Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot diversen, China
Ergebnis: 40 EUR

Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930
Ergebnis: 40 EUR

Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...

Perzische kruik
Ergebnis: 40 EUR

Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Japans, divers
Ergebnis: 39 EUR

Drie maal Japans. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee maal Satsuma vazen met figuren en floraal decor + houten sieradenkistje met messing beslag/slot en natuurstenen medaillons. Afmeting: 22 - ...

Zilveren armband met zirconia
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren schakelarmband, 925/000, met rechthoekig gecontourneerde schakels, om en om, volledig bezet met zirconia's. Breedte 13mm. lengte 20 cm. ca 23 gram. In goede staat

Zilveren ring met zwarte inleg
Ergebnis: 35 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met zwart emaille en een ronde kop ingelegd met een bloemvorm met zirconia's. ø kop 20mm, ø 57 in goede staat.

Zilveren hanger en oorclips barnsteen
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat

Kralencollier van barnsteen.
Ergebnis: 35 EUR

Een collier met rechthoekige en kubusvormige kralen. 22x8x8mm en 7x7x7mm. Met ovale draaisluiting uit barnsteen. Lengte 42 cm. ca 45 gram. In goede staat

Zilveren bedelarmband
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren close for ever armband met 9 bedels. ca 18 gram. In goede staat

Zilveren lepels & beursje
Ergebnis: 35 EUR

Lot met 8 zilveren lepels met peervormige bak, 11 cm, en een gevlochten beursje, 5,5x5,5cm. Totaal ca 84 gram. In goede staat

Zilveren armband
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren slavenband, 835/000, met olifanten. Voorzien van scharnier en bakslot met veiligheid. Breedte 12 mm. 61x56 mm. ca 23,9 gram. In goede staat

Lot zilveren lepels
Ergebnis: 35 EUR

Lot met 7 zilveren lepels, 833/000, met 6 theelepels en een suikerlepel met bokkepoot. Totaal 80 gram. 11,5-13 cm. In goede staat

Zilveren creolen met zwarte diamant
Ergebnis: 35 EUR

Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met 2 kleine zwarte diamanten. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw

Zilveren collier met roze zirconia's
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren slangcollier, 925/000, versierd met een Y-vormige hanger met roze zirconia's. 40 cm. ca 28 gram. In goede staat

Zilveren jamlepel+roomlepel
Ergebnis: 35 EUR

835/000 Zilveren jamlepel met lang bewerkte steel. Mr. Gerritsen en van Kempen - Zeist. Anno 1945 - 1946. En een roomlepel met zwaan. Op de steel reparatie. Anno 1892. Afmeting: L 18 cm / L 11 cm. Cir...

Ring met paarse steen
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren ring met ronde gefacetteerde paarse steen versierd met een vlinder en een rand bezet met zirconia's. ø52 In goede staat

Zilver medaillon met figuur
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren vergulde medaillon, 935/00, ovaal model met aan de voorzijde een afbeelding van een dame in wit emaille. 38x62mm, inclusief hangeroog.

Zilveren cakevork+roomlepel
Ergebnis: 35 EUR

835/000 Zilveren cakevork. Mr. A. Pluut - Schoonhoven. Anno 1945 - 1946. En een 835/000 zilveren roomlepel. Mr. J. Schijfsma - Sneek. Circa 1946. Beiden met florale opengewerkte steel. Cakevork met te...

Zilv. dessertlepel + suikerschep
Ergebnis: 35 EUR

835/000 Zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en streepagaten steel. En een antieke 925/000 zilveren dessertlepel met spatelheft. Londen. Anno 1821. Afmeting: circa 13 cm / 14 cm. In goede s...

Zilv. veterhaak+notenkrabber
Ergebnis: 35 EUR

Veterhaak met fraai bewerkt 925/000 zilveren heft. Chester. Anno 1909. En een 835/000 zilveren notenkrabber, heft met parelrand. Mr. C. J. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: 18 cm / 14 cm. In goede...

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit oorstekers, medaillon, oorhangers, ring en armband. Totaal ca 22 gram.

Oud mozaïek portret, Griekse dame
Ergebnis: 35 EUR

Oud mozaïek portret in houten lijst. Griekse dame. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.

J. Westendorp, Stilleven met vaas
Ergebnis: 35 EUR

J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.