Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Oude/antieke bronzen boeddha
Startpreis 250 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen staande boeddha op lotusbloem. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Bronze adelaar
Ergebnis: 375 EUR

Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Bronze adelaar
Ergebnis: 350 EUR

Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen dames torso, Maillol
Ergebnis: 140 EUR

Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Bronzen dames torso, Maillol
Ergebnis: 260 EUR

Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Antieke Franse damesbuste, 1900
Ergebnis: 250 EUR

Grote antieke Franse damesbuste. Circa 1900. Bronskleurig gepatineerd. Monogram deposé 597. Minimale beschadigingen. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Antiek albasten figuur, 1900
Startpreis 425 EUR

Groot antiek albasten figuur. Jongen met vis op rotsblok. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Bronzen buste, Troelstra
Startpreis 200 EUR

Bronzen buste Pieter Jelles Troelstra uit 1935. Op marmeren basement. Afmeting: 28 x 27 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Japanse plaquette
Startpreis 125 EUR

Antieke Japanse metalen plaquette. Gesigneerd G.V. Circa 1900. Japanse man. Afmeting: 30 x 29 x 0,8 cm. In goede staat.

Frans beeld, Boeren meisje
Startpreis 100 EUR

Antiek Frans beeld. Compositie metaal. Circa 1890. Gesigneerd Rancoulet. Frans boeren meisje met picknickmand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Gesigneerd Marbell figuur
Ergebnis: 40 EUR

Groot modern stenen figuur (granulaat) met messing. Gesigneerd Marbell Belgium. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Bronzen masker, Albert Schweitzer
Startpreis 110 EUR

Groot bronzen masker, Albert Schweitzer, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Bronzen hertenkop
Startpreis 275 EUR

Grote bronzen edelhertenkop op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 46 x 30 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur 1880, Schaatser
Ergebnis: 85 EUR

Antieke bronzen schaatser met Friese doorlopers op marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Vergulde Franse terracotta kraai
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde Franse terracotta kraai. Onduidelijk gesigneerd. Stukje staart af. Breuklijn bodem. Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese bronzen boeddha
Ergebnis: 150 EUR

Grote oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Houtgesneden Madonna
Startpreis 175 EUR

Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Bronzen beeld 1920, Baby
Startpreis 90 EUR

Antiek bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Ridder op paard
Startpreis 375 EUR

19e Eeuws bronzen beeld. Ridder te paard met diverse wapens + schild. Osmaanse krijger. Afmeting: 41 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd van der Straeten. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Bronzen uil
Ergebnis: 330 EUR

Bronzen Art Deco-stijl uil. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. de Coste. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

3x Boeddha beeld
Ergebnis: 135 EUR

Drie oude Oosterse boeddha figuren. Twee maal metalen hoofden, één maal brons liggend. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Oud/antiek bronzen buste paardenhoofd
Startpreis 80 EUR

Oude/antieke bronzen buste van een paardenhoofd. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Lezend stel
Ergebnis: 60 EUR

Grote moderne bronzen sculptuur. Twee figuren met boek. Op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.