Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Koperwerk, 19e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.

Pennenset Parker
Ergebnis: 35 EUR

Pennenset met 3 pennen; een goldplated parker balpen met lijnbewerking, een goldplated potlood met banenbewerking en een zilveren pen met verschillende kleuren inkt. Voorzien van guiloche bewerking.

Stickbarometer, 1900
Ergebnis: 35 EUR

Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

2x Oude Afrikaanse maskers
Ergebnis: 35 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.

2 Dozen domino stenen
Ergebnis: 35 EUR

Twee dozen met oude domino stenen met been. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

19e Eeuwse theestoof
Ergebnis: 35 EUR

19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse trekpot (gietijzer)
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Antiek kopergeslagen
Ergebnis: 35 EUR

Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...

Plated champagne-set
Ergebnis: 35 EUR

Vier oude plated champagne coups Beyca Spain, met daarbij een chrome champagne koeler. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 77 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek koperwerk
Ergebnis: 35 EUR

Drie maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Doofpot, 19e eeuw + ketel, circa 1900 + schildersezel, 21e eeuw. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.

Lot koperwerk, 19e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

Lot koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote appelketel, beddepan, eikenhouten emmer met koperen banden. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.

Antiek paardentuig, 1900
Ergebnis: 35 EUR

Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.

Antieke zender apparatuur, Duits
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oud tin
Ergebnis: 35 EUR

Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...

3x Antieke toneelkijkers
Ergebnis: 35 EUR

Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse weegschaal, 1900
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.

5x Divers oud/antiek koperwerk
Ergebnis: 35 EUR

Vijf maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee kraagkandelaren, 20e eeuw. Eén doofpot, 19e eeuw. Eén theestoof, 19e eeuw. Eén steel-waterkan, 19e eeuw. Afmeting: 17 - 45 cm. In goede staat.

Marokkaanse dolk
Ergebnis: 35 EUR

Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

West Minster bimbam klok
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Vedette Westminster kwartierslag eikenhouten regulateur. Circa 1920. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1880
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk, 1910
Ergebnis: 35 EUR

Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.

Antieke poppenstoel, 1900
Ergebnis: 35 EUR

Antieke beukenhouten poppenstoel met gietijzeren wieltjes. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 64 x 31 x 21 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Eend
Ergebnis: 35 EUR

Antiek bronzen eend op bronzen basement. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 5 cm. In goede staat.

Christofle patrijs + glazen koets
Ergebnis: 35 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. Christofle + glazen koets. Christofle plated patrijs + glazen koets met 22 karaat vergulding. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.