afmeting: 32 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Plated, vergulde tafellampen
Ergebnis: 30 EUR

Twee plated en vergulde tafellampen. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Zaanse klok
Ergebnis: 30 EUR

Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1920
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Eiken pendule, 1920
Ergebnis: 30 EUR

Eikenhouten pendule met halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1920. Afmeting: 32 x 61 x 15 cm. In goede staat.

2x Engelse uurwerken, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse uurwerken met beschilderde wijzerplaten. Afmeting: 15 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke regulateur, 1890
Ergebnis: 30 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Bekroning niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Moderne spiegel
Ergebnis: 30 EUR

Moderne facet geslepen spiegel met brons-kleurige houten lijst. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.

2 Antieke tafeltjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke notenhouten bijzettafeltjes. Afmeting: 51 x 40 x 32 cm. In goede staat.

Antieke ovale spiegel
Ergebnis: 30 EUR

Antieke ovale zwarte spiegel met bewerkte rand en facet geslepen spiegel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1920
Ergebnis: 30 EUR

Antieke pianokruk met vier zuilen. Verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 54 x 37 cm ø. In goede staat.

Eiken piano
Ergebnis: 30 EUR

Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.

2x antieke Engelse stoel, 1880
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 160 x 97 cm
Ergebnis: 30 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren zwart/rood/creme, florale decor. Afmeting: 160 x 97 cm. In goede staat.