Zilveren choker, 925/000, Y-model met 2 rozetten, 20x17,5mm, bezet met een ovaal gefacetteerde citrien met daaromheen een rand met zirconia's. Het geheel is bevestigd aan een fijn ankercollier. 45 cm....
Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egyptische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca ...
Geelgouden ring, 585/000, met witgouden zetkast met een briljant geslepen diamantje, 0,02 ct, met een opengewerkte band met ruitpatroon. Breedte 4,5mm, ca 2 gram. ø 55. In goede staat
Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Oude Oosterse messing wierookbrander en grote brons gegoten aap. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 835/000, gemaakt uit maanvormige schakels versierd met filigrain. Breedte 23 mm. Lengte 20,5cm. Voorzien van bakslot. ca 28,8 gram. In goede staat
Grote geelgouden broche, 585/000, met prachtige uitgesneden schelpcamee 9 gegraveerd: Cut by Giansanti, Naples 1874. De broche is versierd met een getorste rand. Klein stukje langs de rand van de came...
Zilveren loddereindoosje, 833/000, hartvormig gecontourneerd model met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Nijman, Kampen. jl.:X:1832
Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.
Lot zilveren sieraden bestaande uit oorstekers, medaillon, oorhangers, ring en armband. Totaal ca 22 gram.
Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...
Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.
H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.