Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 13. Juli 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot porseleinen bisquit beeldjes
Ergebnis: 40 EUR

Lot van dertien Italiaanse bisquit porseleinen Napels figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

7x Porseleinen beeldjes
Startpreis 45 EUR

Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Albert servies
Ergebnis: 70 EUR

Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...

2x Chinese figuren van natuursteen
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startpreis 40 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startpreis 30 EUR

Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....

6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw
Startpreis 900 EUR

Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.

Aziatisch bord en Makkums bord
Ergebnis: 20 EUR

19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Celadon vaas
Ergebnis: 150 EUR

Grote oude/antieke Chinese celadon vaas met ribben. Afmeting: 50 x 45 cm ø. In goede staat.

Chinese celadon bloempot
Startpreis 70 EUR

Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.

3-Delig Majolica vazenstel
Startpreis 50 EUR

Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.

Lot antiek Duits keramiek
Startpreis 50 EUR

Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...

Chinees/Kantonese vaaslamp
Startpreis 25 EUR

Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen Brunslau keramiek
Ergebnis: 50 EUR

Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.

2x Art Deco boekensteunen
Ergebnis: 50 EUR

Twee grote gemerkte Art Deco keramieken boekensteunen met mans-figuren. Wit geglazuurd. Circa 1920. Afmeting: circa 28 x 15 x 20 cm. In goede staat.

2x Chinese kom, 18e eeuw
Startpreis 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met gespijkerde bodemmerken, swastika en florale decors. Eén glazuurschade. Afmeting: 7 - 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Chinese rijstschalen
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen klapmuts kommen met bodemmerk en paradijsvogels. Eén minimale chip. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Familie Rose vazen
Startpreis 300 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met hoogwaardigheidsbekleder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

2x Majolica vazen, 1910
Startpreis 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica vazen met florale decors op matte bruine glazuur. Nr. 1118. Circa 1910. Eén bovenrand stukje gelijmd + hengsel gelijmd. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.

2x Meissen kaarskandelaren
Startpreis 700 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen drie-armige kandelaren met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Eén kandelaar rosette om bobeche gerestaureerd + minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 24 x 2...

2x Porseleinen borden
Startpreis 40 EUR

Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.

2x Zeer grote bierpullen
Startpreis 60 EUR

Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...

3x Bierpullen met muziek
Startpreis 45 EUR

Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

3x Borden, Divers
Startpreis 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal Queng Long, landschap met pagode, haarscheur. Eén maal Imari, met wierookpot etc., haarscheur. Eén maal Japan, paradijsvogels, 19e eeuw, ha...