Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Trix H0 22736, Re 460 033-4 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4346, DB 111 133-5 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4347, DB 111 036-0 met originele verpakking en in goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Roco H0 62437, E-Lok DB AG 155 214-0 met originele verpakking en in goede staat.
2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat
Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Dante. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Dame op rotsblok. Met gietstempel, J.A. Bleuf & Rouard Fondeurs Paris. Met signatuur Felix Desruelles. Afmeting: 57 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Chinese houtgestoken boeddha op console. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Antieke broche, zilver met goud voorzien van een rozet met diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13 mm. De steker van de broche ontbreekt. 64 mm. ca 5,4 gram . Verder in goede staat
Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...
Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.